Cum ajungi la sufletul unei femei frumoase

so? intre doua ma ploua?
tymbark
Postat pe 3 Iulie 2012 17:19
Aha! Deci, aa ajungi matali la sufletul femeilor.
Axl_R
Postat pe 3 Iulie 2012 17:27
ciudoasa esti.......m-ai ghicit trandafiras
tymbark
Postat pe 3 Iulie 2012 17:32
Vezi de ciud s nu te-nep!
Axl_R
Postat pe 3 Iulie 2012 17:41
tymbark
Postat pe 3 Iulie 2012 17:56
De la: tymbark, la data 2012-07-03 14:39:22
De la: barboneli, la data 2012-07-03 13:29:18waw... tocmai de la Calarasi... ??? (te rog... nu mai fuma in pat... !!!)



dap.......numai ca, Calarasiul se afla "tocmai" in Romania


stiu dragule... acolo am facut armata la pompieri... !!! cred...
barboneli
Postat pe 3 Iulie 2012 23:50
De la: elisabeta_boia, la data 2012-06-20 00:47:54Un barbat care spune multe glume,care face usor orice lucru greu,care da libertate femeii si totusi stie s-o tina aproape.. ajunge la sufletul femeii si ramane acolo!!


Hmmm ...Libertatea este un concept abstract si este direct proportionala cu lungimea lantului ...Mi-a zis mie un nene batran ...
pygmalyon
Postat pe 4 Iulie 2012 00:22
De la: Axl_R, la data 2012-07-03 17:41:47Vezi de ciud s nu te-nep!

Ca tot veni vorba de tepi ...Cele mai apreciate flori , le au , teposii cactusi ...Sa nu ma intelegi gresit , si trandafirii au flori frumoase , dar au tepi mult mai putini ...Ori barbatii apreciaza cel mai mult , femeile cel mai greu de cucerit ...http://pygmalyon.byethost17.com/chat/ ...Ma puteti combate la acel link ...
pygmalyon
Postat pe 4 Iulie 2012 00:28
De la: pygmalyon, la data 2012-07-04 00:28:58
De la: Axl_R, la data 2012-07-03 17:41:47Vezi de ciud s nu te-nep!

Ca tot veni vorba de tepi ...Cele mai apreciate flori , le au , teposii cactusi ...Sa nu ma intelegi gresit , si trandafirii au flori frumoase , dar au tepi mult mai putini ...Ori barbatii apreciaza cel mai mult , femeile cel mai greu de cucerit ...http://pygmalyon.byethost17.com/chat/ ...Ma puteti combate la acel link ...



Raspunsul era de fapt ...cu grija , cu respect si mai ales cu multa tenacitate ...
pygmalyon
Postat pe 4 Iulie 2012 00:31
Pygmalyon, i se pare c-s una care poate fi cucerit uor?
Aparenele neal.
Cea care m cunoate cel mai bine-fata mea- mi-a zis Cactus.
Mc pt link...io pot vb i aici. Sper c n-ai nica mpotriv. Poate primeti, are spini mici. Dar are.
Axl_R
Postat pe 4 Iulie 2012 00:52
De la: pygmalyon, la data 2012-07-04 00:31:10 ...http://pygmalyon.byethost17.com/chat/ ...Ma puteti combate la acel link ...

Sunt convinsa ca _966 si-a notat link-ul... pentru discutii in particular...
Restul putem si aici...

"...barbatii apreciaza cel mai mult , femeile cel mai greu de cucerit"...

Mmdaa... doar ca dupa ce femeia a... fost cucerita, el prefera din nou o femeie... cel mai greu de cucerit!!!
Ophiuchus
Postat pe 4 Iulie 2012 01:17
eu unu' prefer sa cuceresc, nu pe femeia cea mai greu de cucerit sau greu de cucerit... ci pe ce-a care imi place ! n-am inteles niciodata ce e aia "greu de cucerit" si daca asta e o lauda la adresa femeii respective sau nu ! n-are decat... daca e asa greu de cucerit, sa astepte pe cel cu multe "chei", cu si mai multe "chei"... s-o "cucereasca" ! auzi... greu de cucerit, usor de cucerit... !!!
barboneli
Postat pe 4 Iulie 2012 08:19
Ce-i uor pt tine, e greu pt altu'. E relativ. Noroc cu Einstein.
Se putea fr?

PS: Cel cu multe chei bizto i f...aa c-i mai bine s m las cucerit de el.
Axl_R
Postat pe 4 Iulie 2012 08:33
De la: Axl_R, la data 2012-07-03 15:13:52Dup... Se poate?


