Prima intilnire...devine ultima

de fapt ,cred ca era ,,avid de cunoastere" a ceea ce nu avea in alta parte... :-))
reyya
Postat pe 25 Octombrie 2010 03:55
rapsodica, nu o da la intors, ca nu m-ai luat pe mine de fraier....

ia si citeste ce ai spus mai sus...
iar dincolo, nu ai folosit niciodata cuvantul "folositor", ci folosit! ca "barbatii sunt buni doar de folosit"! asta ai spus, de mai multe ori.
si daca mai continui asa, iti aduc postarile aici...
ti-ai imaginat ca poti sa iti bati joc, acuma suporti.

cum naiba poti sa minti in halul asta?!:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2010 03:58
acum chiar incep sa ma pling.....innafara de subiecte pe teme de sex...nu-i interesa mai nimik
eu am acasa 2 copii si ma intereseaza o rel serioasa..asa ka din prima am pus accentul pe ceea ce doresk de la barb de linga mine...respekt , intelegere,onestitate....
rapsody33
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:01
De la: eu_geminy, la data 2010-10-25 03:58:23rapsodica, nu o da la intors, ca nu m-ai luat pe mine de fraier....

ia si citeste ce ai spus mai sus...
iar dincolo, nu ai folosit niciodata cuvantul "folositor", ci folosit! ca "barbatii sunt buni doar de folosit"! asta ai spus, de mai multe ori.
si daca mai continui asa, iti aduc postarile aici...
ti-ai imaginat ca poti sa iti bati joc, acuma suporti.

cum naiba poti sa minti in halul asta?!:P
:))))

am suportat eu multe de la ..de-alde voi...asta e nika
se pare ka u nu poti avea o discutie cu nimeni pe forum fara sa intri in contradictorium......am vz si eu cam ce postezi
rapsody33
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:05
poftim, gabytza-rapsodica... asta ai spus dincolo:
**************
"nu are utilitate...e doar de folosinta temporara sau comuna"

"da ce t-ai aprins asa...te simti ...folosit "

"indiferenta...caracterizeaza cam toti barb din ziua de azi...indif de subiect....de situatie...de tip relatii...de aceea imi sustin ideea..sunteti buni de folosit....only"

"din pacate....la barb doar cu....pussy li se scoala o vreme interesul.....nici nu-ti trebe creier...doar silicoane"

"dak ai citi mai bn ..pe topicul meu ..chiar ma pling de faptul ka barb sunt indiferent si reci...mai pe intelesul tau...dak nu cazi la pat...nu mai existi..alta...nu te mai cauta....ce discutii..ce sa ne cunoastem...nici nu te intrb cum te cheama...... " - DECI ZICI CA TE PLANGI, DA?
****************
no, si atunci... crezi ca poti sustine o discutie cu mine?
NU!

tot asa, si cu altii.

se satura foarte repede de ceea ce le spui.
si cauta "pussy" la ALTA, cu care au ce vorbi.:))

QED. (nu e injuratura, nu te infuria:P)
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:11
auch!! asa fara xilina??! :-))
somn usor celor care mai sunteti pe aici ! :-)
reyya
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:14
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 04:05:31
am suportat eu multe de la ..de-alde voi...asta e nika
se pare ka u nu poti avea o discutie cu nimeni pe forum fara sa intri in contradictorium......am vz si eu cam ce postezi


in "contradictorium" intru cu una ca tine, care a vrut sa se bage in seama, spunand prostii...

daca vei citi mai atenta, vei vedea ca sunt multe persoane cu care vorbesc normal, sau cu care rad. de cloane veninoase, de cloane care ma injura, sau specimene ca tine, de exemplu!
:)))))

acuma PA, ca pierd vremea cu tine,
iar dimineata chiar am treaba, deci sunt util cuiva.:PP
:))
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:15
ai vz....pina la urma...tot te-am aprins
imi sustin opiniile...sunte-ti buni de folosit....
rapsody33
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:17
De la: daria_pet, la data 2010-10-25 00:29:33...bre, sobectu aista o mai fost, da n-am nervi s-l cat......

da...uite ce postari misto am primit....
rapsody33
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:23
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 04:17:36ai vz....pina la urma...tot te-am aprins
imi sustin opiniile...sunte-ti buni de folosit....


hehehe...

iar eu imi sustin opinia ca esti o tuta numa' buna de inramat.

hai pa

:)))))
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:24
De la: reyya, la data 2010-10-25 04:14:36auch!! asa fara xilina??! :-))
somn usor celor care mai sunteti pe aici ! :-)


somn usor, reyya!...:)
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:26
De la: eu_geminy, la data 2010-10-25 04:24:46
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 04:17:36ai vz....pina la urma...tot te-am aprins
imi sustin opiniile...sunte-ti buni de folosit....


hehehe...

iar eu imi sustin opinia ca esti o tuta numa' buna de inramat.

hai pa

:)))))

se pare ka nu poti avea o discutie fara sa jignesti....de unde ma stiii u ????ai trait cu mn???
am drept la opinie fie ca iti convine sau nu....
rapsody33
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:30
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 00:46:19ideea e ca ..in ziua de azi atit fem cit si barbatii evita relatiile de durata si prefera ceva temporar...sa fie o schimbare de mentalitate...fam trece pe pl doi?


Rapsody, barbatii fug mancand pamantul cand la prima intalnire (chiar si la urmatoarele) li se vorbeste despre familie, copii ... astea se traduc prin "RESPONSABILITATI" ...

Acum, nu stiu cum o fi mai bine, dar gandeste-te si la situatia inversa: cunosti pe cineva intr-un club, cerc de prieteni, schimbati numere de telefon chiar daca tu nu te innbunesti sa te mai vezi cu el... si ala incepe sa te sune non stop, sa-ti trimita mesaje, cu alte cuvinte, nu ma scapi de caracatita
Iti spun eu ca varianta asta e muuult mai nasoala!:)
cat_13
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:37
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 03:48:07si....reya draga....cum sa-,mi folosesk creierul cind la o intilnire....stimabilul mi-a propus subiect de discutie.....ce sa-ti fac cu limba?
poate cer prea mult de la saracii barb.....ptr ca cu limba pot face multe....ka ciorba.....


si pe mine m-ar deranja sa vorbeasca ca un idiot despre ceva ce mai degraba ar putea sa faca :-))))
reyya
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:43
De la: cat_13, la data 2010-10-25 04:37:31
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 00:46:19ideea e ca ..in ziua de azi atit fem cit si barbatii evita relatiile de durata si prefera ceva temporar...sa fie o schimbare de mentalitate...fam trece pe pl doi?


Rapsody, barbatii fug mancand pamantul cand la prima intalnire (chiar si la urmatoarele) li se vorbeste despre familie, copii ... astea se traduc prin "RESPONSABILITATI" ...

Acum, nu stiu cum o fi mai bine, dar gandeste-te si la situatia inversa: cunosti pe cineva intr-un club, cerc de prieteni, schimbati numere de telefon chiar daca tu nu te innbunesti sa te mai vezi cu el... si ala incepe sa te sune non stop, sa-ti trimita mesaje, cu alte cuvinte, nu ma scapi de caracatita
Iti spun eu ca varianta asta e muuult mai nasoala!:)

bine spus......probabil nu de mine fug.....ci de responsabilitatile ce implika o rel cu mine
rapsody33
Postat pe 25 Octombrie 2010 04:48
poate ca pari prea implicata, prea nerabdatoare...cu alte cuvinte "o femeie care l-=ar putea presa"...
parerea mea: fii mai relaxata, mai optimista, caci ce e sa fie al tau...
succes!
una_donna
Postat pe 28 Octombrie 2010 06:37
Nu pare. Chiar e disperata. Si barbatii simt asta. De regula cand esti in starea asta ataca jigodiile pe care nu-i intereseaza de fapt persoana ta. Cei normali cu care te-ai putea intelege fug mancand pamantul. Si e de inteles.
Doara
Postat pe 28 Octombrie 2010 06:51
Poate esti prea desteapta si se sperie
_anda_diana_
Postat pe 8 Noiembrie 2010 15:35
De la: _anda_diana_, la data 2010-11-08 15:35:53Poate esti prea desteapta si se sperie


