Barbatul...fiintza cea mai nefericita?

Si tocmai de-aia e greu de intalnit.
nathalie
Postat pe 19 Octombrie 2011 13:17
am vazut odata un barbat NEFERICIT....cand i-a murit copilul in brate,si s-a simtit neputincios ....dar plin de demnitate si barbatie n-a plans..sigur insa sufletul lui DA....
elisabeta_boia
Postat pe 19 Octombrie 2011 18:29
De la: nathalie, la data 2011-10-19 13:17:21Si tocmai de-aia e greu de intalnit.


yeap.. la asta nu m-am gandit..
Onna
Postat pe 19 Octombrie 2011 18:34
surprinzator poate pentru unii, poate, insa am intalnit femei misogine.
barbati misandri n-am intalnit... (da' nu c-ar fi mai buni:D)

:))
eu_geminy
Postat pe 19 Octombrie 2011 19:00
De la: eu_geminy, la data 2011-10-19 19:00:39surprinzator poate pentru unii, poate, insa am intalnit femei misogine.
barbati misandri n-am intalnit... (da' nu c-ar fi mai buni:D)

Ma iei si pe mine peste picior??? Lol.. Abia am poposit pe-aici.. fii bland.. si tolerant..
:))
Onna
Postat pe 19 Octombrie 2011 19:14
lupty, ai facut operatie de schimbare de sex?
asa se explica si misoginismul, perfect justificat, dealtfel
dar ia zi-ne tu noua, ca o gospodina ce te gasesti, ce zacusca ai pus pe iarna? si ce muraturi?
dor72_
Postat pe 19 Octombrie 2011 20:47
misogina...misandru...ce mai conteaza? sunt doar cuvinte. intelesul e acelasi numai ca o data e la feminin si alta data la masculin.

nu ma bagati in seama , sunt sub influenta filmului.
Ciresica
Postat pe 19 Octombrie 2011 21:52
De la: Onna, la data 2011-10-19 19:14:53
De la: eu_geminy, la data 2011-10-19 19:00:39surprinzator poate pentru unii, poate, insa am intalnit femei misogine.
barbati misandri n-am intalnit... (da' nu c-ar fi mai buni:D)

Ma iei si pe mine peste picior??? Lol.. Abia am poposit pe-aici.. fii bland.. si tolerant..
:))


deloc, Onna. imi pare rau daca ai banuit cumva asta.

e foarte adevarat ceea ce spun.
exista si femei care urasc (din inima:P) toate femeile din lume.
motivul, numai ele il cunosc.
nu am primit pana acum nicio explicatie plauzibila de la vreuna dintre cele pe care le cunosc (deloc multe, dar nici numai una, ca sa imi permit sa cred ca e doar un simplu accident).:D
:))



eu_geminy
Postat pe 19 Octombrie 2011 21:56
De la: dor72_, la data 2011-10-19 20:47:55lupty, ai facut operatie de schimbare de sex?
asa se explica si misoginismul, perfect justificat, dealtfel
dar ia zi-ne tu noua, ca o gospodina ce te gasesti, ce zacusca ai pus pe iarna? si ce muraturi?
pai eu sunt femeie...barbatii se ocupa de pus muraturi..eu am alte preocupari.....asta nu inseamna ca daca eu sunt femeie trebuie sa pun si muraturi..asta era pe timpul bunicii si doar femeile demodate fac asta,.eu sunt femeie moderna
ingerasulluptator
Postat pe 19 Octombrie 2011 23:07
Dor,suntem demodate rauuuuu!
Ionica! lucra bre! ca io ma fac la anu femeie moderna!
Axl_22
Postat pe 19 Octombrie 2011 23:15
Pai mamele spre exemplu nu isi invata fetele sa aiba demnitate si sa nu ii lasa pe barbati ca sa profite de ele...Cum ar fii femeile sa puna gogosari la murat si barbatii doar sa le haleasca...Ca doar barbatii au doar si maini sa le puna nu au doar gura ca doar sa le manance....
ingerasulluptator
Postat pe 19 Octombrie 2011 23:24
Pai mamele spre exemplu nu isi invata fetele sa aiba demnitate si sa nu ii lasa pe barbati ca sa profite de ele...Cum ar fii femeile sa puna gogosari la murat si barbatii doar sa le haleasca...Ca doar barbatii au doar si maini sa le puna nu au doar gura ca doar sa le manance....
ingerasulluptator
Postat pe 19 Octombrie 2011 23:24
Am inteles,am inteles!
Daca vrea sa mance,sa puna mana!
Io stau pe garbo! El pune gogonele!
Axl_22
Postat pe 19 Octombrie 2011 23:26
De la: Axl_22, la data 2011-10-19 23:26:13Am inteles,am inteles!
Daca vrea sa mance,sa puna mana!
Io stau pe garbo! El pune gogonele!
pai pune-l ca sa puna si varza murata...Apoi il lauzi ca doar el le pune asa bine la murat,,,si pune-l sa mai faca si zacusca....si apoi da-i un pupik si trimite-l sa faca si cina...ca doar ii barbat,,,,sa vezi ca ascultator este.....
ingerasulluptator
Postat pe 19 Octombrie 2011 23:33
Avem di tate!
zacusca aia iti trimit tie!
adica,nimic....
Am plecat,il trezesc,sa-i spun vestea buna!
VREAU sa fiu moderna!
Axl_22
Postat pe 19 Octombrie 2011 23:36
sa nu iti iei o zgriptuiroica de soacra care sa inceapa sa spuna....Ca ea la tineretele ei,,,face si dregea....apoi daca comenteaza o pui pe ea si fiusu sa faca zacusca cum o facea altadata....daca tot se lauda
ingerasulluptator
Postat pe 19 Octombrie 2011 23:38
de unde o cunosti pe soacra mea?

Iote comand acu! Pt soacra !
Io nu mai gatesc!

Tigaia Dry Cooker teflon... stii ce face, stii cat de buna e! Gateste de-ti sar capacele! De la Produseteleshopping.eu la doar 79 RON in loc de 179 RON - REDUCERE 56%
Axl_22
Postat pe 19 Octombrie 2011 23:44
De la: eu_geminy, la data 2011-10-19 21:56:52
De la: Onna, la data 2011-10-19 19:14:53
De la: eu_geminy, la data 2011-10-19 19:00:39surprinzator poate pentru unii, poate, insa am intalnit femei misogine.
barbati misandri n-am intalnit... (da' nu c-ar fi mai buni:D)

Ma iei si pe mine peste picior??? Lol.. Abia am poposit pe-aici.. fii bland.. si tolerant..
:))


deloc, Onna. imi pare rau daca ai banuit cumva asta.

e foarte adevarat ceea ce spun.
exista si femei care urasc (din inima:P) toate femeile din lume.
motivul, numai ele il cunosc.
nu am primit pana acum nicio explicatie plauzibila de la vreuna dintre cele pe care le cunosc (deloc multe, dar nici numai una, ca sa imi permit sa cred ca e doar un simplu accident).:D
:))





Scuze, Ge, sunt cu garda sus.. desi debutase atat de suculent un topic.. cel legat de hartuire, am vazut cat sange a curs acolo, dupa ce a devenit camp de batalie.. lol..
Lumea e mare si pestrita.. sunt fel si fel de oameni... ura observ ca incepe sa devina o epidemie.. dar, sincer, eu femei care sa urasca femeile nu am vazut.. :D.. noi suntem diafane, eterice, blande si calde.. :)
Onna
Postat pe 20 Octombrie 2011 09:41
da,da... si marmota ce-mi facea??
nicholas_
Postat pe 20 Octombrie 2011 09:47
...si modeste!
Axl_22
Postat pe 20 Octombrie 2011 09:49
De la: ingerasulluptator, la data 2011-10-19 23:24:00Pai mamele spre exemplu nu isi invata fetele sa aiba demnitate si sa nu ii lasa pe barbati ca sa profite de ele
...Ca doar barbatii au doar si maini sa le puna nu au doar gura ca doar sa le manance....




