Cine se aseamana se aduna si nu este nici un pacat

De la: quasaria, la data 2012-06-08 20:22:50mai astept sa mai erupa 66 o data....
Am zis, am zis.
observatia ta a fost buna,f. buna as zice...asta _966 numai erupe...
caleidoscop
Postat pe 9 Iunie 2012 22:29
moa, ce ratai!!!! feteloor,ce a mai emis 66??? hai,ca-s si eu curioasa!!!!
coris_2938
Postat pe 11 Iunie 2012 15:15
Si-a luat ramas bun de la noi azi noapte.... ....Pe "Poveste de dragoste -Ramas bun D-nelor".....
Rotty
Postat pe 11 Iunie 2012 15:30
da, nu vezi ca sintem toate cu inima sfasiata pe aici.... Ne-a spus adio si cautati-ma in privat pentru "discutii delicate".
quasaria
Postat pe 11 Iunie 2012 15:34
De la: garbo265966, la data 2012-06-07 01:01:05Daca privesti cu atentie, observi maximum 5-6 nefericiti care comenteaza tot timpul,de parca este singura lor grija in aceasta viata.Ar fi trist sa reuseasca o mana de persdoane sa te faca sa te simti inconfortabil cand o multime de alte persoane te fac sa te simti minunat .Pe cale de consecinta, desi cred,ca li s-au blocat calculatoarele/laptopurile de cate mesaje au primit in care li se cere insistent sa-si spuna competenta parere despre totul si nimic,au preferat totusi sa se imprietneasca intre ei ,de ca baietii carora le creste par printre degete de atat iubire.Nu este nici un pacat se merita din plin unii pe ceilalti stati linistiti si se vor avea numai ei pe ei si in continuare.Cand nu ai prieteni esti deja mort ...numai ca nu stii,asa se intampla si in cazul lor,deci sa le fie de bine.Sa auzim numai de bine si pe curand...in Garbo.
bai!...ti-au murit laudatorii?...si nu stim noi?....ce titlu de topic stupid sau ce concluzii stupide si fara sens ai mai tras....ti-a trebuit mult timp???....observ ca esti in pluss!...dai pe afara si risti sa fii un gunoi sau la gunoi....ia-o cum vrei, numai sa-ti cada bineee!
caleidoscop
Postat pe 23 Iunie 2012 21:35
Eu una ..abia acum am vz acest topic... vaai,se vede treaba ca fac multe..absente..
Dar vreau si eu in..oala comuna..nu pot singura face fata atator.."toapice.."
Deci...seman cu voi?? daca..Da..ma adun de pe unde ma tot plimb..si vin cu voi....cica nu-i nici un pacat!!
La mine in privat nu a intrat..nu prezit inters ca nu am..35 de ani??? Nu e nici un bai...si nici pacat...
elisabeta_boia
Postat pe 23 Iunie 2012 21:52
nu-ti face griji....intra si pleaca asa cum a venit, adica ...cu coada intre picioare....musafiri nepoftiti !!!
caleidoscop
Postat pe 23 Iunie 2012 22:17
Dar ce probleme are omul acesta? Bombardeaza pe aici cu tot felul de posturi
adeline
Postat pe 23 Iunie 2012 22:26
are probleme grave...i-am sugerat sa si le rezolve si uita sa-si ia tratamentul. Oricum noi nu-l uitam, insa cred ca sunt la un pas sa-l abandonez...mai rau imi fac, risc sa ma incarc cu energii negative si mi se ard neuronii....nu de alta dar mai am nevoie de ei...pur si simplu am sa-l ignor, insa ma doare tupeul lui si perseverenta de care da dovada vis-a-vis de voi, noi...oricum stiu ca sunteti isteti in comparatie cu el....e prea mare stresul si nu se merita sa pierdem timpul cu asemenea specimen!
caleidoscop
Postat pe 23 Iunie 2012 22:51
De la: caleidoscop, la data 2012-06-23 22:51:56 are probleme grave...i-am sugerat sa si le rezolve si uita sa-si ia tratamentul. Oricum noi nu-l uitam, insa cred ca sunt la un pas sa-l abandonez...mai rau imi fac, risc sa ma incarc cu energii negative si mi se ard neuronii....nu de alta dar mai am nevoie de ei...pur si simplu am sa-l ignor, insa ma doare tupeul lui si perseverenta de care da dovada vis-a-vis de voi, noi...oricum stiu ca sunteti isteti in comparatie cu el....e prea mare stresul si nu se merita sa pierdem timpul cu asemenea specimen!


nici nu merita si nici nu trebuie sa te stresezi; eu intru pe forum cand pot si postez de multe ori in gluma pentru ca intru sa ma destind putin citind pe aici;
adeline
Postat pe 23 Iunie 2012 23:12
foarte bine faci....insa eu nu pot ramane neutra....se ofera vreo baza?
caleidoscop
Postat pe 23 Iunie 2012 23:30
DEPINDE DE OCAZIE....
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=bdsgqw7zLfk
VOIAJOR
Postat pe 25 Iunie 2012 17:11
De la: adeline, la data 2012-06-23 23:12:37
De la: caleidoscop, la data 2012-06-23 22:51:56 are probleme grave...i-am sugerat sa si le rezolve si uita sa-si ia tratamentul. Oricum noi nu-l uitam, insa cred ca sunt la un pas sa-l abandonez...mai rau imi fac, risc sa ma incarc cu energii negative si mi se ard neuronii....nu de alta dar mai am nevoie de ei...pur si simplu am sa-l ignor, insa ma doare tupeul lui si perseverenta de care da dovada vis-a-vis de voi, noi...oricum stiu ca sunteti isteti in comparatie cu el....e prea mare stresul si nu se merita sa pierdem timpul cu asemenea specimen!


nici nu merita si nici nu trebuie sa te stresezi; eu intru pe forum cand pot si postez de multe ori in gluma pentru ca intru sa ma destind putin citind pe aici;
...chiar observ ca nu se merita!...uneori nici subiectele nu mai sunt atat de interesante....
caleidoscop
Postat pe 25 Iunie 2012 19:56
Curat Eugen Ionescu.... citesc cu maaaaaaaare bucurie
garbo025625
Postat pe 13 Iulie 2012 20:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DE ZIUA FEMEII 1 De la: ysa30 8 Martie 2010 09:00
cit de bine ma lasa sa traiesc vecinii de linga mine ?!!!! 11 De la: kyra 14 August 2009 21:54
divort 5 De la: garbo_412514 27 Iulie 2015 09:39
definitiile iubirii 100 De la: Thor_again 29 Iulie 2010 23:35
"Arta impacarii" 0 De la: 16 Februarie 2010 03:43
Setari Cookie-uri