ai punctat...:)))))))))))))))
eu_geminy
Postat pe 9 Noiembrie 2010 21:58
de 2 sapt am o relatie care promite....
rapsody33
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:03
Cred ca nu veti face sarbatorile de iarna impreuna.
Am convingerea ca interesele voastre, deocamdata disimulate, sunt divergente.
Nae_Nae
Postat pe 21 Noiembrie 2010 15:33
Asa fug barbatii, de femei, care pun conditii, care spun de la prima intalnire, ca vor sa continue relatia, doar daca el promite ca le va cere in casatorie. Ea pune si conditia de a-i iubi copiii (sau copilul) ei, avut din casatoria precedenta.. Cum sa-i iubesasca din acel moment copilul ? Cum sa-i promita, fara sa minta, ca o va iubi, si o va lua de nevasta, pe o femeie cu doi copii ? Pentru a se casatori, trebuie sa o iubeasca, iar ca sa ajunga acolo, trebuie sa fie prieteni. Iar copiii, sunt gelosi pentru ca intrusul primeste o parte din atentia pe care le-o acorda mama, pana atunci, si fac tot felul de pozne, pentru a-l alunga. El trebuie sa-i convinga si sa-i cucereasca atat pe femeie, cat si pe copiii ei (si ai unui dobitoc care i-a lasat de izbeliste).
Cauta-ti un barbat inalt, cu corp de atlet, cu bani, servici bun, inteligent, tandru, intelegator, si liber. Ademeneste-l cu ce are el nevoie, convinge-l ca doar tu esti cea care-i poate oferi ceea ce el are nevoie. Abia dupa ce l-ai convins, poti sa-i pui conditii.
Sau cauta unul egal cu tine : doi copii, etc.
florinionescu10
Postat pe 21 Noiembrie 2010 21:15
[innafara de subiecte pe teme de sex...nu-i interesa mai nimik
eu am acasa 2 copii si ma intereseaza o rel serioasa..asa ka din prima am pus accentul pe ceea ce doresk de la barb de linga mine...respekt , intelegere,onestitate.

,"asa ka din prima am pus accentul pe ceea ce doresk de la barb ".
Ai pus cumva accentul pe ceea ce asteapta barbatul de la tine ? Nu ! Doar pe ceea ce tu ai nevoie ! O femeie fara stil, cu doi copii, cu pretentii, care nu are de oferit, dar cere !
Sorry ! Chiar tu te-ai descris.
florinionescu10
Postat pe 22 Noiembrie 2010 20:07
De la: garbo173224, la data 2010-11-21 15:33:10Cred ca nu veti face sarbatorile de iarna impreuna.
Am convingerea ca interesele voastre, deocamdata disimulate, sunt divergente.

daca nu vom gasi interese comune pina in sarbatori,n-avea griji..am copii alaturi sa petrec sarbatorile..nu voi fi singura......si..are balta peste....
rapsody33
Postat pe 22 Noiembrie 2010 21:57
De la: rapsody33, la data 2010-10-25 03:48:07si....reya draga....cum sa-,mi folosesk creierul cind la o intilnire....stimabilul mi-a propus subiect de discutie.....ce sa-ti fac cu limba?
poate cer prea mult de la saracii barb.....ptr ca cu limba pot face multe....ka ciorba.....


cu limba se pot face multe numai ca trebuie sa stii si sa ai de ce sa-ti folosesti limba
tusi_Oli
Postat pe 22 Noiembrie 2010 22:03
corect... are balta peshte! si tot vor musca, dar de prins nu vei prinde decat plevusca daca vei continua cu atitudinea asta
Thor_again
Postat pe 22 Noiembrie 2010 22:04
De la: florinionescu10, la data 2010-11-22 20:07:36 [innafara de subiecte pe teme de sex...nu-i interesa mai nimik
eu am acasa 2 copii si ma intereseaza o rel serioasa..asa ka din prima am pus accentul pe ceea ce doresk de la barb de linga mine...respekt , intelegere,onestitate.

,"asa ka din prima am pus accentul pe ceea ce doresk de la barb ".
Ai pus cumva accentul pe ceea ce asteapta barbatul de la tine ? Nu ! Doar pe ceea ce tu ai nevoie ! O femeie fara stil, cu doi copii, cu pretentii, care nu are de oferit, dar cere !
Sorry ! Chiar tu te-ai descris.

femeie fara stil,cu 2 copii,cu pretentii,ce nu are nimic de oferit.....cauta barbat...fara stil,cu sau fara copii,cu sau fara pretentii,care are sau nu ceva de oferit....cu conditia...sa ma ACCEPTE asa cum sunt...nimic mai mult......
daca ti se pare ca cer prea mult....asta e .....mereu am fost o pretentioasa...
rapsody33
Postat pe 22 Noiembrie 2010 22:04
ce puncte comune sa ai intr-un timp atat de scurt

si pe barbatii astia tampiti unde-i gasesti?
Laura_M
Postat pe 22 Noiembrie 2010 22:05
tusi_Oli
Postat pe 22 Noiembrie 2010 22:07
de ce faci ochii ca la melc, oli?
Laura_M
Postat pe 22 Noiembrie 2010 22:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dupa cat timp suna baietii? 4 De la: garbo_4874 23 Aprilie 2013 08:11
despre job 35 De la: fleurdelis 7 Ianuarie 2010 21:30
China 437 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:19
inca o sansa? 19 De la: lore01 24 Iunie 2012 16:04
Ce m-a intristat azi... 81 De la: barboneli 15 Ianuarie 2012 07:08
Setari Cookie-uri