perfidia ridicata la rang de lege!!

se pare ca altii dau in fiert......caldura mare...Regardez pour voir!
ratuscaceaurata
Postat pe 24 Iunie 2011 15:28
da, iar altii au primit flit...

insa, la astia de-au primit...perfidia chiar este la rang de lege....
dor72
Postat pe 24 Iunie 2011 15:36
deh, pana si atentia negativa e de preferat decat un suberb ignore
cum tot zic, caldura face ravagii...
michelle_
Postat pe 24 Iunie 2011 15:37
ca bine zici me...
deci, un superb ignore total....
dor72
Postat pe 24 Iunie 2011 15:39
De la: demonsauinger, la data 2011-06-24 15:28:29se pare ca altii dau in fiert......caldura mare...Regardez pour voir!





undeva spuneam eu despre protectia UV......intolrablement persistante !
ratuscaceaurata
Postat pe 24 Iunie 2011 15:46

UV= ultra vuvu
ultra = extrem, exagerat

@ undeva spuneam eu despre protectia UV......intolrablement persistante !

nici ca se putea mai bine...apropo de gropi...fie ele sapate sau gasite...
dor72
Postat pe 24 Iunie 2011 16:06
o fi chestie de ...repetabila poveste sau doar de perseverenta?Sac profonde douleur de compte..
ratuscaceaurata
Postat pe 24 Iunie 2011 16:19
QED
ref la cealalta latura!
oricum o intuisem din nume .. dar in fine .. nu mai are vreun sens sa iesplicitez ceva...

dracovenie cu aripi mai tine si gura inchisa, ca se face curent cand o deschizi, mai ales cand te citezi singurica si nu spui nimic, decat iti contrazici solo voce ecoul din tartacutza!
de restul pune mana de la mana si ia un ghem sa ai cu ce impleti la un ciorap
alfheim
Postat pe 24 Iunie 2011 19:55
De la: demonsauinger, la data 2011-06-22 09:45:37......parca era si un joc in copilaria noastra..."ce-am gasit sa fie al meu!!'.....sa fii primit noi o "proasta educatie"?.

Probabil ca e vorba despre asta.... probabil ca ni s-a intiparit in minte atat de puternic lejeritatea de a ne insusi ceea ce gasim incat nu mai putem accepta nefirescul situatiei.....
In alta ordine de idei inexistenta unei asemenea legi ofera sansa justificarii unor averi fara acoperire.... cati imbogatiti peste noapte nu vor putea ulterior sa se justifice cum ca au zarit un saculet cu euroi in tomberon..... ca faza cu matusa Tamara e deja rasuflata!
marceltuky
Postat pe 25 Iunie 2011 10:01
aferim.......care-ti sunt framantarile?sisifule....
ratuscaceaurata
Postat pe 26 Iunie 2011 22:11
"imbogatiti peste noapte nu vor putea ulterior sa se justifice cum ca au zarit un saculet cu euroi in tomberon..... ca faza cu matusa Tamara e deja rasuflata! "



cat de jalnic!!.....
ratuscaceaurata
Postat pe 26 Iunie 2011 22:14
De la: demonsauinger, la data 2011-06-26 22:14:35"imbogatiti peste noapte nu vor putea ulterior sa se justifice cum ca au zarit un saculet cu euroi in tomberon..... ca faza cu matusa Tamara e deja rasuflata! "



cat de jalnic!!.....


ce-ai bre... te simti lezata? sau oi fi si tu ceva ruda cu Nastase?
marceltuky
Postat pe 28 Iunie 2011 09:54
ce destept este baiatul acesta!
ratuscaceaurata
Postat pe 8 Iulie 2011 18:52
nici in germania nu poti zice ca oamenii sunt corecti....Daca gasesc un portofel plin cu bani daca il dau inapoi...Difera de la om la om....Dar majoritatea barbatilor din germania si ei sunt excroci.si respecta morala doar daca au semnat ceva.....cred ca daca o femeie gaseste un portofel cu bani sii zice barbatului sau prietenului de portofel....Barbatul zice...Pai fa ce esti proasta hai sa il facem juma juma,norocul nostru....Barbatii sunt smecherii femeile sunt influentate de barbati care sunt liderii femeilor si le indeamna pe femei la porcarii
ingerasulluptator
Postat pe 9 Iulie 2011 16:51
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-09 16:51:46nici in germania nu poti zice ca oamenii sunt corecti....Daca gasesc un portofel plin cu bani daca il dau inapoi...Difera de la om la om....Dar majoritatea barbatilor din germania si ei sunt excroci.si respecta morala doar daca au semnat ceva.....cred ca daca o femeie gaseste un portofel cu bani sii zice barbatului sau prietenului de portofel....Barbatul zice...Pai fa ce esti proasta hai sa il facem juma juma,norocul nostru....Barbatii sunt smecherii femeile sunt influentate de barbati care sunt liderii femeilor si le indeamna pe femei la porcarii





eu fac referire la individ.....indiferent de sex...... jurati pe "verde"...ca predati politiei....banii pierduti de altii ..sau orice alt obiect gasit si care nu va apartine......si mai lasati ipocrizia!!
ratuscaceaurata
Postat pe 11 Iulie 2011 12:13
De la: marceltuky, la data 2011-06-25 10:01:41
De la: demonsauinger, la data 2011-06-22 09:45:37......parca era si un joc in copilaria noastra..."ce-am gasit sa fie al meu!!'.....sa fii primit noi o "proasta educatie"?.

Probabil ca e vorba despre asta.... probabil ca ni s-a intiparit in minte atat de puternic lejeritatea de a ne insusi ceea ce gasim incat nu mai putem accepta nefirescul situatiei.....
In alta ordine de idei inexistenta unei asemenea legi ofera sansa justificarii unor averi fara acoperire.... cati imbogatiti peste noapte nu vor putea ulterior sa se justifice cum ca au zarit un saculet cu euroi in tomberon..... ca faza cu matusa Tamara e deja rasuflata!





si cati profeti in tara!!....
ratuscaceaurata
Postat pe 12 Iulie 2011 14:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
a doua sansa 333 De la: garbo025622 25 Martie 2012 06:31
Curs Qigong FORMAREA CINABRULUI Cezar Culda 18–23 Mai 2015 Hotel Check Inn Timisoara 1 De la: Marcel_D 9 Mai 2015 12:15
Mile Carpenisan.........unul dintre cei mai buni reporteri,a plecat sa ne transmita dintr-o lume mai frumoasa....!!! 8 De la: camping 27 Martie 2010 22:08
"legea"Cojocaru 1 De la: Alexxandra 17 Februarie 2010 18:15
balul gascanilor 32 De la: aydda_karina 12 Noiembrie 2009 10:04
Setari Cookie-uri