anul 2012

Interesant articolul redat de 024156. Ceva tot va fi ... Sa nu ne mire daca se vor adeveri aceste presupuneri , ca prea s-a inrait lumea si prea au devent unii excesiv de lacomi .Parca se pregatesc sa mosteneasca tot sistemul solar sau poate ......intreg universul...... Sincera sa fiu, m-as bucura sa se implineasca ce scrie in articol,indiferen ce se va intampla cu mine..Cred ca pe batrana noastra Terra va fi mult, mult mai bine . Va imaginati , generatiile viitoare ce avantaj mare vor avea cand nu se vor mai stresa din cauza timpului si a bolilor ???....Doamne ajuta !
garbo058987
Postat pe 7 Ianuarie 2011 15:53
ia uite efectele... deja iese altruismul din oameni....
Cumperi o pelerina, ceva? Foforescenta?
quasaria
Postat pe 7 Ianuarie 2011 16:03
no hai ca m-ati dat gata, in 2012 o sa va gasesc tot aici pe Garbo
Soarele o sa faca bungee jumping la mine in frigider si o sa veniti sa platiti pentru o portie de soare... subiectul asta ca si multe altele nu are un final, mai bine ma uit pe Discovery despre asa ceva decat sa ma pun sa dezbat aici ceva ce nici nu stii daca o sa se intample, e ca si cum ai spune daca in 2012 la ora 12:49 o sa fie pana de curent (altceva nu mi-a venit in minte)
Laura_M
Postat pe 7 Ianuarie 2011 16:28
INTERESANT SUBIECT....SI CARE ESTE LA MODA...PENTRU CEI CARE MAI AU TIMP SA SI GANDEASCA LA ALTCEVA IN AFARA DE CUM SA ISI CASTIGE EXISTENTA...!?
PROBLEMA ESTE CA TOATA LUMEA FABULEAZA...DAR NIMENI NU STIE CU CERTITUDINE CE SE VA INTAMPLA!?....DACA SE SI NIMERESTE CE SPUN UNII....ACELE PERSOANE INTRA IN ISTORIA OMENIRII.......PANA VIN ALTII CARE SPUN CONTRARIUL...SI UITE ASA ....MERGE TOTUL...!?..PANA CAND ...NU STIM NICI NOI!?..
ESENTIAL ESTE SA NE IUBIM UNII PE ALTII,...SA NU NE URAM,...INTR-ADEVAR AM AJUNS LA O ALTA DIMENSIUNE....TREBUIE SA RECUNOASTEM CA NU MAI PUTEM FI DUSI CU VORBE(POVESTI)DE ACUM 2000 DE ANI....SI ATUNCI SE CAUTA ALTCEVA...CAM ASTA ESTE ESENTIALUL...RESTUL ...VOM TRAI SI VOM VEDEA!?...
garbo024362
Postat pe 7 Ianuarie 2011 16:31
De la: garbo177042, la data 2010-12-29 21:59:47AI PERFECTA DREPTATE . Imi place sa recunosc cand gresesc.Si imi cer scuze pentru asta.
Am gresit in exprimare .Pamantul va devenii .centrul acestui sistem solar.

sALUT! voi nu aveti altceva mai bun de facut azi decat sa va impungeti?
PS.hello ! se scrie "deveni" nu "devenii" ...si nu mai manca litere perfectionisto!
anddra59
Postat pe 7 Ianuarie 2011 16:39
Fiecare are dreptul la o parere, nu poate fi vorba despre " fabulatie ". Chiar si aici, pe forum, unde, teoretic, fiecare poate sa spuna ce vrea, exista, din pacate o forma de cenzura; ridica cineva o problema, deschide un subiect, neaparat apare si replica: " esti prost ! ", " ne plictisesti ", " se vede ca ai fumat in WC la istorie "... Nu sunt de acord. Asta imi spune mie ca 2012 ( ca si teorie legata de vibratii, bunatate, armonizare, etc ) e departe.
mirela0808
Postat pe 7 Ianuarie 2011 16:49
De la: quasaria, la data 2011-01-07 16:03:29ia uite efectele... deja iese altruismul din oameni....
Cumperi o pelerina, ceva? Foforescenta?


