Ma simt foarte singura

Ei , socializarea asta ii interpretabila: unii o vad ca pe " ceva nefolositor" altii nu stiu cum sa abordeze stilul ,altii sunt in inferioritate de gandire, unii sunt chiar speriati....parca zici ca-s teleportati din spatiu...pur si simplu aerieni....
Ii greu in Bucuresti , cand iti lipseste mama ... dar cred ca si tu ai uitat ca esti mama. X_X
Fss_ssu
Postat pe 30 Mai 2012 23:25
Suparatule , ai inceput sa vorbesti ca o femeie
jeanette40
Postat pe 30 Mai 2012 23:31
De la: jeanette40, la data 2012-05-30 23:31:23 Suparatule , ai inceput sa vorbesti ca o femeie



nu zau?!

ce sa fac daca mi-e dor de mam'?
Fss_ssu
Postat pe 30 Mai 2012 23:39
tac ....altfel zici ca-s rautacioasa
jeanette40
Postat pe 30 Mai 2012 23:46
ca sa fiu sincera, si mie mi se pare ca ar fi cam nefolositoare socializarea, da' te ajuta sa inveti sa vorbesti intr-o alta limba, in alta tara... macar cit sa intrebi cum ajungi la buda, si tot e buna la ceva:-))))

Daca eu cobor din avion pot sa zic ca vin din spatiu, nu?
quasaria
Postat pe 30 Mai 2012 23:47
poi , nu ?????

si eu care credeam ca te-am vazut prin Startrek ala
jeanette40
Postat pe 30 Mai 2012 23:52
cine stie daca are astfel de necesitati ...printre obiceiurile diin copilkarie...poate doar" face si tace"
nu se exprima...deci n-are nevoie sa-si incarce memoria cu limbi draga....foloseste doar limba ei ,a stiuta...pe care o are...=))

chestia cu avionu ii din spatiu daaa, ca doar nu merge pe apa si zboara inotand.... ;)
Fss_ssu
Postat pe 30 Mai 2012 23:56
corect... poate nici la buda nu are nevoie...vreodata... Face si tace.

E nu merge pe apa.... ia aterizeaza tu in HK, sa vezi ce mai merge....te si vezi cu picioarele unditza... :-))
quasaria
Postat pe 30 Mai 2012 23:57
Wow !...nu-i rea ideea =))...deja sunt ud la talpi.... numa ce
am vazut namila aia cu colti si era sa simt apa la jumate...:)
Fss_ssu
Postat pe 31 Mai 2012 00:09
na, daca nu stii limbi straine...

pleeeec, ca am mai facut o discutie serioasa pulbere in seara asta.....
quasaria
Postat pe 31 Mai 2012 00:12
dap' era pulbere din start ...fii fara grija...:)

cred c-o uitat daca se simte...
Fss_ssu
Postat pe 31 Mai 2012 00:51
e, na, nu la asta ma refeream.... ma refeream la o discutie deadevaratelea ca am facut-o pulbere, am bulit un contract, ma duc sa ma imbat.... na, shame on me...

Blestemele de pe garboiu', cred....
quasaria
Postat pe 31 Mai 2012 00:57
ap' daca nu stai locului ...ce sa-ti fac..o vrei si pe: aia,aia, ala :) de'odata/ banda...na....
numa'n zbor se poate.....pe pamant nici cum.....X_X ia limiteaza-te la unu , sa vezi cum nu mai bulesti... daca era " c. prenuptial" nu-ti face probl..... altu...
La ce discutie te-ai gandit?


blesteme? sunt si de'astea / aici?....
ce rau ai zis, ca eu n-am citit....:)
laaasa , nu te necaji, ....catzel latra.... ursu merge...!

Ia, ma lamureste / mine ...voi fetele, cand ratati ceva,mergeti si sarbatoriti....cum reusiti bre" sa nu aveti /obtineti" si va mai si'mbetiviti...? A euforia !....
Fss_ssu
Postat pe 31 Mai 2012 10:43
sa ma limitez la un contract... bine... ma duc sa imi dau demisia.... Contracte pre nu se exista, ala e letter of intent... poate post :-)).

