imi vine sa ma sinucid

acum vreo luna am fost cu o prietena la niste prieteni de ai ei.ea a adormit in pat langa prietenul ei iar eu am fost nevoita sa dorm in camera alaturata in pat cu amicul iubitului ei.nu s-a intamplat nimic atunci.peste cv timp tot asa s-a intamplat.dar a doua oara cand am dormit cu el ,s-au intamplat mai multe.pt k sincer imi placea de el.ma simt foarte rau pt k niciodata nu am avut aventuri de genul asta.am avut doar doua relatii foarte seriase,iar prostia pe kre am facut_o ma termina psihic.nu pot sa am un prieten pt k nu mai suport sa ma atinga nimeni.in fiecare zi de atunci ma gandesc la suicid.as vrea o parere de la voi.in mod normal sunt o persoana calculata si problemele nu ma doboara.dar in cazul asta nush ce sa fac.problema este k toate astea s-au intamplat pt k m-au convins pana la urma sa fumez,euuin mod normal nu fumez atunci a fost singura data.simt k mor.
cristty
Postat pe 11 Martie 2012 14:15
Eu n-am inteles, a profitat de tine ori ce? si ce-ai fumat?
Persia
Postat pe 12 Martie 2012 09:32
asa...si? Daca iti placea de el si "s-au intimplat mai multe"care e problema?
Te-a obligat cineva?
Te-ai simtit bine? Daca da, obisnuieste-te cu ideea ca ai vrut sa te distrezi, te-ai distrat si asta e. Mare brinza.
quasaria
Postat pe 12 Martie 2012 10:02
goange , parerea mea
jeanette40
Postat pe 12 Martie 2012 10:26
jeanette, d'accord
garbo, garbo, cum te mai plictisesti tu....
dor72_
Postat pe 12 Martie 2012 10:45
De la: cristty, la data 2012-03-11 14:15:27acum vreo luna am fost cu o prietena la niste prieteni de ai ei.ea a adormit in pat langa prietenul ei iar eu am fost nevoita sa dorm in camera alaturata in pat cu amicul iubitului ei.nu s-a intamplat nimic atunci.peste cv timp tot asa s-a intamplat.dar a doua oara cand am dormit cu el ,s-au intamplat mai multe.pt k sincer imi placea de el.ma simt foarte rau pt k niciodata nu am avut aventuri de genul asta.am avut doar doua relatii foarte seriase,iar prostia pe kre am facut_o ma termina psihic.nu pot sa am un prieten pt k nu mai suport sa ma atinga nimeni.in fiecare zi de atunci ma gandesc la suicid.as vrea o parere de la voi.in mod normal sunt o persoana calculata si problemele nu ma doboara.dar in cazul asta nush ce sa fac.problema este k toate astea s-au intamplat pt k m-au convins pana la urma sa fumez,euuin mod normal nu fumez atunci a fost singura data.simt k mor.
EU zic sa intrerupi legatura cu prietena ta,,care tot te duce la prietenii iubitului ei,,,,este o influenta rea pt tine...fii mai hotarata si vezati de treaba ta..
daca tu esti o fata serioasa,,,,cauta prietene serioase...care sa tina cont de princpiile tale....
sunt putine fete si baiati seriosi in ziua de azi,,,dar nu imposibili,,,toti umbla sa te te duca pe cai gresite.....tu fii o fata hotarata si nu lasa pe nimeni sa te influenteze gresit.....
nu mai merge cu asa ziasa prietena ta acasa la baieti....ci vezati de treaba ta..
roagate la Dumnezeu sa te ajute sa gandesti optimist si constructiv
ingerasulluptator
Postat pe 12 Martie 2012 10:53
De la: cristty, la data 2012-03-11 14:15:27acum vreo luna am fost cu o prietena la niste prieteni de ai ei.ea a adormit in pat langa prietenul ei iar eu am fost nevoita sa dorm in camera alaturata in pat cu amicul iubitului ei.nu s-a intamplat nimic atunci.peste cv timp tot asa s-a intamplat.dar a doua oara cand am dormit cu el ,s-au intamplat mai multe.pt k sincer imi placea de el.ma simt foarte rau pt k niciodata nu am avut aventuri de genul asta.am avut doar doua relatii foarte seriase,iar prostia pe kre am facut_o ma termina psihic.nu pot sa am un prieten pt k nu mai suport sa ma atinga nimeni.in fiecare zi de atunci ma gandesc la suicid.as vrea o parere de la voi.in mod normal sunt o persoana calculata si problemele nu ma doboara.dar in cazul asta nush ce sa fac.problema este k toate astea s-au intamplat pt k m-au convins pana la urma sa fumez,euuin mod normal nu fumez atunci a fost singura data.simt k mor.
