Am auzic ca femeile nu mai vor sa fie servitoare....Dar barbatii nu renunta asa usor pt ca au mii de ani de boierie de trait bine pe spinarea femeilor

De la: barboneli, la data 2012-06-19 23:11:41"infrunta barbatii rai care sunt foarte uniti la facut rautati"

corect... si chiar logic !!! rai = rautati... buni = bunatati... !!! bravo !!!
pai buni de la bunatati inseamna corect de la corectitudine,,ceea ce la barbati nu exista in vocabularul lor..
ingerasulluptator
Postat pe 19 Iunie 2012 23:16
hai sa te pup pe frunte... si sa-ti spun noapte buna si vise placute cu.... ce vrei tu !!!! mai vorbim si maine... daca vrei !!!! somn usor !!!
barboneli
Postat pe 19 Iunie 2012 23:25
uite ingeras, de te-as vede asa n-as mai zice nimic de tine!

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=j3M4Fvrhwfs

doar as spune ca esti femeia perfecta!
heartbit
Postat pe 19 Iunie 2012 23:35
uite ingeras si asta e buna pentru tine!
urmeaza puterea exemplului!
http://www.youtube.com/watch?v=LZXQ-gEmLaU&feature=related
heartbit
Postat pe 19 Iunie 2012 23:44
atunci cand barbatul isi bate femeia se spune ca el nu stie de ce-o bate, dar ea stie!
dupa cum urmeaza

http://www.youtube.com/watch?v=69JQabFPSgw&feature=related
pe la minutul 1 si cam 10 secunde

dar pana la minutul acela ingeras vezi sa nu faci ca acel aviator fara avion!
heartbit
Postat pe 20 Iunie 2012 01:15
mmmda... felicitari ptr. mica colectie postata... !!! asa ca, eu cred totusi ca ingeras, daca n-o sa fie mai buna, ca lider la voi, macar n-o sa fie mai prejos... !!! mergeti inainte... dragilor... aveti ciobani de nadejde la conducere !!!!!


( ... ...)
barboneli
Postat pe 20 Iunie 2012 07:56
De la: barboneli, la data 2012-06-20 07:56:03mmmda... felicitari ptr. mica colectie postata... !!! asa ca, eu cred totusi ca ingeras, daca n-o sa fie mai buna, ca lider la voi, macar n-o sa fie mai prejos... !!! mergeti inainte... dragilor... aveti ciobani de nadejde la conducere !!!!!


( ... ...)
pai ca sa fii lider trebuie sa fii pregatit..
Ciobanii alesi la conducere sunt tot niste oi din turma care habar nu au ce este cu ei,nu stiu de unde vin si unde or sa ajunga...sunt niste barbati amarati pe care nu ii intereseaza decat sa isi umple buzunarele
ingerasulluptator
Postat pe 20 Iunie 2012 11:37
Hahaha! Zi-le, irinuca, mi-era dor de aberatiile tale!
Da' fii antena aciulea la moshneagu': nu numai ca berbatii este porci si fumeile ie zn, mai mult dect att, berbatii vrea sa se auzeasca peste tot ca ei este cei mai buni! Si vrea toti sa le asupreasca pe fomei, stii? Si sa isi bata joc de ele, sa le tina numai la cratita si la puiat plozi (adica pui de poula, cum s-ar numi copiii fatati de tine).
Io te votez presedinta, ca sa le speli cleerii la toti berbatii! Presedinta de salon.
Thor_again
Postat pe 20 Iunie 2012 11:41
eheee... si mie mi-a fost dor! ieri de ex. am fost in pragul orgazmului... !!!!
barboneli
Postat pe 20 Iunie 2012 11:52
pai barbatii asteapta de la femei ca sa le rezolve problemele economice pt ca asa i-au invatat femeile cu toate de-a gata
ingerasulluptator
Postat pe 20 Iunie 2012 23:34
pai barbatii asteapta de la femei ca sa le rezolve problemele economice pt ca asa i-au invatat femeile cu toate de-a gata
ingerasulluptator
Postat pe 20 Iunie 2012 23:35
sper sa mi se dea un salar mare daca tot trebuie sa gandesc pt imbecilii de barbati pe care femeile i-au invatat cu toate de-a gata...de aia nu fac nimica...femeile i-au invatat cu toate de-a gata pe barbati ca cica sunt barbati,,dar barbatul sa nu produca nimic...doar sa consume....
de aceea sunt barbatii doar consumatori dar nu produc nimic decat lucruri rele pt ca ei considera ca ei au dreptul sa le practice pt ca sunt barbati
ingerasulluptator
Postat pe 20 Iunie 2012 23:39
si cam ce probleme economice, sau pe parte economica, ai putea sa rezolvi tu la toti barbatii irinuco?
heartbit
Postat pe 21 Iunie 2012 00:35
sa le cheltuie banii, cum, ce problema economica....
quasaria
Postat pe 21 Iunie 2012 00:40
De la: ingerasulluptator, la data 2012-06-19 22:19:04
De la: quasaria, la data 2012-06-19 22:14:06iar daca ai idei fixe te manipuleaza doar personalu' medical. Adica oameni buni.
pai sunt principiii altii le numesc idei fixe...Eu am principiii pozitive si ferme...vreau ca barbatii sa nu mai exploateze femeia si i-am cerut lui Iisus ajutorul sa ma sustina acolo unde vreau sa ajung..
altii au idei fixe negative si care nu ii scoti din ale lor


