Vreau sa slabesc ,cine intra in hora ?

Fara cafea ,fara tutun.....aer și miscare......
http://www.youtube.com/watch?v=HMigfitM7FE&feature=related
VOIAJOR
Postat pe 25 Iunie 2012 05:50
Doua articole excelente, nunul despre cum sa slabesti si al doilea despre cum sa iti mentii greutatea

http://personalitatea.com/tine-te-de-dieta

http://personalitatea.com/mentine-ti-greutatea-dupa-dieta
Alexandra_David_1
Postat pe 6 Februarie 2013 10:29
nu cred ca acele pastile sunt o solutie; mai bine faci niste sport si ai grija ce mananci si cum combini alimentele
adeline
Postat pe 6 Februarie 2013 23:25
In orice caz....trebuie sa ai multa vointa sa poti sa renunti la mancare.Si cred ca in special pt cei care iubim sa gatim.Sunt in a doua zi in care am grija ce mananc....asa ca o sa ma inspir din sfaturile de pe acest forum.Succes tuturor care intra in hora!
crissti
Postat pe 7 Februarie 2013 07:28
Sotul meu a slabit 25 de kg. -e adevarat ca a fost grav bolnav,operat de 8 ori in 4 luni....dar acum urmeaza un tratament alimentar dat de un nutritionist pe baza analizelor lui...si plimbaze de 2 ori/zi cate 1-1,2 ora linistit si fara a cara plase sau greutati.A dat intr-o singura luna,in acest fel 3 kg. Trebuie sa ajunga pana in toamna la 80 kg. sa mai poata sa i se faca o noua{speram si ultima..}interventie chirurgicala...
Incercati sa slabiti din vointa ..nu din necesitate!!E mai placut!!
Eu mai folosesc pt slabire si masaj saptamanal,masaj de relaxare...si slabesc si am o pliele fina,faca celulita si-un corp de invidiat-ma pregatesc pt. mare!!Puup!
elisabeta_boia
Postat pe 7 Martie 2013 09:41
E bine ca ai o parere buna despre tine....numai ca standardele difera. Depinde ce intelege fiecare prin "corp de invidiat".......
Rotty
Postat pe 7 Martie 2013 11:01
Adica..ma pot invidia d-nele de acceasi varsta cu mine...care au prob. cu greutatea...cu aspectul fizic....Eu nu concurez cu cele de 20-30 de ani... Imi cunosc ..locul...Si daca mie imi place cum arat..nu-mi pasa d
Hai...ca ai priceput tu ce-am vrut eu sa zic,puuup!
elisabeta_boia
Postat pe 7 Martie 2013 20:21
Am priceput,sigur ca da ...Doar ti-am zis ca-i bine ca ai o parere buna despre ... Da-i mai departe cu sportul ca numa` ce zici ca pleci la mare ... Seara de seara sa ai
Rotty
Postat pe 7 Martie 2013 20:51
Azi am urcat la munte!! Jos in oras..primavara=vara..zi mununata!sus la munte:soare,cald dar...inca zapada! Si desi mi-am luat cizmele...zapada apoasa mi-a intrat peste cizme,uda la picioare{am avut ciorapi de schimb..},in maieu-cald,cald!Am facut si-un pic de plaja.. nu m-am indurat sa culeg brandusele care din loc in loc unde zapada se topise..erau ..."covor' !!
A fost o zi superba=cu 2 ore de sala de gimnastica!!! Calcam incet pe zapada..dar piciorul mi se afunda in zapada apoasa!Abia reuseam sa-mi scot piciorul...cadea celalalt....am facut 1 ora pana la cabana..cale ce altadata o faceam in 10 minute! Greu,ff. greu drumul pe zapada afanata,umeda...noroc ca era FFF cald,nu vant si senin!
Intr-un cuvat....CURA de SLABIRE am facut azi!!Plus bronzul-primul pe anul acesta,plus frumusetea reintalnirii cu MUNTELE=O ZI de NEUITAT !!!
Si v-am invitat-dar nimeni nu a venit,am urcat-ca de obicei-singura!!
Cizmele??Si acum sunt la uscare...Eu?Un dus,o masa copioasa,un somn buuun si sunt ca "noua" !!!
elisabeta_boia
Postat pe 20 Aprilie 2013 22:23
Foarte multe solutii si infuzii pentru slabit dar cea mai buna solutie este ceaiul de psarica tzigancii. Are rezultat imediat Try it!
PerfectStranger
Postat pe 5 August 2013 11:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Imi puteti da un sfat va rog 16 De la: quasaria 30 Decembrie 2011 15:29
Iubire in exil de Donna V 1 De la: vivacedonna 10 Decembrie 2011 11:02
trasaturile barbatului infidel 52 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:55
Iubire peste ani 20 De la: helga0 18 Aprilie 2012 18:41
amanta-sotie 190 De la: christine21 8 Noiembrie 2013 08:45
Setari Cookie-uri