|
Buna,ma numesc oana....povestea mea incepe asa!!! In urma cu 4 lunii prietena mea cea mai buna mi_a prezentat un amic de al iei,dupa cateva zile a venit la prietena mea(tin sa mentionez k locuim impreuna)sa discute anumite chestii(cei 2 find prieteni de mult timp)....dupa cateva ore dupa ce ady plecase,prietena mea imi spune k ady de fapt a venit sa ma vada pe mine....singurul lucru care la_m spus a fost:NU SUNT INTERESATA...dar a continuat asa cateva zile pana am cedat,am zis sa incerc pentru k nu am nimic de pierdut.....TOTUL A FOST PERFECT 2 LUNII dupa care cum e normal ceva tre sa dea gres....a inceput sa fie indiferent,rece,NU IMI RASPUNDEA MEREU LA TEL si ma pus pe ganduri,am tacut,am tacut si IAR am tacut pana intr_o zi cand nu am mai reusit si ia_m spus tot ce am avut de spus....RASPUNSUL LUI A FOST: TI SE PARE(si a dat vina pe munk,care e adevarat are un program de noapte foarte obositor)....dar ce nu inteleg eu este faptul k si inainte avea acelasi job si tot timpul avea timp sa vina la mine si era complet diferit....in schimb acum se pare k nu mai are....SI TOT EL MA ACUZA PE MINE K MAM SCHIMBAT SI K SUNT RECE CU EL....nu stiu ce sa fac....se merita sa continui acesta relatie? TIN ENORM DE MULT LA EL......SI EL LA RANDUL LUI MI_A SPUS ACELASI LUCRU....dar nu stiu c sa cred se poarta foarte ciudat. VOI CE CREDETI???VA MULTUMESC.....POOOP |
||
|
pupetta Postat pe 8 Noiembrie 2010 09:30 |
||
|---|---|---|
|
eu cred ca ar fi mai bine sa te reorientezi......spre o alta relatie sau spre libertate.... orice minune tine 3 zile,odara ce ai cedat,odata ce el a primit ce si-a dorit....farmecul sa dus,ai devenit o obisnuinta..... cred ca o pauza ar fi binevenita sau de ce nu pune-l un pic pe jar,daca va tine la tine asa cum ai precizat iti vei da singura seama.... succese!
|
||
|
anaROBERT Postat pe 9 Noiembrie 2010 00:25 |
||
| Dupa 2 luni obisnuinta? Ma lasi? Cred ca doar s-a plictisit. | ||
|
|
||
|
Doara Postat pe 9 Noiembrie 2010 05:49 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ce ati face voi?!! | 9 | De la: hot_coffee 24 Mai 2010 15:18 |
| Cum să procedez? | 15 | De la: garbo_408862 27 Aprilie 2015 20:57 |
| nu stiu ce sa fac:| va rog ajutor rapid | 20 | De la: elodia 25 Aprilie 2010 19:22 |
|
|
||
| TRADARE | 111 | De la: dor72 13 Mai 2011 21:43 |
| "diagnosticul" dragostei-exista pre multa confuzie,prea mult haos! | 245 | De la: Dor_marunt 25 Mai 2010 06:07 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună