am si eu o problema

Buna eu sunt noua pe aici si am si eu o problema , am un priete locuim impreuna de 6 ani si am descoperit ca ma inseala . si nu vrea sa recunoasca nici mort , am inceput sal urmaresc si am descoperit unde se duce ,da nu lam vazut inca cu ea iam zis si mea zis ca eu am o problema .lam cautat in masina si am gasit mai multe indici ca ma inseala >prezervative , camera inchiriata pe o noapte si mai nou un certificat de garanti la un indel de aur , pe care eu nu lam primit inca .
garbo098882
Postat pe 5 Martie 2012 11:17
Tu ai doar o problema? Eu am o gramada...
SAL
Postat pe 5 Martie 2012 11:28
Eu nu am probleme
Fss_ssu
Postat pe 5 Martie 2012 23:15
Eu zic sa ai o discutie foarte serioasa cu el despre asta Il intrebi ce e cu prezervativele, cu camera de hotel, cu garantia pentru inel si va trebui cumva sa iti clarifice toate nelamurirle astea
Daca as fi in locul tau nu as mai sta pe ganduri, si l-as lasa imediat stiu ca ai sa spui ca 6 ani sunt ceva, dar acesti 6 ani conteaza doar pentru tine din cate se pare, pentru ca daca se dovedeste ca te inseala nu ai cum sa spui ca ii pasa de toti acesti ani de relatie..
Multa bafta si sa ne spui ce ai rezolvat
chic_diana
Postat pe 21 Martie 2012 00:13
daca "nu vrea sa recunoasca nici mort"...n-ar trebui oare sa te predai la politie??
daca e inca viu totusi...macar pentru scotocitul ala sa faci putina carcera.
ufishor
Postat pe 21 Martie 2012 10:57
ce nu stii nu te doare
nu face sapaturi sa nu aflii lucruri p care nu vrei sa l stii
T_lara_87
Postat pe 22 Martie 2012 15:15
inainte sa-ti raspund m-am uitat pe profilul tau, ti-ai ales figura de barbat si ai bifat "sexul masculin" ....acum intrebarea mea este urmatoarea : esti fetita (de fetita) sau fetita de baiat? =)) ca raspunsul este total diferit =))))))))
In cazul in care ai facut setarile gresit , si esti fetita adevarata , nu cred ca mai ai ce sa discuti cu el, asa va fi mereu di aici inainte te va insela, pentru ca acesta este obiceiul lui; ori te faci ca nu vezi, ori il parasesti pentru ca nu esti nici prima nici ultima si slava domnului ca are balta peste......
- Eu in locul tau nu as mai sta in relatia asta, vad ca l-ai controlat, l-ai urmarit , esti geloasa....pentru ce sa te imbolnavesti ? pentru ca urmeaza crizele de nervi...bla...bla....
eu in locul tau as iesi prima din relatia asta lasadu-l cu ochii0n soare, ma repet , barbati sunt pe toate drumurile , culmea este ca marea majoritate sunt asa ca el; mai rar gasesti unul serios , care daainseala macar sa o faca departe de casa si sa nu stii.

Dar alegerea iti apartine, it'u up to you daca vrei sa suferi mult (adica sa ramai si sa va certati non stop) sau sa pleci.

adeline
Postat pe 22 Martie 2012 15:52
e boala curata sa mai stai cu el, mai ales daca ca esti o fire geloasa. o relatie sanatoasa se bazeaza pe incredere, cand ea lipseste apar in mod sigur problemele - fie ca e vorba de gelozie justificata sau nu. eu zic sa fugi cat mai ai timp!
al_ma
Postat pe 23 Martie 2012 11:02
DACA TOT E SITUATIA ASA ,CE MAI SPERI ?DA-L NAIBA !DE CE NU RUPI RELATIA ASTA NESANATOASA ?PT CA PUS IN FATA EVIDENTELOR, AR RUPE RELATIA ASTA (POATE)DAR GASESTE ALTA
garbo072486
Postat pe 24 Martie 2012 21:28
ce sa "recunoasca" - dovezile sint o constatare, nu o intrebare....
quasaria
Postat pe 27 Martie 2012 19:45
De la: ufishor, la data 2012-03-21 10:57:10daca "nu vrea sa recunoasca nici mort"...n-ar trebui oare sa te predai la politie??
daca e inca viu totusi...macar pentru scotocitul ala sa faci putina carcera.



esti tareee
deea89
Postat pe 1 Aprilie 2012 20:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma puteti ajuta? 21 De la: romanov_ella 18 Ianuarie 2013 22:20
vreau sa uit 55 De la: Luna_in_capricorn 23 Octombrie 2011 19:42
Prietena mea ma parasit..motiv religia va rog sa cititi 4 De la: garbo_476876 15 Octombrie 2017 11:56
buna 9 De la: garbo193766 28 Iulie 2011 11:17
moartea nu iarta,dar elibereaza! 464 De la: vuvuzela 9 Februarie 2011 12:26
Setari Cookie-uri