poti sa fii barbatul unei singure femei,sau femeia unui singur barbat?





Depinde de constructia fiecarei persoane..Unele sunt fidele, altele nu..Eu zic ca atunci cand iubesti, esti fidel persoanei cu care ai o relatie, si nu iti mai trebuie nimeni altcineva.Problema e ca exista cazuri de barbati, care desi au o relatie serioasa isi mai vara organul muncii si prin alte case.. E valabil si la femei.Sau sunt cazuri de femei si barbati care nu vor relatii serioase si desi au un partener pe care nu-l iubesc, il/o inseala,pentru ca nu le ajunge unul, sunt strangatori din fire...Si nu e demodat in a fi fidel, pentru ca o relatie serioasa se bazeaza pe fidelitate, dragoste,intelegere,respect...
vuvuzela
Postat pe 12 Februarie 2011 16:43
Vuvu... si pentru asta a trebuit sa deschizi un topic nou?
cricat
Postat pe 14 Februarie 2011 22:07
are ea niste intrebari existentiale..........niste nelamuriri
jeanette40
Postat pe 14 Februarie 2011 22:12
Da. Iubesti ... esti fidel..... daca nu iubesti esti Castro....
cricat
Postat pe 14 Februarie 2011 22:15
siiiiiiiiiiiiii
daca te iubeste ea ...esti Che ??????( Guevara , binenteles )
jeanette40
Postat pe 14 Februarie 2011 22:26
Bravo! Vuvuzela...sunt de acord cu tine...macar de ar gandi asa 30 % dintre romani.
garbo045732
Postat pe 19 Februarie 2011 17:04
pai majoritatea barbatilor isi dau obiectul muncii la bataie si pe le alte case sau hoteluri....Pt ca majoritatea barbatilor au creierul murdar si slab si sunt prea slabi sa se impuna si se integreaza...femeile daca ar fii inteligente si nu si-ar da pasarica una doua la bataie poate barbatul ar avea mai mult respect pt femei....Apoi si barbatii zic,,,ca daca femeia isi ia o bluza mai decoltata o ia ca provocare ca femeia ar cauta ceva...Dar barbatii cand se pisa nici macar nu au bunul simt sa inchida usa...Dar femeia cum sa mai ia treaba asta...Femeia trebuie sa se imbrace ca o calugarita pana in gat si barbatul se pisa ca boul cu ura deschisa....
ingerasulluptator
Postat pe 28 Februarie 2011 20:14
De la: linistit, la data 2011-02-28 20:14:21pai majoritatea barbatilor isi dau obiectul muncii la bataie si pe le alte case sau hoteluri....Pt ca majoritatea barbatilor au creierul murdar si slab si sunt prea slabi sa se impuna si se integreaza...femeile daca ar fii inteligente si nu si-ar da pasarica una doua la bataie poate barbatul ar avea mai mult respect pt femei....Apoi si barbatii zic,,,ca daca femeia isi ia o bluza mai decoltata o ia ca provocare ca femeia ar cauta ceva...Dar barbatii cand se pisa nici macar nu au bunul simt sa inchida usa...Dar femeia cum sa mai ia treaba asta...Femeia trebuie sa se imbrace ca o calugarita pana in gat si barbatul se pisa ca boul cu usa de la toaletta deschisa mai ca iti arata puta lui....
ingerasulluptator
Postat pe 28 Februarie 2011 20:17
De la: linistit, la data 2011-02-28 20:17:01
De la: linistit, la data 2011-02-28 20:14:21pai majoritatea barbatilor isi dau obiectul muncii la bataie si pe le alte case sau hoteluri....Pt ca majoritatea barbatilor au creierul murdar si slab si sunt prea slabi sa se impuna si se integreaza...femeile daca ar fii inteligente si nu si-ar da pasarica una doua la bataie poate barbatul ar avea mai mult respect pt femei....Apoi si barbatii zic,,,ca daca femeia isi ia o bluza mai decoltata o ia ca provocare ca femeia ar cauta ceva...Dar barbatii cand se pisa nici macar nu au bunul simt sa inchida usa...Dar femeia cum sa mai ia treaba asta...Femeia trebuie sa se imbrace ca o calugarita pana in gat si barbatul se pisa ca boul cu usa de la toaletta deschisa mai ca iti arata puta lui....


Bruders! Va implor nu va mai legati de Irinuca sau de clona ei sau cine-o mai fi, ca scoate niste fraze mai tari decat aia de pe Hohote. O sa va para rau daca ne paraseste, asa ca mucles.
Un lucru nu inteleg draguto, la cat esti de inocenta, de unde stii tu cum se pisa barbatul?
charmelen
Postat pe 28 Februarie 2011 20:29
eeee...cum de unde??
a citit ea undeva
eladaela
Postat pe 28 Februarie 2011 21:02
O fi vazut vreo usa de buda deschisa...sau ceva gauri prin pereti...

Sau poate a patit si ea ca 'doamna' la baia publica:

O doamna extrem de "grabita", merge la baie, la femei si cand deschide usa, un barbat asezat pe wc. Indignata, se rasteste la el:
- Asta-i pentru doamne!
Barbatul, impasibil, ii arata "ce spuse linistit" zicand:
- Si asta nu e pentru doamne?
dor72
Postat pe 28 Februarie 2011 21:33
De la: dor72, la data 2011-02-28 21:33:44O fi vazut vreo usa de buda deschisa...sau ceva gauri prin pereti...

