sunt jos si nu pot sa ma mai ridic

sunt cu o fata de un an jumate si o yubesc ff mult dar akm 2 saptamani neam despartit yo o yubesc ff mult este un inger de fata o vreau inapot vreau sa o simt din noi in brate dar akm a intervenit mama ei si nu o mai lasa qu mn ea ma yubeste yo o yubesc dar a fost pusa sa aleaga intre mn si ea sunt disperat ajutatima sa o aduc din nou in bratele mele
garbo268326
Postat pe 9 Martie 2012 14:50
care e numarul mamei? o sunam noi si ii spunem ca tu o "yubesti" pe fiica ei.
cri_cat
Postat pe 13 Martie 2012 00:31
Yubesc si io la cineva
SAL
Postat pe 13 Martie 2012 14:53
De la: garbo268326, la data 2012-03-09 14:50:14sunt cu o fata de un an jumate si o yubesc ff mult dar akm 2 saptamani neam despartit yo o yubesc ff mult este un inger de fata o vreau inapot vreau sa o simt din noi in brate dar akm a intervenit mama ei si nu o mai lasa qu mn ea ma yubeste yo o yubesc dar a fost pusa sa aleaga intre mn si ea sunt disperat ajutatima sa o aduc din nou in bratele mele



Cati anisori ai 326? Ai putea sa o furi de la masa daca chiar asa o yubeshti, nu?
garbo245363
Postat pe 13 Martie 2012 15:34
De la: garbo268326, la data 2012-03-09 14:50:14sunt cu o fata de un an jumate si o yubesc ff mult dar akm 2 saptamani neam despartit yo o yubesc ff mult este un inger de fata o vreau inapot vreau sa o simt din noi in brate dar akm a intervenit mama ei si nu o mai lasa qu mn ea ma yubeste yo o yubesc dar a fost pusa sa aleaga intre mn si ea sunt disperat ajutatima sa o aduc din nou in bratele mele
bety4
Postat pe 14 Martie 2012 11:49
Daca as fi ma-sa, nici eu nu as mai lasa-o cu tine, cu toate ca o yubesti asa de mult. Din tonul tau, pari asa, putin psihopatel....
msh2007
Postat pe 16 Martie 2012 13:22
....scoala-te!...sau fa-o sa se scoale!
caleidoscop
Postat pe 17 Martie 2012 07:54
DACA O IUBESTI , NU AI NEVOIE DE AJUTORUL NIMANUI
IUBIREA ESTE VINDECATOARE
CU IUBIRE TOTUL ESTE POSIBIL
IUBESTE TOT CE ESTE IN LEGATURA CU ACEASTA FATA
PE MAMA EI
ACTIVITATEA EI
TOT CEEA CE EA IUBESTE
SI IUBIREA SE VA INTOARCE CATRE TINE
AI INCREDERE IN LEGILE DIVINE
DACA INTRI LUPTA CU MAMA FETEI
ESTE LUPTA SI NU IUBIRE
PRIMESTE-O PE MAMA FETEI IN SUFLETUL TAU INTR-O IMBRATISARE PLINA DE IUBIRE
IARTA DACA TE-A SUPARAT CU CEVA SI CERE-I IERTARE IN TIMPUL ACESTEI IMBRATISARI
SI SPUNE-I CA O IUBESTI
ACCEPTA CA ESTE SI VA FI PARTE DIN VIATA FETEI ATAT CAT FATA VREA
MULTA IUBIRE!
ateful
Postat pe 23 Martie 2012 13:52
DACA O IUBESTI , NU AI NEVOIE DE AJUTORUL NIMANUI
IUBIREA ESTE VINDECATOARE
CU IUBIRE TOTUL ESTE POSIBIL
IUBESTE TOT CE ESTE IN LEGATURA CU ACEASTA FATA
PE MAMA EI
ACTIVITATEA EI
TOT CEEA CE EA IUBESTE
SI IUBIREA SE VA INTOARCE CATRE TINE
AI INCREDERE IN LEGILE DIVINE
DACA INTRI LUPTA CU MAMA FETEI
ESTE LUPTA SI NU IUBIRE
PRIMESTE-O PE MAMA FETEI IN SUFLETUL TAU INTR-O IMBRATISARE PLINA DE IUBIRE
IARTA DACA TE-A SUPARAT CU CEVA SI CERE-I IERTARE IN TIMPUL ACESTEI IMBRATISARI
SI SPUNE-I CA O IUBESTI
ACCEPTA CA ESTE SI VA FI PARTE DIN VIATA FETEI ATAT CAT FATA VREA
MULTA IUBIRE!
ateful
Postat pe 23 Martie 2012 13:52
DACA O IUBESTI , NU AI NEVOIE DE AJUTORUL NIMANUI
IUBIREA ESTE VINDECATOARE
CU IUBIRE TOTUL ESTE POSIBIL
IUBESTE TOT CE ESTE IN LEGATURA CU ACEASTA FATA
PE MAMA EI
ACTIVITATEA EI
TOT CEEA CE EA IUBESTE
SI IUBIREA SE VA INTOARCE CATRE TINE
AI INCREDERE IN LEGILE DIVINE
DACA INTRI LUPTA CU MAMA FETEI
ESTE LUPTA SI NU IUBIRE
PRIMESTE-O PE MAMA FETEI IN SUFLETUL TAU INTR-O IMBRATISARE PLINA DE IUBIRE
IARTA DACA TE-A SUPARAT CU CEVA SI CERE-I IERTARE IN TIMPUL ACESTEI IMBRATISARI
SI SPUNE-I CA O IUBESTI
ACCEPTA CA ESTE SI VA FI PARTE DIN VIATA FETEI ATAT CAT FATA VREA
MULTA IUBIRE!
ateful
Postat pe 23 Martie 2012 13:52
asteapta putin timp,poate mama fetei isi va schimba parerea.
poate face dzeu ceva,vreo minune.
e greu cand se amesteca unul dintre parinti in o relatie...dar cand voi veti fi independenti,veti putea fi impreuna.
intre timp,nu mai poti comunica cu ea,nici prin internet>?
nici in alt fel?
daniilia
Postat pe 23 Martie 2012 22:01
E simplu , astepti inca 70 ani , imbatraneste mama si moare , o iei de sotie pe fata si traiti fericiti pana la adanci batraneti.
Ilie_Aurel
Postat pe 24 Martie 2012 04:38
cred ca este prima ta dragoste nu pot sa i-mi dau seama ce a suparat-o pe mama ei asa de tare cu ce ai gresit. Sigur cu ceva tare dureros pentru fica ei durerea sa trazmis automat de la fica la mama este normal acest lucru INCEARCA SA REPARI CE AI STRICAT CU PROPRIA TA IDEIE (atunci vei dovedi ei si mamai sale ca o fost o gresal de care iti pare nespus de rau si nu o vei ma-i repeta) NU STIU CINE A ZIS SPRE RUSINEA MEA ACEST CITAT IN DRAGOSTE SI IN RAZBOI TOTUL ESTE PRMIS dar eu as ma-i adaugadar daca gresim sa nu uitam sa ne cerem iertare incearca sa fai ce iti inspira acest desen poateai succes MULT NOROC
gabor196908
Postat pe 24 Martie 2012 06:38
poate mama-sa se intreaba si ea, ca orice mama, in afara de "bratele tale", ce mai vrei pentru fiica-sa?
Ca o fi vie, nu ursuletz de plus.....
quasaria
Postat pe 25 Martie 2012 16:20
tre sa mergi mai departe!!!!nu stii ce-ti poate rezerva ...viata
liliana_guta
Postat pe 26 Martie 2012 16:04
De la: garbo268326, la data 2012-03-09 14:50:14sunt cu o fata de un an jumate si o yubesc ff mult dar akm 2 saptamani neam despartit yo o yubesc ff mult este un inger de fata o vreau inapot vreau sa o simt din noi in brate dar akm a intervenit mama ei si nu o mai lasa qu mn ea ma yubeste yo o yubesc dar a fost pusa sa aleaga intre mn si ea sunt disperat ajutatima sa o aduc din nou in bratele mele


