PREVIZIUNILE ANULUI 2012

De la: IOANIDE, la data 2012-01-10 17:29:52In ultimi 4,5 miliarde de ani,au sucedat 2600920 de civilizatii care au disparut pe rind din cauza unor cataclisme terestre(cutremure,topirea partiala a calotelor polare,vulcanii noroiosi,trecerea la intervale de 25000 de vani a pamintului prin amirex zona radianta a galaxiei etc. dar intodeauna pe o stinca ,pe un bolovan au ramas comunitati de osameni si animale care au continuat viata pe pamint.In toate timpurile au existat excroci care cu 5 minute mai isteti decit masa majoritara ,au profitat inventind dogme politice,religii prin care au reusit sa subordoneze si sa exploareze masele de indivizi sub forma de robi,sclavi ,platitori de dar si impozite..Anul 2012 este anul de reveille ,de trezire a rasei umane care mai poseda ratiune(populatie rara) o perioada foarte importanta inainte de trecerea pamintului prin zona amirex,de asta data foarte benefica pentru fiintele vii de pe Tera.Civilizatia actuala a exploatat frenetic zacamintele minerale,petrol ,carbuni,minereuri,uraniu ,dar locurile ramase goale au fost rind pe rind inundate de apele oceanului planetar,fapt care va duce la o reasezare a scoartei si faliilor terestre,cauzind cutremure ,inundatii si surpari de teren,implicit cu pierderi de vieti omenesti,animale si vegetatie.O zona mai putin afectata va fi zona carpatica ,care pentru o buna parte a europei si americii va constitui o zona de salvare pentru populatiile care vor emigra catre aceste teritorii,Romania,Bulgaria si partea europeana a Turciei.Sale tinem pumni,americanilor,europenilor din Portugalia Spania,Franta ,Italia,Astria,Germania,Olanda,Danemarca.Romani nu mai vindeti terenul,treceti la activitate si lucrarea pamintului !


Am inteles,golurile ramase de la extractiile de petrol,carbuni,gaze se completeaza cu cei care vor muri in urma reformelor din Romania facute de Basescu si Boc.
garbo260884silvia
Postat pe 23 Ianuarie 2012 02:05
mi-a placut doar inceputul,interesant.
restul sunt povesti,de speriat copiii.
daniilia
Postat pe 23 Ianuarie 2012 12:47
De la: IOANIDE, la data 2012-01-10 17:29:52In ultimi 4,5 miliarde de ani,au sucedat 2600920 de civilizatii care au disparut pe rind din cauza unor cataclisme terestre(cutremure,topirea partiala a calotelor polare,vulcanii noroiosi,trecerea la intervale de 25000 de vani a pamintului prin amirex zona radianta a galaxiei etc. dar intodeauna pe o stinca ,pe un bolovan au ramas comunitati de osameni si animale care au continuat viata pe pamint.In toate timpurile au existat excroci care cu 5 minute mai isteti decit masa majoritara ,au profitat inventind dogme politice,religii prin care au reusit sa subordoneze si sa exploareze masele de indivizi sub forma de robi,sclavi ,platitori de dar si impozite..Anul 2012 este anul de reveille ,de trezire a rasei umane care mai poseda ratiune(populatie rara) o perioada foarte importanta inainte de trecerea pamintului prin zona amirex,de asta data foarte benefica pentru fiintele vii de pe Tera.Civilizatia actuala a exploatat frenetic zacamintele minerale,petrol ,carbuni,minereuri,uraniu ,dar locurile ramase goale au fost rind pe rind inundate de apele oceanului planetar,fapt care va duce la o reasezare a scoartei si faliilor terestre,cauzind cutremure ,inundatii si surpari de teren,implicit cu pierderi de vieti omenesti,animale si vegetatie.O zona mai putin afectata va fi zona carpatica ,care pentru o buna parte a europei si americii va constitui o zona de salvare pentru populatiile care vor emigra catre aceste teritorii,Romania,Bulgaria si partea europeana a Turciei.Sale tinem pumni,americanilor,europenilor din Portugalia Spania,Franta ,Italia,Astria,Germania,Olanda,Danemarca.Romani nu mai vindeti terenul,treceti la activitate si lucrarea pamintului !


bine le-ai zis-o...ce atata puturosenie
MARILENA_25
Postat pe 25 Ianuarie 2012 09:53
....prevad ca ....va intra si pe acest topic "ingerasulluptator" ... macar asa un pic sa abereze....

ih...Iarta-ma Doamne ca stiu ce zic!
free4woman
Postat pe 25 Ianuarie 2012 11:00
Zii sincer free, iti lipseste Irinooka?