Sau poate a patit si ea ca 'doamna' la baia publica:

O doamna extrem de "grabita", merge la baie, la femei si cand deschide usa, un barbat asezat pe wc. Indignata, se rasteste la el:
- Asta-i pentru doamne!
Barbatul, impasibil, ii arata "ce spuse linistit" zicand:
- Si asta nu e pentru doamne?


ha, ha, dor sa nu-ti para rau, ma facusi sa rad si azi chiar nu voiam; sunt trista, tocmai am aflat ca a murit Annie Girardot. Facem armistitiu? Era actrita mea franceza favorita.
charmelen
Postat pe 28 Februarie 2011 21:43

Charmyyyyyy,vezi ca a intrat cineva pe contul tau!!!!!!

Sau tu esti????
tatoo
Postat pe 28 Februarie 2011 21:48
De fapt cred ca n-am avut nimic de impartit, niciodata... Nu e cazul de armistitiu
Ne-am luat si noi ca femeile
Si apoi e pacat sa te cobori atat de jos ( invective, etc.) atunci cand ai atatea lucruri frumoase de oferit. Am citit cu placere si admiratie ceea ce "ai dezbatut la massturbare" cu Thor Mie imi sunt tare dragi oameni "de teapa asta" Felicitari!
Nu trebuie sa fii trista, eventual e loc de nostalgie
De ce sa imi para rau?
dor72
Postat pe 28 Februarie 2011 21:49
Maimutoiule, inchide gura!
dor72
Postat pe 28 Februarie 2011 21:50
De la: tatoo, la data 2011-02-28 21:48:25
Charmyyyyyy,vezi ca a intrat cineva pe contul tau!!!!!!

Sau tu esti????


eu sunt Gore, confirm. Poate vrei sa-ti zic ceva picant ca sa ma crezi
Maimutoiule!
charmelen
Postat pe 28 Februarie 2011 21:56
De la: dor72, la data 2011-02-28 21:49:55De fapt cred ca n-am avut nimic de impartit, niciodata... Nu e cazul de armistitiu
Ne-am luat si noi ca femeile
Si apoi e pacat sa te cobori atat de jos ( invective, etc.) atunci cand ai atatea lucruri frumoase de oferit. Am citit cu placere si admiratie ceea ce "ai dezbatut la massturbare" cu Thor Mie imi sunt tare dragi oameni "de teapa asta" Felicitari!
Nu trebuie sa fii trista, eventual e loc de nostalgie
De ce sa imi para rau?


Asa e, nu trebuie sa ne para rau de nimic, doar de timpul care trece, vorba vrabiutei:
Non, rien de rien, non je ne regrette rien,
Ni le bien quon ma fait, ni le mal, tout a mest bien gal ...
Cest pay, balay, oubli, je me fous de pass.

charmelen
Postat pe 28 Februarie 2011 22:02

Nuuuuu,nu spune nimic!!!!

E bine asa...am glumit.
Daca spui,se anuleaza armistitiul.
tatoo
Postat pe 28 Februarie 2011 22:03

Aaaa,da voi ambele amandoua de-acu???

Ei,bine,o ador si eu pe Edith PIAF
V-am pupat adanc.
tatoo
Postat pe 28 Februarie 2011 22:05
Bre, ce ne-am gasit, v-am pupat
Imi place si mie 'vrabiuta', o ascult mereu. La fix.
Care armistitiu? N-o vezi cat e de subtila? (ch)
Bey, vezi ca te-asmuti singur
Tatoo, iti caut un martisor.. ce preferi?
Oi fi io de pe la tara dar...
Tatoo, pe mine m-ai pupat prea adanc... lasa-ma sa respir
dor72
Postat pe 28 Februarie 2011 22:12
incep sa cred ca am capacitati cel putin premonitorii
Thor_again
Postat pe 28 Februarie 2011 22:24
De la: Thor_again, la data 2011-02-28 22:24:45incep sa cred ca am capacitati cel putin premonitorii


poti sa fii ceva mai explicit, mosule ?
charmelen
Postat pe 28 Februarie 2011 22:28

De ce?Si tu ai zis ca astea-s doua fete destepte si rele si mistocare,care ar putea fi cele mai bune prietene?
Ca eu asa le-am vazut din prima.Pacat de atatea idei aruncate aiurea...
tatoo
Postat pe 28 Februarie 2011 22:30
in particular, ca sa nu ii treaca prin cap cuiva sa deschida vreo cutie a pandorei
Thor_again
Postat pe 28 Februarie 2011 22:31
Oups...cred ca stiu la ce se referea Thor...

La cu totul altceva
tatoo
Postat pe 28 Februarie 2011 22:31
De la: tatoo, la data 2011-02-28 22:05:32
Aaaa,da voi ambele amandoua de-acu???

Ei,bine,o ador si eu pe Edith PIAF
V-am pupat adanc.


Pe mine nu, multumesc frumos, am anexita .
charmelen
Postat pe 28 Februarie 2011 22:31
Te-ai facut simpatic, tatoo...
Nu mai esti nici tuguiat...
dor72
Postat pe 28 Februarie 2011 22:32
ba nu, tatoo, nu la cu totul altceva, ci tot pe aici, pe aproape
Thor_again
Postat pe 28 Februarie 2011 22:34
Intru si io in particularu' asta al tau, Thor? Am loc?
dor72
Postat pe 28 Februarie 2011 22:34
De la: tatoo, la data 2011-02-28 22:30:09
De ce?Si tu ai zis ca astea-s doua fete destepte si rele si mistocare,care ar putea fi cele mai bune prietene?
Ca eu asa le-am vazut din prima.Pacat de atatea idei aruncate aiurea...


Nu-i niciun pacat... daca sunt aruncate
Si sa fiu in ton cu Thor...ai vrut sa zici idiotenii, nu Tatoo?
dor72
Postat pe 28 Februarie 2011 22:37

Recomandari

Setari Cookie-uri