HAA!!! adica iti vinzi doar pelerina si ochelarii ciciucaaaa???Pai se poate Q te-am crescut la pieptul meu, te-am facut partener de afaceri fosforescente si tu ...Tu ce faci????Ne taradezi si pe mine si pe zambilica



Cum se numea filmuyl ala cand s-au uracat toti buluc pe zgarie norii din America cu pancarde catre extrateresti???
Asa si cu tanti asta take my take my
ameno
Postat pe 7 Ianuarie 2011 17:25
se vede jano ca esti croitoresa lui jan frizeru, te crezi prea desteapta dar esti tufaaaaa
garbo119174
Postat pe 7 Ianuarie 2011 17:32
Frumos ar fi din partea ta mai CNP174 ca sa o faci tufaaa cand e si ea on line!TZ TZ TZ TZ TZ Plina lumea de frustrate.........fosforescente
Aasta a fost ca injungherea adversarului pe la spate....nu-i frumos!!
ameno
Postat pe 7 Ianuarie 2011 17:37
DACA LUATI IN CALCUL DISTANTELE INTERPLANETARE ,ACEASTA DISPUTA NU ARE ROST.
INDIFERENT DE CE ALINIERE PLANETARA (IN SISTEMUL NOSTRU SOLAR ),AM VORBI,PAMINTUL-''TERA'' NU V-A FI IN CENTRU(LUIND IN CONSIDERARE DISTANTELE INTERPLANETARE,CU ORBITELE MODIFICATE,PENTRUCA VOR URMA PERTURBARI ORBITALE SI NU NUMAI)SISTEMULUI SOLAR.EXISTA PROGRAM CU CARE SE POATE URMARI EVOLUTIA ASTRALA,VI L-AS RECOMANDA!!!!
IN PRIVINTA CELORLALTE AFIRMATII CU MINA PE INIMA,SPUN CA LA NOI IN TARA......SA FOLOSESC ''O VORBA DIN BATRINI''(STIAU EI MUREU CE SPUN ,MAI BINE CA NOI):
''PE ROMANI II SCHIMBA DOAR SAPA SI LOPATA''!!!!!!!!!!!!!!
garbo120326
Postat pe 7 Ianuarie 2011 18:29
puteti sa ziceti ce vreti.....dar mie personal cand mi se urla in halul asta nu reusesc sa inteleg no acum asta e,incercati sa scrieti mai cu calm, eu sunt mai inceata de felul meu asa.....
ameno
Postat pe 7 Ianuarie 2011 18:33
parerea mea e ca "va devenii" se scrie cu un singur "i"
Allexandra
Postat pe 7 Ianuarie 2011 19:59
Se prea poate ca totul sa fie adevarat Doar D-zeu stie cel ce nea facut.Sincer sa fiu deabia astept acel timp in care sa ne putem iubi aproapele ca pe noi insine ,fara nici un interes.Nici nu stiti ce pot face gindurile,cuvintele si mai ales faptele noastre.Sau stiti ca traim in lumea asta in care vrem sa ne exterminam unii pe altii ,si pentru ce:ambitii,averi,pozitii privilegiate,etc.Asa de mult ne-am obisnuit cu lumea asta ca nici nu putem concepe sa existe alta mai buna.Ce bine este cind CINEVA atotputernic alege pentru noi chiar daca ne-a lasat liberul arbitru citeodata si poate nu am stiut ce sa facem cu el.Nu credeti ca ar trebui sa se schimbe ceva?Si daca ar fii o schimbare aceasta scimbare as dori-o.
garbo_1821
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:47
Inceputul si derularea celor 1000 ani de pace in lume se face prin actiunea si efectele piramidei energetice de pe teritoriul tarii noastre,care deja functioneaza.Peste cativa ani,atunci cand va sosi timpul,se vor vedea si efectele.Anul 2012 este cu adevarat important,dar este doar un inceput.Urmatorii ani vor aduce marile schimbari pe plan mondial.In acest moment,lumea este extrem de rea,rautatea,dusmania,invidia,aroganta,barfa,sunt pretutindeni.Schimbarea vine din noi,prin noi.Cine vrea sa traiasca acele timpuri,trebuie sa invete cum sa-si produca propria energie pozitiva si mai ales cum sa o mentina.Trebuie sa invete,sa afle ce anume produce energia negativa.Trebuie sa constientizeze ca de fiecare dintre noi depinde viata noastra,atat pe plan individual cat si colectiv.Cine are in el macar un strop de lumina,de dorinta de cunoastere,va afla si va invata.Restul...............fiecare pe drumul sau,asa cum si-a ales.
garbo121847
Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:03
De la: garbo119174, la data 2011-01-07 17:32:52se vede jano ca esti croitoresa lui jan frizeru, te crezi prea desteapta dar esti tufaaaaa


