buna

de la 15 ani eu ma vopsesc(acum am 22)si de cand ma vopsesc imi cade foarte tare parul. saptamana trecuta am fost sa ma tund si am intrebat de curiozitate ce sa folosesc ca sa imi creasca mai repede parul si pt luciul parului. mi-a spus sa imi cumpar ulei de ricin cu vitamina A. de cand mi l-am luat ma dau a doua oara. pe internet am citit ca e foarte bun pentru matreata,indesirea parului,pt caderea parului,pt varfuri despicate,sprancene,gene,negi,cearcane,intarirea unghiilor. as vrea sa stiu cine a mai folosit si daca a fost multumit(a) de ulei.
garbo164652
Postat pe 6 Septembrie 2011 13:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
trompe infundate 7 De la: Magda_Magdalena_1 12 Noiembrie 2013 16:14
Cum sa scap de cicatici 14 De la: Alinu_ 11 Septembrie 2012 22:26
NATURISTE!! 1 De la: garbo221470 27 August 2012 13:11
Promotiile lunii Decembrie 1 De la: Terapii_Naturiste 6 Decembrie 2010 11:57
Masti cu miere de albine 45 De la: MiereaNaturala 2 Martie 2017 12:13
Setari Cookie-uri