EU zic sa intrerupi legatura cu prietena ta,,care tot te duce la prietenii iubitului ei,,,,este o influenta rea pt tine...fii mai hotarata si vezati de treaba ta..
daca tu esti o fata serioasa,,,,cauta prietene serioase...care sa tina cont de princpiile tale....
sunt putine fete si baiati seriosi in ziua de azi,,,dar nu imposibili,,,toti umbla sa te te duca pe cai gresite.....tu fii o fata hotarata si nu lasa pe nimeni sa te influenteze gresit.....
nu mai merge cu asa ziasa prietena ta acasa la baieti....ci vezati de treaba ta..
roagate la Dumnezeu sa te ajute sa gandesti optimist si constructiv
ingerasulluptator
Postat pe 12 Martie 2012 10:53
EU zic sa intrerupi legatura cu prietena ta,,care tot te duce la prietenii iubitului ei,,,,este o influenta rea pt tine...fii mai hotarata si vezati de treaba ta..
daca tu esti o fata serioasa,,,,cauta prietene serioase...care sa tina cont de princpiile tale....
sunt putine fete si baiati seriosi in ziua de azi,,,dar nu imposibili,,,toti umbla sa te te duca pe cai gresite.....tu fii o fata hotarata si nu lasa pe nimeni sa te influenteze gresit.....
nu mai merge cu asa ziasa prietena ta acasa la baieti....ci vezati de treaba ta..
roagate la Dumnezeu sa te ajute sa gandesti optimist si constructiv
ingerasulluptator
Postat pe 12 Martie 2012 10:57
EU zic sa intrerupi legatura cu prietena ta,,care tot te duce la prietenii iubitului ei,,,,este o influenta rea pt tine...fii mai hotarata si vezati de treaba ta..
daca tu esti o fata serioasa,,,,cauta prietene serioase...care sa tina cont de princpiile tale....
sunt putine fete si baiati seriosi in ziua de azi,,,dar nu imposibili,,,toti umbla sa te te duca pe cai gresite.....tu fii o fata hotarata si nu lasa pe nimeni sa te influenteze gresit.....
nu mai merge cu asa ziasa prietena ta acasa la baieti....ci vezati de treaba ta..
roagate la Dumnezeu sa te ajute sa gandesti optimist si constructiv
ingerasulluptator
Postat pe 12 Martie 2012 10:59
asa ' Ingeras ' , spune tu fetei cum va ajunge in fundul iadului daca continua sa fie prietena cu respectiva
jeanette40
Postat pe 12 Martie 2012 11:05
putini sunt oamenii care te vor duce pe cai bune,,,,sa te duca spre evolutie...pt ca oamenii aleg sa fie rai,,,pt ca zic ca daca aleg sa fie oameni cumsecade sunt vazuti ca oameni slabi...pt ca omenia este vazuta ca slabiciune,,pt ca oamenii de omenie nu stiu sa isi impuna punctul de vedere,nu au demnitate....nu sunt informati care sa ii faca pai siguri si stapani pe ei
ingerasulluptator
Postat pe 12 Martie 2012 11:26
sa nu ii lasi pe altii sa te influenteze negativ,sau sa te conduca..
pt ca putini sunt oamenii care sunt corecti..
cel mai bine sa fii stapana pe tine,,,ca daca nu te ajuti tu pe tine nimeni nu te ajuta decat Dumnezeu,,,doar Dumnezeu te invata de bine,,daca ai credinta,,,prin constiinta ta.
pt ca oamenii aleg cai gresite,,,,si apoi ii duc si pe altii tot pe caile lor..
fii atenta si selectiva...nu ii lasa pe altii,,,sa te duca pe cai rele...fii stapana pe tine,,,citeste,,roagate...si selecteaza doar ce este bun si folositor pt ttine...
ingerasulluptator
Postat pe 12 Martie 2012 11:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare am ramas? 11 De la: georgiz 2 Martie 2012 04:50
Semneaza petitia on-line pt ca FIV si IA sa fie suportate de statul roman 2 De la: 21 Ianuarie 2009 18:58
Ce mananca bebe la 4 luni? 1 De la: nik_gexu 9 Iunie 2010 08:48
i-mi este frica 2 De la: pinicuta 6 Decembrie 2009 17:50
doua sarcini oprite din evolutie 3 De la: ale_micutza 6 Iulie 2009 07:03
Setari Cookie-uri