Irinukooo, unde esti? Fara tine viata e,, pustiu si gri"
SAL
Postat pe 25 Ianuarie 2012 12:43
nuti_vio
Postat pe 25 Ianuarie 2012 12:46
Uite na ca Irinuka luptatoarea a ratat topicul asta si nu a aparut , sincer, nu imi vine sa cred...
Dar nu e timpul pierdut, probabil da la zapada afara si apare, ca o boare...
Cred ca imi e dor de ea, pe cine mai cert io?
garbo245363
Postat pe 25 Ianuarie 2012 14:21
Sa o invitam!!!!
??????
Io, io sincer sa fiu sunt cam suprat pe domnia sa... nc nu mi-a rspuns dac si cnd a avut loc la Ea ultimul orgasm
Iarta-ma doamne ca iar știu ce zic.....
Amin!!!!!
free4woman
Postat pe 26 Ianuarie 2012 00:33
Mai free, curios mai esti! :sml-happy0144
Cum sa-ti raspunda fata daca ii ceri sa-ti dezvaluie asemenea intimitati ??
SAL
Postat pe 26 Ianuarie 2012 12:05
free buna ziua..spunea ea la un moment dat pe un topic...( n am rezistat sa n o contrazic:d)nu are hormoni ,sexualitatea si de astea..isi reprima aceste dorinte,nevoi cu hrana ...
Iryna_Iry
Postat pe 26 Ianuarie 2012 12:16
De la: MARILENA_25, la data 2012-01-25 09:53:01
De la: IOANIDE, la data 2012-01-10 17:29:52In ultimi 4,5 miliarde de ani,au sucedat 2600920 de civilizatii care au disparut pe rind din cauza unor cataclisme terestre(cutremure,topirea partiala a calotelor polare,vulcanii noroiosi,trecerea la intervale de 25000 de ani a pamintului prin amirex zona radianta a galaxiei etc. dar intodeauna pe o stinca ,pe un bolovan au ramas comunitati de osameni si animale care au continuat viata pe pamint.In toate timpurile au existat excroci care cu 5 minute mai isteti decit masa majoritara ,au profitat inventind dogme politice,religii prin care au reusit sa subordoneze si sa exploareze masele de indivizi sub forma de robi,sclavi ,platitori de dar si impozite..Anul 2012 este anul de reveille ,de trezire a rasei umane care mai poseda ratiune(populatie rara) o perioada foarte importanta inainte de trecerea pamintului prin zona amirex,de asta data foarte benefica pentru fiintele vii de pe Tera.Civilizatia actuala a exploatat frenetic zacamintele minerale,petrol ,carbuni,minereuri,uraniu ,dar locurile ramase goale au fost rind pe rind inundate de apele oceanului planetar,fapt care va duce la o reasezare a scoartei si faliilor terestre,cauzind cutremure ,inundatii si surpari de teren,implicit cu pierderi de vieti omenesti,animale si vegetatie.O zona mai putin afectata va fi zona carpatica ,care pentru o buna parte a europei si americii va constitui o zona de salvare pentru populatiile care vor emigra catre aceste teritorii,Romania,Bulgaria si partea europeana a Turciei.Sa le tinem pumni,americanilor,europenilor din Portugalia Spania,Franta ,Italia,Astria,Germania,Olanda,Danemarca.Romani nu mai vindeti terenul,treceti la activitate si lucrarea pamintului !


bine le-ai zis-o...ce atata puturosenie

Purul adevar dar romnii au cam transformat terenul agricol in intravilan si acum este plin de balarii,iar cei ca re au vindut terenul au baut banii la mat și nu mai au cu ce cumpara hrleț,așa ca mulți au ajuns robi și sclavi prin strainatațuri.
DRAGHINA
Postat pe 27 Ianuarie 2012 00:28
Draghina, bunicul meu zicea adesea ca mai bine stapan in casa ta decat sluga la straini.
SAL
Postat pe 27 Ianuarie 2012 13:22
Intrebare: CARE tractoare?????????????
mariachim
Postat pe 30 Ianuarie 2012 06:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat....va rog! 10 De la: yanyacharberet 18 Noiembrie 2009 10:58
foarfecile de frizerie 11 De la: elodia_2 21 Octombrie 2011 20:58
Relatia parinti-copii 12 De la: office_salinasusesi_ro 15 Septembrie 2010 11:38
violenta 53 De la: Alina_30 30 Iulie 2013 23:55
Fazan 6 De la: garbo_399357 28 Mai 2014 14:57
Setari Cookie-uri