revin

Am revenit cu inca o nelamurire pe buna ca baieti astia is de neinteles.Deci sa incep povestea,am cunoscut un baiat acu 1 an.Prietena mea in stia de mai de molt ca ii din acelas sat cu ea,asa si dupa 1 an o inceput sa intrebe de mine si tot ii zicea la prietena mea sa ma duc si pe mine la bunici ei,adica in satu ala din care is ei doi.De fata cu "prietena lui' intreba de mine si din astea,am pus ghilimele pentru ca sta cu ea numa cand merge pe acoki, asa si intr-un week-end am mers pe acolo,din pacate el nu a aparut pe acolo,dupa aceia am aflat ca era plecat cu serviciu ei.Asa si a venti si "prietena lui" m-am inteles destul de bine cu ea.Un timp tot am incercat eu sa dau de baiatu acela nu prea am reusti asa ca l-am dat uitari.Iar acuma in sfaritu asta de saptamana prietena mea a fost la bunici acolo si iar a inceput sa intrebe de mine si din nou de fata cu tipa aia .Si chiar azi am vorbit cu un prieten de a lui si mi-a zis ca imi transmite baiatu acela ca ma iubeste.Deci pe bune ca nu mai inteleg nimic,eu cred ca ii numa o copilarie de alui,desi el ii mai mare decat mine,da probabil se considera inca copil,na ce sai faci...deci pls spunetimi parerile voastre....ms moolt
ralluccuttzza
Postat pe 17 Octombrie 2010 20:22
mai da cati de "tz" ai tu acoloo mai?? in numele ala imm??
fleurdelis
Postat pe 17 Octombrie 2010 20:28
ralu, adica tu vrei sa discutam asa, ca sa ne gasim in treaba. la ce-ti foloseste? sau de ce sa raspundem la o aiureala ?
si_totusi
Postat pe 17 Octombrie 2010 21:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna casatoria dintre un crestin si o muslumanca 23 De la: VABRE 27 Decembrie 2009 20:44
NEATENTIA SOTULUI MA INPINS IN BRATELE UNUI ALT BARBAT 53 De la: luptatoareacurajoasa 18 Mai 2010 22:15
Exista iubire sau totul este o iluzie? 10 De la: garbo_486255 15 Mai 2018 13:01
o relatie cu unul dintre cei mai "vanati" barbati ar putea fi una de lunga durata? 32 De la: snowflake 8 Decembrie 2009 23:23
Ce sa fac? 58 De la: pushika 15 Martie 2010 20:26
Setari Cookie-uri