tot n-ai spus cum se cheama florile.................
jeanette40
Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:06
ocheeeeellllariiii mai aveeeeeeeeeeeeeeemm!!!!Peeelerineeee maiiiii aveeeeeeeeeeeeemmmmmm!!!!!!!
baaaaateriiiii siiii antiii bebyyyyyyyyy mai aveeeeeemmmmmm
ameno
Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:07
jeanette iart-o ca atata poate
ameno
Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:09
unde nu e ......nici Dumnezeu nu cere.........
ma uitam la pozele voastre ......frumoase , sa-ti traiasca fata si sa fiti sanatosi
jeanette40
Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:18
merci la fel! si eu am fost la voi prin vizita
ameno
Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:22
Chiar asa, ce explicatie aveti pentru milioanele de pesti, crabi si pasari moarte gasite prin Brazilia, SUA si nu mai stiu pe unde? In biblie scrie ca vor fii semne in cer si pe pamant.
persidadamian
Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:22
De la: ameno, la data 2011-01-07 22:07:15ocheeeeellllariiii mai aveeeeeeeeeeeeeeemm!!!!Peeelerineeee maiiiii aveeeeeeeeeeeeemmmmmm!!!!!!!
baaaaateriiiii siiii antiii bebyyyyyyyyy mai aveeeeeemmmmmm

Vine sfarsitul!!!!! acum cat se mai poate achizitionati-va din timp produsele noastre magice



ameno
Postat pe 7 Ianuarie 2011 22:25
Lasa-ne, lasa-ne.....
Care pamant va devenii centrul pamantului, tu? ori nu esti din pamant si te vei intoarce in cer
valm
Postat pe 7 Ianuarie 2011 23:34
da mah, hai sa fim mai buni, mai intelegatori si nu o sa ne mai inghita nici gaura neagra
Laura_M
Postat pe 8 Ianuarie 2011 15:16
las'ca si asa cred ca ne scuipa daca ne inghite....
quasaria
Postat pe 8 Ianuarie 2011 15:34
iti dai seama, cred ca nici gaura neagra nu ne vrea, nimeni nu ne vrea
Laura_M
Postat pe 8 Ianuarie 2011 15:39
salutare fetele mele!
maaai, ceeeee, vine sfarsitu'?
pai nu v-ar fi asa?
nu m-ati anuntat si pe mine mai devreme
eu n-am facut mancare, n- am spalat..
offf, cata treaba am si sfarsitu'e aproape
ma duc sa ma apuc de treaba ca nu-i de gluma
dancris
Postat pe 8 Ianuarie 2011 15:57
dancris, eu zic sa cumperi intai ce mai ai de cumparat, ca cik se duc drak banii... Deci, sa scoatem tot de la ciorap si la shoooopiiing....
quasaria
Postat pe 8 Ianuarie 2011 16:07
Q, care bani de la ciorapi, de unde atata?
mai poti sa pui ceva in zilele noastre?
da auzi, ai tu bani la ciorapi?
vrei sa fim prietene?
dancris
Postat pe 8 Ianuarie 2011 16:12
lasa Cris, sfarsitul ne iubeste si fara treburile nefacute
eu de abia astept sa vina, am o lene de ma doare si mi-e greu sa ma apuc si eu de treaba
Laura_M
Postat pe 8 Ianuarie 2011 16:12
daca ai prea multi, da si la junioara incoace :D
Laura_M
Postat pe 8 Ianuarie 2011 16:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare dupa cat sunt de rai oamenii,,cum se mai pot casatori si se pot suporta unii pe ceilalti? 17 De la: daniela_iasi 20 Decembrie 2011 08:54
SALUT! 35 De la: DANNYELLE 24 Decembrie 2009 22:52
cadouri pentru cei dragi 1 De la: garbo011360 10 Noiembrie 2010 17:01
castiga un Opel Corsa insriete si tu in concurs 1 De la: Lumynita 14 Iulie 2010 16:42
Ce as putea sa fac,sa ma iubeasca numai pe mine? 195 De la: ufishor 4 Februarie 2012 23:22
Setari Cookie-uri