Ei, asta-i acum!
Las ca nu-i asa rau sa profite uneori spre foarte des de tine... again and again...

Ti-as spune eu cum e cu mainile si gura de care zici, dar mi-e ca tu vorbesti de altceva si nu vreau sa te bulversez.
nathalie
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:00
daca o cunoaste pe soacra mea, deja e! un pic sau mai mult bulversata!
Axl_22
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:03
De la: nathalie, la data 2011-10-20 10:00:00
Ei, asta-i acum!
Las ca nu-i asa rau sa profite uneori spre foarte des de tine... again and again...

Ti-as spune eu cum e cu mainile si gura de care zici, dar mi-e ca tu vorbesti de altceva si nu vreau sa te bulversez.



sigur vorbeste de altceva Irinuca noastra ..
cricat
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:12

Stii Axl, din cate vad, nu prea e nevoie sa o cunoasca si pe soacra ta, ca sa se bulverseze.
Se pare ca natura si-a facut deja mendrele, in ce-o priveste.

Soacra mea e exemplara. Ca am ajutat-o sa devina.
nathalie
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:21
Si a mea (soacra) ma iubeste, am stiut cum s-o iau
cricat
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:23
Cri,

De asta sunt si eu convinsa.
Fiindca daca judeci orice barbat prin prisma propriilor experiente eventual nefericite, e simplu sa il cataloghezi de maniera in care o face ea.
nathalie
Postat pe 20 Octombrie 2011 10:26
Vorbeam odata cu o femeie casatorita...Dar fara copii..Si tot ma intreba cand ma marit...Pai eu am raspuns ca in zilele noastre este greu de gasit un barbat normal la cap...si ca imi este frica ca ma inseala,,,ca astia sunt nimfomani,,adica barbati,alte griji nu au decat sexul.,pt ca responsabilitatile le lasa in grija mamelor,pt ca asa i-au educat,practic tatii i-au educat asa sa fie smecheri,,mama s-a prefacut ca ii educa,,pt ca i-a educat cu gandirea sotul sau care a influenta-o in favoarea barbatilor....Si apoi femeia mi-a zis...Pai m-a invatat sa fiu femeie desteapta....Daca simt ca barbatul ma inseala.....Sa fiu fata desteapta si sa ma duc si eu cu alti barbati,adica sa imi dau veverita la alti barbati...Adica sa imi bat joc de mine din cauza unui imbecil de barbat....Mai bine lipsa...dar ca sa vedeti si cum gandesc femeille din ziua de azi...Ele nu sunt proaste,,,ci tac din gura si dau veverita lor la mai multi barbati..Decat asa relatie de casatorie,mai bine lipsa
ingerasulluptator
Postat pe 20 Octombrie 2011 11:13
Nu-i cazu!
Veverita sta in "cuib"
Axl_22
Postat pe 20 Octombrie 2011 11:18
ingeras,

Dirty talk? U?
nathalie
Postat pe 20 Octombrie 2011 19:27
De la: ingerasulluptator, la data 2011-10-19 23:24:00Pai mamele spre exemplu nu isi invata fetele sa aiba demnitate si sa nu ii lasa pe barbati ca sa profite de ele...Cum ar fii femeile sa puna gogosari la murat si barbatii doar sa le haleasca...Ca doar barbatii au doar si maini sa le puna nu au doar gura ca doar sa le manance....


auzi, irinooka... nu e cazul sa-ti faci probleme, findca in cazul tau digestia oricum nu prea functioneaza.
in sensul ca_ce manaci, aia faci...;)
:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2011 21:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum se spala creierii barbatilor? 54 De la: eu_geminy 30 August 2010 16:41
brbai nepricepui sau femei frigide....s vedem 880 De la: neculanic 26 Decembrie 2009 14:34
cea mai penala intamplare la prima intalnire? 7 De la: quasaria 19 Martie 2011 23:57
buna 26 De la: elisabeta_boia 10 Decembrie 2011 04:17
Chiar se poate scapa de chelie? 33 De la: garbo_414386 12 Noiembrie 2017 11:27
Setari Cookie-uri