In rest, nu stiu, am vazut-o pe una pe aici care dadea in bobi si ma gindeam ca mi-o fi pus taman mie buhuhu la usa, m-a vazut mai cu ciunga in par, cine stie...
quasaria
Postat pe 31 Mai 2012 13:16
tu faci cum crezi ca-i mai bine, dar eu zaceam sa te limitezi la cate unu pe rand ,chiar daca-i din 5 in 5 minute....e si nu te simti nici singura

fine...ai reusit sa te imbeti ?...eu reusesc numa' cand aterizez in HK =))


Fss_ssu
Postat pe 31 Mai 2012 20:38
nope, n-am reusit sa ma imbat da' am reusit sa ma simt ca dupa betie, in schimb...
quasaria
Postat pe 31 Mai 2012 20:40
De la: garbo_1304, la data 2012-03-21 17:12:05
Sunt casatorita de 7 ani cu un barbat minunat pe care il iubesc. Avem si un baietel frumos impreuna. Eu m-am mutat in Bucuresti pentru a fi cu el, dar eu sunt din Sibiu. Nu am reusit sa ma adaptez aici, nu am prieteni, nu am reusit sa ma angajez sau sa fac altceva. Singura ema alinare sunt drumurile acasa. El nu vrea sa se mute din Bucuresti iar eu ma simt foarte singura aici.....

mai incercati.....
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=A0oKG41HWqY&NR=1
VOIAJOR
Postat pe 3 Iunie 2012 18:53
De la: garbo_1713, la data 2012-04-18 18:21:37Inainte de a rupe pisica-ceea ce mi se pare un act de violenta,-cred ca problemele de cuplu ar trebui discutate cu sotul ei sau in preajma unui psiholog.Fuga prin usa din dos este pana la urma nu un act de eliberare ci unul de lasitate. Noi nu ne permitem sa spunem care este viata ei si sa-i facem propuneri dubioase, dupa cum ne tiuie noua urechile.Este un gest de loialitate conjugala ca sotia sa ii spuna sotului ce lucruri o framanta si sa gaseasca amandoi solutia cea mai buna pentru viata si respectiv fericirea lor.

Perfecta dreptate, problemele acestea se discuta cu sotul intai! Dependenta finaciara a femeii este sigur in defavoarea ei, nu poate hotari ce sa faca cu viata ei!
Barbatul trebuie sa fie un prieten, un partener d eviata nu numai un sustinator financiar al familiei.
Si a-ti face prietene in Bucuresti este posibil numai daca iti doresti altfel te vei izola singura si vei da vina pe Bucuresti!
Ada62
Postat pe 6 Iunie 2012 14:30
De la: garbo_1304, la data 2012-03-21 17:12:05
Sunt casatorita de 7 ani cu un barbat minunat pe care il iubesc. Avem si un baietel frumos impreuna. Eu m-am mutat in Bucuresti pentru a fi cu el, dar eu sunt din Sibiu. Nu am reusit sa ma adaptez aici, nu am prieteni, nu am reusit sa ma angajez sau sa fac altceva. Singura ema alinare sunt drumurile acasa. El nu vrea sa se mute din Bucuresti iar eu ma simt foarte singura aici.....


http://www.youtube.com/watch?v=4mxmNPkZg4E&feature=endscreen&NR=1
VOIAJOR
Postat pe 7 Iunie 2012 10:24
Iti recomnad o terapie care se face prin email si telefon si iti rezolvi toate aceste probleme.Scrie-mi pe mes la angelmarc999 , pentru detalii
garbo_9960
Postat pe 7 Decembrie 2012 19:15
Un pantof...ma strange, rezolvi si probleme de genul?!
LLisa
Postat pe 7 Decembrie 2012 19:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tst 41 De la: Freya__ 18 Martie 2011 19:32
Feedback "Casatoria,investitia vietii" 94 De la: heaven2010 2 Martie 2012 21:30
Fotografi si cameramani buni 20 De la: cricat 8 Iunie 2011 16:56
Urmarile divortului 387 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:23
Dragoste sau bani? 63 De la: garbo172304 18 August 2014 18:17
Setari Cookie-uri