Viata sexuala ordonata este elixirul vietii

cu cine se cearta nea 69 asta, de fapt?
quasaria
Postat pe 18 Februarie 2012 04:30
De la: garbo245363, la data 2012-02-14 16:47:12
De la: garbo180228, la data 2012-02-12 23:09:47Imi place acest topic si nu ma pot abtine sa nu comentez. Sunt de acord cu Ioanide cu viata sexuala ordonata si cu reducerea sau evitarea consumului de carne pentru o viata lunga si sanatoasa. Dar explicatia "hipofiza este sensibila la schimbarile sentimentale " mi-a starnit rasul. A dreaq hipofiza, cum stie ea sa recunoasca partenerul ......
Acum intreb si eu ca altii, ce inseamna viata sexuala ordonata? Dupa mine ar fi asa de 2-4 ori pe zi..... Dar probabil altii vor mai des. Na....
Deci nu mai pierdeti timpul pe net fratilor...... la sex cu voi. Asta daca aveti partener si daca vrea. Daca nu, ati incurcat-o. NU mai traiti 200 de ani. Sac....


Hello garbo228! Normal ca iti place acest topic, doar esti barbat, nu ? Iar hipofiza, ca sa il intelegi pe Ioanide, este o gland endocrin central avnd rol important n reglarea hormonal care influenteaza in special glandele sexuale si tiroida, api dragul meu schimbarile de sentimente pot fi fatale, de aia zicea cu atata patos d.nul doctor Ioanide . Mai da asta cu evitarea consumului de carne e o mare dilema!!! Poi cum naiba sa faci sex de 4 ori pe zi, adica ordonat , daca mancam numai morcovi?
Ia spune IOANIDE, tu ce mananci si de cate ori pe zi faci sex? M-a lovit asa o curiozitate muiereasca!
acum ceva care nu are legatura cu topicul, Irinuka nu este pe aici, la naiba, a suit jucariile in pod, s-a calugari !


Hello, draga Garbo363. Da-mi voie sa contrazic prejudecatile si sa-ti spun, in calitate de lacto-ovo-vegetarian de peste 15 ani, ca nu are nici o legatura consumul de carne cu activitatea sexuala. Proteinele le poti lua din multe alimente, nu doar din carne. Si poti avea un apetit sexual foarte ridicat (uneori deranjant de ridicat), chiar daca nu consumi carne. Iti spun asta din experienta proprie. Apoi stiam ce e hipofiza, dar exprimarea lui Ioanide mi s-a parut dusa la extrem si de aceea hilara. Si sa stii ca m-am amuzat si eu, ca noi toti, dealtfel, de postarile Irinucai. Oare ce face?
garbo180228
Postat pe 19 Februarie 2012 14:10
lupta cu inversunare.
Katinka
Postat pe 19 Februarie 2012 14:16
Parerea mea este,ca nu cel ce isi doreste o astfel de viata trebuie cainat,ci persoana consoarta care s-a casatorit si de dragul sexului cu patalama ,de aceea consider ca este buna perioada de proba a convietuirii in doi,pentru a nu regreta mai tarziu sau a divorta pe motiv de "nepotrivire ."Parca ne aflam in povestea "Onanistel si Inanitiel fac impreuna un pixel".
ratuscaceaurata
Postat pe 19 Februarie 2012 22:35
De la: cri_cat, la data 2012-02-08 09:57:25de Ioanide, el e cu ordinea ...
ma gandeam ca este ca regimul de masa ordonat. Mananci de trei ori pe zi si nu depasesti numarul de calorii ..

Ce rai sunteti,e drept ca mai incalc si eu citeodata ordinea cind plec in voiaj cu sotia,recomandarile mele erau pentru tinereii de 25-65 de ani ,eu am depasit baremul si am intrat la regim special
VOIAJOR
Postat pe 22 Februarie 2012 08:24
Ioanide, relax
nimic din ce ti-am spus nu e rautate. Daca tot ai intrat pe un forum cu tineret intre 16 - 70 ani barem relaxeaza-te.
cri_cat
Postat pe 22 Februarie 2012 08:32
De la: ratuscaceaurata, la data 2012-02-14 23:13:09Bietul Ioanide.....o viata sexuala ordonata, elixir ...dupa experienta lui.Sper sa fie doar o parere personala ,pe care sa si-o schimbe in viitorul apropiat.

Asa este ,pe ici pe colo mici schimbari,in loc de 2 ori pe noapte si de 3 ori pe saptamina am trecut la 4 pe luna,vremuri mai reci de iarna
http://www.trilulilu.ro/video-muzica/hituri-abba-5-melodii-frumoase
timpul nu exista dar trece !
ABBA - 1974 Eurovision - Waterloo
VOIAJOR
Postat pe 22 Februarie 2012 08:35
Ioanide, te intalnesc mai mult pe topicele despre sex dand sfaturi sau laudandu-te. La varsta matale eu cred ca-i valabila zicala,, cine vorbeste mult despre sex, nu face"
SAL
Postat pe 22 Februarie 2012 11:40
http://www.youtube.com/watch?v=JnJ94CbV0_E
elodia_2
Postat pe 22 Februarie 2012 11:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce oare barbatii se comporta urat cu femeile si le considera proaste? Poate ca sunt prea tolerante si prea bune cu barbatii 66 De la: xenaluptatoareainimoasa 5 Noiembrie 2010 15:19
ijefalva 1 De la: garbo047833 8 Noiembrie 2009 17:20
Buna!!!!! 68 De la: sunshine24 3 Aprilie 2012 10:55
cum putem indeparta(scapa) de grasimea din jurul burtii??? 37 De la: garbo133204 1 Noiembrie 2010 08:47
Prea se inmultesc escrocii 2 De la: luptatoareacurajoasa 27 Martie 2010 18:34
Setari Cookie-uri