NU STIU CE SA FAC!!!!

Yep, merita.
Uneori e singura cale de a pastra contactul vizual.
nathalie
Postat pe 6 Octombrie 2011 11:30
]Nu stiu ce sa aleg.... un barbat care e totusi unu bun, dar care ma tine in lant? sau o viata singura , linistita, libera???
De cand suntem impreuna, m-am schimbat foarte mult... nu mai sunt sociabila, nu mai vorbesc atat de mult... incerc tot timpul sa stau cu capul in jos... ca sa fie totul bine....sa nu ne mai certam... si in plus e foarte gelos si posesiv... am trecut prin multe lucruri cu el... nici nu imi vine sa cred ca acusi facem un an impreuna... dar acest an a fost un an plin de ... de de toate... :( habar nu am .... nu stiu ce sa fac.... e ceva ce ma tine langa el... mie frica sa nu regret sa nu o dau in bara dupa aceea...
daca ar putea cineva sa ma ajute... chiar am nevoie de un sfat....
Astept.... multumesc!!![/quote]


,,incerc tot timpul sa stau cu capul in jos!,,-asta cred ca spune totul despre relatia voastra!Pai ce ai de ales?cum ai scris si tu intre,,tinut in lant,, si libertate!E asa de greu? ,vad ca stii si singura ce ai avea de facut!Da i papucii fato ca o sa ai o viata plina de chin cu specimenul!Bafta!
aida71
Postat pe 10 Octombrie 2011 08:16
De la: aida71, la data 2011-10-10 08:16:50]Nu stiu ce sa aleg.... un barbat care e totusi unu bun, dar care ma tine in lant? sau o viata singura , linistita, libera???
De cand suntem impreuna, m-am schimbat foarte mult... nu mai sunt sociabila, nu mai vorbesc atat de mult... incerc tot timpul sa stau cu capul in jos... ca sa fie totul bine....sa nu ne mai certam... si in plus e foarte gelos si posesiv... am trecut prin multe lucruri cu el... nici nu imi vine sa cred ca acusi facem un an impreuna... dar acest an a fost un an plin de ... de de toate... :( habar nu am .... nu stiu ce sa fac.... e ceva ce ma tine langa el... mie frica sa nu regret sa nu o dau in bara dupa aceea...
daca ar putea cineva sa ma ajute... chiar am nevoie de un sfat....
Astept.... multumesc!!!



,,incerc tot timpul sa stau cu capul in jos!,,-asta cred ca spune totul despre relatia voastra!Pai ce ai de ales?cum ai scris si tu intre,,tinut in lant,, si libertate!E asa de greu? ,vad ca stii si singura ce ai avea de facut!Da i papucii fato ca o sa ai o viata plina de chin cu specimenul!Bafta![/quote]



http://www.youtube.com/watch?v=KtL-LPxI9l



alege libertatea,independenta.....si fii convinsa ca orice schimbare aduce alta schimbare...mai bine fericita singura decat nefericita in doi.
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Octombrie 2011 08:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragostea de-o vara 1 De la: dulcedeea97_yahoo_com 30 Iunie 2009 14:40
iadul meu 50 De la: quasaria 25 Aprilie 2011 16:56
doar o vorba sa-ti mai spun 33 De la: elisabeta_boia 28 Octombrie 2011 20:20
Buna 10 De la: Axl_22 10 Octombrie 2011 22:16
relatie (banuiesc) emotionala extraconjugala 96 De la: garbo_423602 13 Decembrie 2018 11:37
Setari Cookie-uri