Superb!
Luna_in_capricorn
Postat pe 21 Iunie 2012 18:13
De la: heartbit, la data 2012-06-19 22:02:09si eu am auzic!
chiar sunt curios cine a mai auzic?

http://healthy.kudika.ro/articol/healthy~sexologie-si-reproducere/22447/pozitii-sexuale-nocive.html?utm_source=parteneriat&utm_medium=widget&utm_campaign=Inhouse
VOIAJOR
Postat pe 22 Iunie 2012 08:00
Nu toate femeile nu vor s fie servitoare brbaților,dar mare parte dintre ele da.Motivul: unele se simt bine s fie ISAURA pe tarlaua soțului,altele nu au curaj s-și spun punctul de vedere mai ales cele care au soți violenți,altele se simt inferioare soților(chiar dac de multe ori nu sunt ,ci aceștia au doar un pic mai mult din școala vieții),unele de prin mediul rural cu preponderenț așa au fost educate de mame,bunici c ele trebuie s fie servitoare pt.soții lor,s stea la cratiț și eventual cu basmaua pe cap,s creasc copii și s duc animalele la pscut. Brbații așa le vor sau cel puțin ncearc s le aib ca simple SERVITOARE.Puțini sunt cei care-și ajut femeia n gospodrie(m refer n primul rnd la cei care locuiesc la bloc),dac se poate la tv,calculator ,cu prietenii la o bere,etc.Totul depinde de femeie cum abordeaz lucrurile nc de la nceputul cstoriei.Consider c aproape toate lucrurile trebuie fcute mpreun mai ales n condițiile n care ambii soți au serviciu(și nu are importanț ct cștig fiecare).TREBUIE RECUNOSCUT FAPTUL C FEMEILE AU MULT MAI MULTE RESPONSABILITȚI NTR-O FAMILIE .SUNT SIGUR C AM S FIU CONTRAZIS,DAR ASTA E...
garbo203525
Postat pe 25 Iunie 2012 16:41
Eu n-am "auzic" nimic despre faptul ca femeile ar fi servitoare iar barbatii boieri; eu nu cunosc astfel de femei.
Si nu as vrea sa fiu dura si sa spun cam ce "calitati" au femeile care se lasa calcate in picioare sau care cred ca menirea lor pe pamantul acesta este sa-i tina de "OO" pe barbati, sa le dea de mancare cand pleaca de acasa sau cand se intorc (mi se pare stupid)
adeline
Postat pe 25 Iunie 2012 22:03

adeline? oare n-o fi cam...dureros?
si apoi, literatura...te cam contrazice
dor72_
Postat pe 25 Iunie 2012 22:07
De la: dor72_, la data 2012-06-25 22:07:10
adeline? oare n-o fi cam...dureros?
si apoi, literatura...te cam contrazice
mai conteaza literatura...atunci cand ideile sunt bune...uite spre exemplu unii stau bine cu literatura dar foarte prost cu ideile
ingerasulluptator
Postat pe 25 Iunie 2012 22:48
pardon, unele
dor72_
Postat pe 25 Iunie 2012 23:00
3525, sunt de acord cu tine. Suntem invatati de mici asa. Odata, am vazut o fata si-un baiat, cred ca aveau vreo cinci anisori, care se jucau de-a mama si de-a tata. Baiatul i-a spus fetei: tu stai acasa si faci mancare si eu ma duc sa beau o bere. Ea a fost de acord si foarte fericita, ca doar avea un set de cratite de jucarie noi. Si eu am prestat muuult in gospodarie, dar acum am obosit. Am inceput sa ma mai sustrag de la facut mancare, cred ca am devenit alergica la bucatarie :).
mamamiamea
Postat pe 26 Iunie 2012 07:01
De la: dor72_, la data 2012-06-25 22:07:10
adeline? oare n-o fi cam...dureros?
si apoi, literatura...te cam contrazice


Dorulet, in literatura exista, ai dreptate. Insa am urat asta dintotdeauna si nu am fost niciodata adepta sa stau cu "OOle" lui in mana si sa-l gadil la "OO" (acu' sa nu credeti ca nu stiu sa scriu OUA ).