I never knew I had a dream
Until that dream was you,
When I look into your eyes
The sky's a different blue...

K.?
ce frumos :)
another shade of blue...
quasaria
Postat pe 4 Iulie 2012 10:25
De la: Axl_R, la data 2012-07-04 08:33:16Ce-i uor pt tine, e greu pt altu'. E relativ. Noroc cu Einstein.
Se putea fr?

PS: Cel cu multe chei bizto i f...aa c-i mai bine s m las cucerit de el.



succes draga ! eu nu ma refeream la tine... am luat doar fraza din ce ai scris. ai dreptate, e relativ. eu mi-am spus doar parerea mea... !
barboneli
Postat pe 4 Iulie 2012 10:42
De la: barboneli, la data 2012-07-04 08:19:12eu unu' prefer sa cuceresc, nu pe femeia cea mai greu de cucerit sau greu de cucerit... ci pe ce-a care imi place !

Ophiuchus
Postat pe 4 Iulie 2012 19:48
De la: tymbark, la data 2012-07-03 17:19:12so? intre doua ma ploua?


Tym nu te ploua te faci sandwisch
pt tine ca de mult nu te-am mai vazut p'aci prin zona
tusi_Oli
Postat pe 5 Iulie 2012 11:37
De la: Axl_R, la data 2012-06-09 18:55:55La sufletul meu f uor. s mic, deci stai n genunchi. Aa suflet lng sufleel.


Apoi i dau telecomanda, napoi. Nu comanda, aia-i la mine.

Admirabil ...
pygmalyon
Postat pe 5 Iulie 2012 13:26
De la: Axl_R, la data 2012-07-04 00:52:08Pygmalyon, i se pare c-s una care poate fi cucerit uor?

Mc pt link...io pot vb i aici. Sper c n-ai nica mpotriv. Poate primeti, are spini mici. Dar are.


Nici prin gand nu mi-a trecut ca ai fi una care poate fi cucerita usor ...Femeile au ele o chestie ...uneori lasa impresia ca ar fi usor de cucerit , alteori dimpotriva ...! Pana una alta , femeia hotaraste cat de usor sa se lase cucerita ! Am mai scris pe undeva ca femeia este asemenea unei cetati ...Declara razboi apoi se lasa cucerita , insa victoria "cuceritorului" este falsa ...


In lipsa de "cactusi" , ma multumesc cu "trandafiri" , in lipsa de trandafiri , ma multumesc si cu o panseluta ...Ma rog , glumeam pentru ca de fapt alegerea am facut-o cu foarte multa vreme in urma si acum nu mai este cazul ...
pygmalyon
Postat pe 5 Iulie 2012 13:36
De la: elisabeta_boia, la data 2012-07-01 19:54:25Dar la SUFLETUL unei ...femei ..URATE???? Si femeile urate{fizic} au ceva frumos..poate mult mai frumos...sufletul!!
Cand eram prin clasa a VIII-a am cunoscut o pereche{am stat in gazda la ei} poate ..ciudata..El -fat-frumos,inalt ,bine facut brunet,ochi albastri...ce mai..super barbat .Ea -sotia.mica,COCOSATA..uratica-uratica!!Dar super desteapta,super inteleapta,super gospodina!!Si se IUBEAU..nebuni amandoi!!
El bolnav de ..plamani...ea sanatoasa..in afara de durerile pe care i le provoca coloana.Am aflat,multi ani mai tarziu ca el s-a dus intr-o alta dimensiune ff de tanar,si Irma neny a ramas vaduva ff de tanara.Il vizita zilnic la cimitir{indiferent de vreme}si am aflat ca a fost ff decenta la inmormantatea lui-nu s-a dat in "spectacol;" prin jelete si rupere de haine...aproape ca cei din jur credeau ca nici nu-i pasa...femeie urata fizc-dar desteapta,inteligenta,o adevarata DOAMNA demna de respectul celor care o cunosteau!! :sml-happy0065Si Irma neny chiar a pierdut cel mai pretios sprijin al ei!!
Oare cum o fii ajuns la sufletul ei acel frumos barbat? Cand s-au casatorit nu era bolnav,s-a imbolnavit lucrand in mina..casatorit deja...Precizez aceasta spre a nu se crede ca din mila s-au casatorit,nu!!Din adevarata iubire!!


