Imi caut sufletul pereche

Laurentiu, ignora saraca fiinta asta care isi spune magda si cica "beauty" , te rog: e obsesiv compulsiva.

Precum se vede si din poza ei... alcoolul!
quasaria
Postat pe 19 Iulie 2013 16:01
madame nu vrei sa mi-o... cu spor, dar inainte foloseste ata dentara ca stiu ca puti!
garbo_11163
Postat pe 19 Iulie 2013 16:34
cu siguranta ori ma-ta te-a facut la betie ori tataia tau a avut pb mari cu alchoolul...esti urmarita mereu de aburii lui bahus . eu cred ca esti barbat, ai toate datele
garbo_11163
Postat pe 19 Iulie 2013 16:39
scuza-l si pe asta.

Un prapadit care tot incearca sa atraga atentia si sa se bage in seama..... saracu'.
quasaria
Postat pe 19 Iulie 2013 17:05
Asa este.Nu mai sint.Subscriu.Capulmultora dintre noi,e plin doar de prostii.Si,fugind dupa iluziile in care am fost invatati sa credem,lovim pe cei care ne iubesc si ne irosim viata.
sriarchanghel
Postat pe 6 August 2013 10:31
Nu cauta aici solutii sau raspunsuri. Tot ce primesti este o bataie de joc. Sfatul meu, nu-ti pune pe tapet viata personala in fata unor dementi ce nu stiu decat sa te judece si eventual sa faca caterinca de tine. Fie ca vrei sau nu sa accepti atunci cand ai probleme esti intotdeauna singur. Nu cauta umanitate printre hiene, nu cauta sufletul pereche printre himere. Femeia cu frumusetea ei te poate face sa-ti pierzi mintile cu o singura privire, maturizeaza-te..!!! invata sa diferentiezi, sa alegi......invata sa oferi inainte de a cere, invata sa imparti inainte de a avea orice fel de pretentii. Si daca ai dat de prea multe ori pe laturi cand a fost vorba de o femeie, atunci....invata sa fii barbat. Un stiulete se gaseste oriunde. Calitatile umane vin din ceea ce esti. Exista ca barbat langa o femeie....have fun !!!!
PerfectStranger
Postat pe 6 August 2013 14:34
Toata lumea si-l cauta,cei ce raspund cu lipsa de implicare emotionala,raspund astfel,deoarece la ei,exista acest sentiment de intregire,dar nu realizeaza acest lucru.Si raspunsurile sint asa cum le vedem/citim
sriarchanghel
Postat pe 6 August 2013 17:32
",cei ce raspund cu lipsa de implicare emotionala,raspund astfel,deoarece la ei,exista acest sentiment de intregire,dar nu realizeaza acest lucru."

.....sau poate tocmai pentru ca-l realizeaza...
Rotty
Postat pe 6 August 2013 20:14
Nu ca-l realizeaza,ci din contra.Aceasta implinire,vine ca o consecinta a pozitivitatii energetice sporite.EU-l,in aroganta sa,isi atribuie situatia,propriei sale puteri,cazind sub influenta mintii.Influenta mintii eu-lui,se discerne prin cele scrise aici.
sriarchanghel
Postat pe 7 August 2013 15:20
"EU-l,in aroganta sa,isi atribuie situatia,propriei sale puteri,cazind sub influenta mintii.Influenta mintii eu-lui,se discerne prin cele scrise aici"


mda, s-ar discerne daca n-ar lua-o virgulele alea razna prin ograda, intre subiect si predicat!!!

Stapineste-le, totusi. Fa-le ceva!
quasaria
Postat pe 7 August 2013 15:29
Fac deja si scriu.Discernamintul,intelegerea....etc,sint calitati ce transced mintea,si intelectul.Eu ramin cu astea.Tu,pastreaza virgula,subiectul si predicatul.Sint chiar acolo.Inteleg lipsa ta.
sriarchanghel
Postat pe 7 August 2013 15:40
daca nu intelegi pe unde vine prapadita aia de virgula macar, chiar ai naivitatea sa discuti subiecte mai complicate? Facem teoria relativitatii la nivelul tau de cresa, ca gradinita e mai avansata, sau...?
Inainte sa discuti de vreo alta "lipsa", invata copacel sa "transcezi" la exprimarea articulata a oamenilor sanatosi la cap.
quasaria
Postat pe 7 August 2013 18:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
reactia fiului meu ... 11 De la: utad 14 Martie 2010 18:34
Vreau sa iubesc si sa fiu iubit... 114 De la: Ioana007 30 Iulie 2009 17:36
buna..vreau si eu un sfat 2 De la: garbo232166 20 Martie 2012 23:43
De ce e moale mamaliga??? 189 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:29
O vorba buna 64 De la: tatoo 23 Aprilie 2011 15:43
Setari Cookie-uri