Dar in realitate prietenele mele (suntem o gasca mare , am fost colege in liceu,altele din facultate..de la serviciu) ne-am imprietenit si toate avem aceeasi conceptie de viata aceeasi viziune, nu stam in fundul barbatilor si nici invers.
Am incercat prietenii si cu femei care veneau sa se vada cu noi dar stateau o ora ca atat aveaubiletul de voie, le-am exclus din gasca. Concluzia, exista si in realitate dar e treaba lor.
Noi plecam si in vacante fara partenerii de viata , fara copii, doar noi fetele;
E prea mult de explicat daca vrei da-mi pe privat adresa de mail si ne conversam.
adeline
Postat pe 26 Iunie 2012 16:43
merci, eu nu sunt adepta plecarii fara familie...imi place mai mult cu OO
si...asta nu inseamna deloc sa fii la dispozitie...dimpotriva, o vad ca si pe o disponibilitate fata de partener...
si eu pot sa strang suruburi, si el poate sa invarta in cratita...si chiar o facem...natural, fara rezerve, fara reprosuri...
acum, de...eu sunt taranca, poate nu stiu cum e cu modernismele astea dar...sotul meu mi-e sot,eu sunt sotia lui, nu suntem vecini
nu consider, sub nicio forma, a avea o famile armonioasa, sinonom cu "a sta in fundul barbatului"
oi fi io o babaciune neemancipata....
dor72_
Postat pe 27 Iunie 2012 08:31
cred ca am ceva probleme...uite cate greseli am lasat!

ERATA

nu consider, sub nicio forma, "a avea o familie armonioasa", sinonim cu "a sta in fundul barbatului"

P.S. Conceptul e acelasi...doar ca e....corectat
dor72_
Postat pe 27 Iunie 2012 09:00
De la: ingerasulluptator, la data 2012-06-19 22:56:11
De la: barboneli, la data 2012-06-19 22:49:51"iisus nu este niciodata ocupat,numai ca sa poti fii un lider trebuie sa fii pregatit teoretic si practic si PUTERNIC PSIHIC"

deci recunosti ca tu.... nu prea esti "puternic" psihic... asa-i ?
pai ca sa infunt direct face to face sute de barbati rai,nu stiu cred ca este greu


Am si eu o intrebare legata de "infruntarea atator barbati rai" : tu nu ai un tata, sau poate un frate...? intreb doar, sunt si ei malefici? sau te-ai intrupat ca si Isus ?
Amor_Aeternus
Postat pe 29 Iunie 2012 19:57
De la: ingerasulluptator, la data 2012-06-19 22:59:06
De la: barboneli, la data 2012-06-19 22:53:48"pai apoi si prin alte state,numai ca fiind lider de stat imi va fii mai usor sa ma extind..ca hitler s-a multumit numai cu germania..."

ei... mai ia si tu in mana o carte de istorie... sa vezi ca nu e asa ! hitler a ajuns pana la Stalingrad... si el, ca si Napoleon, tot acolo s-a impotmolit !!! deci tu vrei sa fi un... nou hitler, dar mai expansiv ? acum sunt sigur ca nu ti-ai luat medicamentele azi.... !!!!
pai hitler a omorat oameni,,,eu vreau sa omor prostia...poti ca hitler perseverent,,,dar cu un alt scop...
de ce doar aia rai pot fii perseverenti,,,si aia constructivi nu


vrei sa omori prostia ?! pe bune? atunci ai putea incepe cu tine
Amor_Aeternus
Postat pe 29 Iunie 2012 20:00
aci nu-i topicul despre sinucidere iar daca tu incerci sa o anihilezi pe ingeras vei suporta o masura privativa de libertate e la moda...
Eugenia_
Postat pe 29 Iunie 2012 20:14
Partenerii unui cuplu sunt egali si trebuie sa isi imparta responsabilitatile menajului.
IleanaAdrianaStan
Postat pe 1 Iulie 2012 11:49
De la: IleanaAdrianaStan, la data 2012-07-01 11:49:26Partenerii unui cuplu sunt egali si trebuie sa isi imparta responsabilitatile menajului.
pai dar sa ii spui de la inceput la barbat asta...Si sa vezi mai intai daca ii convine....pt ca barbatul doar de aia si se insoara ca sa aiba servitoare pe gratis,,,ce crezi ca barbatii iubesc femeile? Barbatii se folosesc de naivitatea femeilor,,,se comporta frumos la inceput ca sa pupe sexy body after this o sa iti arate fata lui adevarata.....Femeile sunt naive,,,,,daca ar fii mai severe cu barbatii si mai exigente ar avea mult mai mult de castigat...babatii nu asculta de vorba buna......si apoi barbatii ca femeile sa faca ce zic ei fac gura mare,,,,si femeile ca sa scape de gura lor fac ce zic barbatii....pt ca barbatii profita de slabiciune
ingerasulluptator
Postat pe 2 Iulie 2012 15:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intalnire karmica??? 36 De la: garbo107589 24 Februarie 2011 18:47
Din suflet cu suflet, pentru suflet! 1 De la: garbo085400 6 Iulie 2010 12:24
stie cineva.....? 1 De la: andrutza448 27 Septembrie 2009 03:26
R.i.p ion dolanescu 3 De la: Dydylina 14 August 2009 16:05
In curand trei ani si tot cu pampersi 18 De la: garbonixon 29 Mai 2010 21:45
Setari Cookie-uri