Frumos ...
pygmalyon
Postat pe 5 Iulie 2012 13:39
De la: Ophiuchus, la data 2012-07-04 01:17:39
De la: pygmalyon, la data 2012-07-04 00:31:10 ...http://pygmalyon.byethost17.com/chat/ ...Ma puteti combate la acel link ...

Mmdaa... doar ca dupa ce femeia a... fost cucerita, el prefera din nou o femeie... cel mai greu de cucerit!!!



Link-ul era doar o propunere , nu oblig pe nimeni sa intre acolo ...Am mai discutat cu cateva persoane , putem face un chat si in forma ... http://www.garbo.ro/chat ... Departe de mine orice gand ascuns ...


Depinde din ce punct de vedere privesti lucrurile ...Ca tot spunea cineva de Einshtein ...Este relativ ...
pygmalyon
Postat pe 5 Iulie 2012 13:45
De la: tusi_Oli, la data 2012-07-05 11:37:38
De la: tymbark, la data 2012-07-03 17:19:12so? intre doua ma ploua?


Tym nu te ploua te faci sandwisch
pt tine ca de mult nu te-am mai vazut p'aci prin zona


sal tare....depinde de "gabaritul" femeii, nu?
tymbark
Postat pe 5 Iulie 2012 19:28
tusi_Oli
Postat pe 6 Iulie 2012 00:11
Link-ul era doar o propunere , nu oblig pe nimeni sa intre acolo ...Am mai discutat cu cateva persoane , putem face un chat si in forma ... http://www.garbo.ro/chat ... Departe de mine orice gand ascuns ...

Probabil am... ramas setata (nu spun cine... persoana importanta... )... Cand te arzi o data... sufli si in iaurt...

Depinde din ce punct de vedere privesti lucrurile ...Ca tot spunea cineva de Einshtein ...Este relativ ...[/quote]

Corect! La fel ca si afirmatia ta referitoare la cactusi...
Ophiuchus
Postat pe 6 Iulie 2012 01:12
Sufletul unei femei frumoase ? nemachiata ?
Eu am privit femeile intodeauna cind au esit din cada de baie si am observat ca toate aveau ceva frumos,ca fata de mine erau femei !
Poate ca au existat cindva vremuri cind existau femei frumoase,pudice,dedzinteresate,dornice doar sa fie iubite si sa iubeasca pe cel dorit,dar au trecut.
Acum o femeie frumoasa cauta sa-si valorifice calitatile si din aceasta dorinta se schilodeste cu sini falsi,fese cu silicoane,nu mai miros a iasomie ,se imbalsameaza cu petrol lampant in spreiuri toxice si unguiente din seu de ciine parfumat.De tinuta vestimentara nu mai vorbesc,iar cu tocurile dela pantofi de 15 cm,parca umbla pe picioroange,asa ca EU pot sa-mi exprim parerea despre o femeie ,doar cind ese din cada de baie !
http://www.youtube.com/watch?v=PKMciV5WxuE
VOIAJOR
Postat pe 7 Octombrie 2012 23:51
De la: barboneli, la data 2012-07-04 08:19:12eu unu' prefer sa cuceresc, nu pe femeia cea mai greu de cucerit sau greu de cucerit... ci pe ce-a care imi place ! n-am inteles niciodata ce e aia "greu de cucerit" si daca asta e o lauda la adresa femeii respective sau nu ! n-are decat... daca e asa greu de cucerit, sa astepte pe cel cu multe "chei", cu si mai multe "chei"... s-o "cucereasca" ! auzi... greu de cucerit, usor de cucerit... !!!


cum mai minti si tu !.parca ziceai ca ai verigheta de platina... poate doar platina la vreun hirb de logan.
garbo_10470
Postat pe 17 Ianuarie 2013 19:10
http://pufilica.files.wordpress.com/2010/05/pisica-ameninta-cainele1.jpg?w=480
Rotty
Postat pe 17 Ianuarie 2013 20:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre compatibilitate 2 De la: garbo094431 1 Februarie 2011 17:36
doar o vorba sa-ti mai spun 33 De la: elisabeta_boia 28 Octombrie 2011 20:20
un pik de ajutor... 24 De la: garbo_7675 30 Septembrie 2012 00:35
Cum sa traiesti momente de fericire in pat? 90 De la: pantera_neagra 23 Aprilie 2010 17:38
FEMEIA RAC CINE ESTE RAC?PARERII SI OBIECTII DEFECTE SI CALIATI:) 60 De la: iasomia 15 Februarie 2010 15:30
Setari Cookie-uri