Viata bate filmul


faci toarta d'aia de tre' sa stau de paza la frigider?!
i hate u!!!
a dreaq de nu mi-oi pune shortz-un brau si fac si io!
ca numa-mi curge balele...
precizilla
Postat pe 4 Septembrie 2011 12:55
io nu-s cotoroantza...io is craiasa zapezilor
tulai, da' ce reclama ne faci
te mananca chielea, diavole

aham...taman toarta aia o fac
buhuhu...is evil...
nene, care aveti de gand sa tineti vreo cura de slabire, io zic sa nu intrati p-acilea asta saptamana...toarta mea e bomba calorica
michelle_
Postat pe 4 Septembrie 2011 12:55
te pomenesti ca ai ramas si tu umflat..pe undeva...
Doamne, de de ce nu ma lasati in pace, zau...

lacrima, daca spuneai clar ce te doare , rezolvam mai repede...
dar tu doar te-ai mirat/intrebat....atat
ia vezi acum se deschide ce am pus la scarbi...
si vezi ca a aparut si doc...cere-i lui mai mult....
dor72_
Postat pe 4 Septembrie 2011 12:56
sis, tu nu ieshti coto, bre! da cate ori sa-tz' spui ca am priceput?
tu ieshti dacat bitch, got it!
Thor_again
Postat pe 4 Septembrie 2011 12:58
io is mic, nu stiu nimic, fratioare...
tata-n pod beleste oaia...
michelle_
Postat pe 4 Septembrie 2011 13:00
De la: Thor_again, la data 2011-09-04 12:51:55lacramioaro, ashe-s cotoroantzele aiestea de aici: te imbie, te vrajesc, pe urma te lasa balta sa te chinui singurica pa la doftorii aia pri!
las' ca te-i obisnui matale cu ele.



Probabil ca-s un caz grav....s-au speriat cand le-am spus ca am nevoie de tratamente puternice....si au zis ca daca nu am murit pana acum ...pot astepta sa treaca weekendul
Si-s fete bune si stiu ca ce nu te omoara te intareste
lacramioaracrengi
Postat pe 4 Septembrie 2011 13:01
daaaaaaaaaa...beton il face....
lacrima, ce sa-ti dau?
zi si daca este omeneste posibil, iti dau....

lasa tu bosorogii...traiesc din amintiri...
dor72_
Postat pe 4 Septembrie 2011 13:04
De la: dor72_, la data 2011-09-04 12:56:58te pomenesti ca ai ramas si tu umflat..pe undeva...
Doamne, de de ce nu ma lasati in pace, zau...

lacrima, daca spuneai clar ce te doare , rezolvam mai repede...
dar tu doar te-ai mirat/intrebat....atat
ia vezi acum se deschide ce am pus la scarbi...
si vezi ca a aparut si doc...cere-i lui mai mult....


Eu m-am prezentat la senatoriu, credeam ca are si primiri de urgentza ....acum vrei sa te scotzi? sa nu te certe dom' doctor dar este drept ca era de dimineatza si ca in orice unitate care se respecta intai se bea cafeaua si apoi...atentie la pacienti
lacramioaracrengi
Postat pe 4 Septembrie 2011 13:09
pfuiiii, bine ca nu mi-ai facut reclamatie...ca ramaneam fara servici...
dor72_
Postat pe 4 Septembrie 2011 13:11
Nu fac rau nici dusmanilor...prietenilor nici atat
lacramioaracrengi
Postat pe 4 Septembrie 2011 13:42
De la: michelle_, la data 2011-09-04 13:00:02io is mic, nu stiu nimic, fratioare...
tata-n pod beleste oaia...


garbo207378
Postat pe 10 Septembrie 2011 10:58
Hei, nu uitati nimic? Cineva cere ajutor, o parere. Pana acum nimic. Ati abordat orice alt subiect, numai pe cel important nu.
zack
Postat pe 14 Septembrie 2011 11:07
zack

garbo 394 .... lasa viata sa/si urmeze cursul .. asa cum ai spus si tu. Ce rost ar mai avea? Chiar iti doresti acest circ .. pe care il aduce in viata ta?
cricat
Postat pe 14 Septembrie 2011 11:18
te inteleg ,doar atat am ati spune
http://www.youtube.com/watch?v=1eNFkzXEHUE
lore01
Postat pe 18 Septembrie 2011 12:53
Da , se pare ca ai o lectie de viata de insusit , pe care insa , nu o intelegi , de te amesteci in relatii cu barbati care tradeaza . Si de asta continui sa suferi . Ai ales ca , daca ti s-a luat ce ti-a apartinut , sa iei si tu ce este al alteia . Asa ca te afli intr-o bucla temporala , cu "ingredientele de rigoare" , pe care o vei repeta pana cand vei pricepe ca nu trebuie sa mai repeti greselile , ca sa poti evolua firesc. Dar , acest continuu experiment care este viata insasi , nu se va opri in loc pentru ca tu nu pricepi ceva . Ca atare este nevoie de multa rabdare si deschidere spirituala ca sa poti depasi o faza existentiala , de care nu reusesti sa te desprinzi . Legile evolutiei sunt stricte si diferite de cele create de oameni si in consecinta , ni le insusim tare greu . Oricum , chiar daca aspra , din lectia din care tu ai de invatat , te vei inalta sau vei stagna , totul depinde numai de tine . Eu iti urez sa te poti ridica si sa pasesti cu fruntea sus , chiar daca o vreme vei schiopata putin .
otilia_tec
Postat pe 20 Septembrie 2011 08:33
Multumesc pentru sfat, ai drepate, am sa incerc sa privesc cu intelepciune toate incercarile vietii, desi eu zic ca am inteles ce inseamna sa evoluez spiritual. Ma atrage foarte mult studiu in domeniul spiritualitatii, teoretic am inteles. Mai am de luptat cu mine pt a ma debarasa de ceea ce este lumesc.
garbo208394
Postat pe 21 Septembrie 2011 16:55
De la: garbo208394, la data 2011-09-21 16:55:48Multumesc pentru sfat, ai drepate, am sa incerc sa privesc cu intelepciune toate incercarile vietii, desi eu zic ca am inteles ce inseamna sa evoluez spiritual. Ma atrage foarte mult studiu in domeniul spiritualitatii, teoretic am inteles. Mai am de luptat cu mine pt a ma debarasa de ceea ce este lumesc.






citindu/te a m inteles ca trebuie sa intervin .....evolutia spirituala nu inseamna sa "te debarasezi de ce/i lumesc".
ratuscaceaurata
Postat pe 21 Septembrie 2011 17:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tradare si falsitate in iubire 3 De la: _karina_ 28 Martie 2011 00:25
Masturbare... 148 De la: MelissaMarr 2 Aprilie 2020 16:24
MONOGAMIA-UN VIS ?! 46 De la: kyra 24 Iulie 2009 23:22
A CRESCUT SEPTELUL 1 De la: garbo270271 19 Martie 2012 01:19
ce parere aveti despre emigrare in canada ? 30 De la: garbo_489443 17 Mai 2018 11:03
Setari Cookie-uri