Vreau sa fac si eu un bebe! :sml-sad0116:

Buna ziua. Am 31 de ani. De 3 ani impreuna cu sotul meu ne dorim un copil. Pana in prezent am fost la 5 doctori, toti mi-au zis acelasi diagnostic � FERTILA. Intr-un final si-a facut si sotul o spermograma, dar aici este o problema, valoarea spermei este prea mica, adica 2,5 mil. Ce sfaturi ne dati? Astept cat mai multe raspunsuri. Va multumesc foarte mult.
Elena_Ely
Postat pe 7 Septembrie 2009 11:11
vitamina E Forte 3 luni 2 /zi, imbunatateste spermograma ,si apoi repetati din nou analiza
si mai era si masculinon de la plafar,dar este mai scump, bafta multa
garbo022242
Postat pe 5 Decembrie 2011 17:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
asociatia''sos infertilitate'' 1 De la: garbo162865 14 Iulie 2010 17:00
e posibila o sarcina? 3 De la: garbo_458859 6 Noiembrie 2016 18:21
o scugere roz-maronie 46 De la: elebele 12 Octombrie 2016 16:48
Stresul poate cauza intarzierea ciclului menstrual? 5 De la: garbo_380313 3 Octombrie 2013 16:01
testele de sarcina 100% sigure? 51 De la: oana_78 6 Iulie 2017 09:11
Setari Cookie-uri