sa iubesti e poate tot cei mai frumos pe acest pamint..dar poti si suferi mult...doare doare si iarasi doare................ranile nu se pot vindeca usor....

Asa sa faci !

Si pan'la urma "subiecta" ....o disparut vad !
Catzel ,n-o latrat ?
Fss_ssu
Postat pe 23 Aprilie 2012 22:44
Nici in lac nu i-a dat de urma Da las`ca apare cand ne asteptam mai putin... Uite asa...
O seara frumoasa in continuare si NB .
Rotty
Postat pe 23 Aprilie 2012 22:51
NB! si tie!
Fss_ssu
Postat pe 23 Aprilie 2012 22:57
eu am inteles ca esti fericita,in iubire.
apoi ai scris un sfat,sa nu ne jucam cu sentimentele cuiva.
nu dau atentie la amanunte,imi vine mai greu sa citesc,dar nu ma deranjeaza chiar asa de mult greselile de scris.
poate ptr ca si eu am destule.este din cauza grabei.
si pentru ca conteaza ideea,mai mult decat forma in care este scrisa.
multi se joaca cu sentimentele cuiva,fara sa mai aiba rani in suflet,si sentimente de vinovatie.
daniilia
Postat pe 28 Aprilie 2012 06:53
De la: garbro3, la data 2012-04-18 23:31:46
De la: garbro3, la data 2012-04-18 01:33:28Iubesc pt k sunt iubita si ma simt cea mai fericita ,oare exista ceva mai frumos ca acest sentiment???eu cred k nu ,fiindca am testat pe propria-mi piele cind iubesti nu vezi nimik in jurul tau il vezi ka un ideal al tau cel mai perfect si tot in jur e piktat in roz si presurat ku petale de trandafir.....................acest frumos sentiment e implinirea fiecarui om dar din pacate nu toti au parte sa guste din dulceatza lui pina la final abia incep sa cladeasca temelia relatilei lor si totul incepe sa se surpe din mai multe consederente fie k el face un pas gresit sau ea .......................... acest sentiment frumos si puternik ,daca incerci sa te joci ku el te pedepsesti si odata te vei arede vei kadea in lokul victimei care ai facut-o sa sufere si sa nu mai creada in nimeni si nimik .............................. cel mai bn ar fi sa nu te joci ku sentimentele kuiva si mereu sa fi sincer fiindca rana sufletului nu se vindeca si ramine pecetluita pe veci in sulfetzel si singereaza interzikinduti sa mai fi cea de alta data ,cea care iubea viatza si toata lumea eara a ei ,azi nu mai in urma ei a ramas doar o floare care se ofileste putin cite putin si isi perde vitalitate



Foarte interesant...ce ma uimeste este faptul ca cei care sunt raspunzatori de acest sait,lasa toate tampeniile sa se publice...e super,gasesti toate ciudateniile aici..
Nici nu ma mir de raspunsurile voastre
APP...interzikinduti-este cumva interzicandu-ti? ca nici google nu se descurca cu asa un vocabular
Seara frumoasa sa aveti !!!
garbo226933
Postat pe 4 Mai 2012 21:07
femeia aceasta cred ca a iubit cindva pe cineva ,dar si-a batut joc de sentimentele acelei persoane ,in acelasi timp avind si alte aventuri ,placandu-i viata, distractia
auryca
Postat pe 7 Mai 2012 18:13
Ada62
Postat pe 7 Mai 2012 20:52
De la: daniilia, la data 2012-04-28 06:53:49 eu am inteles ca esti fericita,in iubire.
apoi ai scris un sfat,sa nu ne jucam cu sentimentele cuiva.
nu dau atentie la amanunte,imi vine mai greu sa citesc,dar nu ma deranjeaza chiar asa de mult greselile de scris.
poate ptr ca si eu am destule.este din cauza grabei.
si pentru ca conteaza ideea,mai mult decat forma in care este scrisa.
multi se joaca cu sentimentele cuiva,fara sa mai aiba rani in suflet,si sentimente de vinovatie.
da pt ca nu au constiinta si ii urasc pe oameni...
oamenii i-au facut sa sufere,ei fac pe altii sa sufere care nu le-au facut nimica..sunt distrugatori...si isi distrug caracterul unii la altii apoi se plang ca nu exista oameni cu caracter
ingerasulluptator
Postat pe 7 Mai 2012 21:02
doar femeile mai cred in iubire.Asa cum cred copiii in mos craciun.IUBIREA NU EXISTA,,pt ca toti oamenii sunt rai si isi urmaresc interesul.Ar fii bine daca femeile ar stii sa isi impuna punctul de vedere.a aiba demnitate si sa nu mai creada in povesti cu feti frumosi si zane,sa se maturizeze
ingerasulluptator
Postat pe 7 Mai 2012 21:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatul...fiintza cea mai nefericita? 129 De la: charmelen 11 Octombrie 2014 05:53
Preotilor le este frica ca isi vor pierde locurile de munca de asta nici nu se parasc intre ei 147 De la: xenaprintesarazboinica 23 Septembrie 2014 10:19
cel mai prost barbat 18 De la: anakin 9 Decembrie 2009 00:36
Daca nu stiati ca barbatii nu isi cumpara haine de la second hand 97 De la: dor72_ 26 August 2011 23:47
cat adevar...despre femei!!! 52 De la: racovus 18 Iulie 2010 14:33
Setari Cookie-uri