o fi citit maica-sa cum scrii pe mess (in general pe chat) si a incremenit, iti dai seama ca i-a interzis sa se vada cu tine;
nu cred ca a gasit vreo scrisoare pentru ca nu cred castii sa scrii asa ceva, nici nu cred ca stii ce e aceea....
Auzi mai flacau dupa "emoticonul smyle" se pune virgula?
adeline
Postat pe 28 Martie 2012 16:15
De la: garbo268326, la data 2012-03-09 14:50:14sunt cu o fata de un an jumate si o yubesc ff mult dar akm 2 saptamani neam despartit yo o yubesc ff mult este un inger de fata o vreau inapot vreau sa o simt din noi in brate dar akm a intervenit mama ei si nu o mai lasa qu mn ea ma yubeste yo o yubesc dar a fost pusa sa aleaga intre mn si ea sunt disperat ajutatima sa o aduc din nou in bratele mele

Probleme cu capuțul,cu
psihicul.Exist doctori,duhovnici, familie,prieteni apropiați,doar s le ceri ajutorul.
garbo203525
Postat pe 29 Martie 2012 02:14
ceea ce spui tu nu este iubire este dependenta , atasament , cand iubim nu suntem posesivi , cauta sa vezi ce se intampla cu tine , ce probleme nerezolvate ai tu , de exemplu poate fi un atasament fata de mama ,acea fata te hraneste , la nivel inconstient cu energia ei , iti umple un gol imens ,care il ai in interiorul tau , nu o poti numi iubire . Cati dintre noi nu iubim sau nu am suferit o deceptie , este ceva natural , normal ,daca nu am suferi nu am evolua ..., parerea mea este daca nu reusesti sa gasesti echilibru consulta un psiholog , pentru a te ajuta sa te cunosti , sa te intelegi / o zi buna!
monalisa121
Postat pe 3 Aprilie 2012 07:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ovulatia dupa anticonceptionale 40 De la: kidz001522 17 Noiembrie 2009 15:52
Alaptez, stie cineva cand re-apare menstruatia? 18 De la: kidz007106 15 Martie 2010 21:14
8 MARTIE 2 De la: horobeanu 8 Martie 2009 10:57
ce stiti despre hidrocefalie??? 5 De la: kidz001305 14 Iunie 2009 14:18
vara si cosmetice 1 De la: garbo217254 9 August 2011 12:23
Setari Cookie-uri