aveti parte de asa ceva....

Ce stupizenie am putut sa citesc aici...
Apropo, madam cal samd, eu am auzit si ca Hitler era neam prost, austriac, deci de la tara .. de el nu vrei sa spui nimic?.. bine, asta in cazul in care erai prietena cu Eva Braun si iti facea destainuri ca de la femeie la femeie, naturlich
anakin
Postat pe 6 Iunie 2012 12:59
Eii, n-o s-i plac...e ohne Zucker comentariul. :)
Axl_R
Postat pe 6 Iunie 2012 13:06
anakin, daca asta e stupizenie atunci de avalansa de topice ale lui 966 oare ce se mai poate spune?
heartbit
Postat pe 6 Iunie 2012 13:12
L-am vazut si eu.. prodigios gagiul.
Serios acuma, evolutia si intregul sau discurs tine de patologic; cred ca sfatul tau cu cumparatul de medicamente din banii rezultati din vanzarea computerului este unul de apreciat.
anakin
Postat pe 6 Iunie 2012 13:23

daca pentru 100 de nebuni e suficient un ospiciu si sa zicem 10 medici, pentru asta trebuie ospiciu special, doar pentru el si atat si 100 de medici!
dar nici asa nu garantez ca se face bine, mai degraba tind sa cred ca ii molipseste si pe ei, pe medici!

oricum am sa fiu sincer si am sa ma deconspir, tot ce-am scris la adresa lui a fost extrem de sincer si onest din partea mea. n-am cautat sa-l jignesc si chiar nutresc o mare mila pentru exemplarul cu pricina!
ori e extraterestru, ori e un neanderthalian ajuns la o tastatura!
altfel nu se explica comportamentul!
heartbit
Postat pe 6 Iunie 2012 14:00
De la: heartbit, la data 2012-06-06 14:00:27
ori e extraterestru, ori e un neanderthalian ajuns la o tastatura!


adevarul poate fi mult mai inspaimintator.... Sa nu fie nici extraterestru, nici neanderthalian, sa reprezinte "normalitatea"....

Daca numeri mesajele astea pe aici... ajungi la supozitii sumbre :-)
quasaria
Postat pe 6 Iunie 2012 14:06
Axl_R
Postat pe 6 Iunie 2012 14:07
q normalitatea din perspectiva nebunului nu este aceeasi cu normalitatea din perspectiva celui sanatos!
daca asta e normalitatea lui sa fie el fericit cu ea!
stiu ca pentru un nebun toti nebunii sunt sanatosi iar cei sanatosi sunt nebuni!

...dar oricum tipul bate multe recorduri!
cu inca putin efort si o eclipseaza de tot pe ingeras!
heartbit
Postat pe 6 Iunie 2012 14:22
Si totusi, un gand bun! datorita adn-ului pe care-l au ei, noi putem sa batem repetat, campii cu gratie!
fara ipocrizie , nu as putea sa deschid atatea topice!
As_ninge
Postat pe 6 Iunie 2012 14:42
heartbit, ce vroiam sa spun este ca daca te uiti la cite subiecte sint deschise - de el sau de altii - si cite sint oligo, o sa te lamuresti ca 66 asta e absolut "normal". Anormal poti sa fii tu sau , ma rog, din perspectiva cotcodacului de ograda, oricine nu papa seminte....
In plus, o sa te lamuresti ca f. multe subiecte care nu incep asa:"eu am fost azi la scoala. Mama are mere" sint delete de admini, ca nu folosesc la nimic...:-) Da' daca vine ghitza asta 66 si spune ca i s-a umflat un ki, e de maxim interes.
quasaria
Postat pe 6 Iunie 2012 14:46
right!
si mai dau un rand , ca e cladura mare pe plaja la ora asta
heartbit
Postat pe 6 Iunie 2012 15:06



quasaria
Postat pe 6 Iunie 2012 15:20
pastraza-te la distanta de astfel de "oameni"
adeline
Postat pe 11 Iunie 2012 16:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Foaia de pe stalp ( varianta moderna a gazetei de perete) 164 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:29
Definitie prietenie.... 90 De la: Luna_in_capricorn 4 Octombrie 2010 20:02
Buna Seara 3 De la: hadassa 7 Februarie 2010 18:16
Sa ma ajute si pe mine cineva :D 27 De la: G1N3A5 3 Februarie 2011 16:15
am rezolvat problema cu iubitul meu 23 De la: pantera_neagra 14 Septembrie 2009 06:58
Setari Cookie-uri