revin

Am revenit cu inca o nelamurire pe buna ca baieti astia is de neinteles.Deci sa incep povestea,am cunoscut un baiat acu 1 an.Prietena mea in stia de mai de molt ca ii din acelas sat cu ea,asa si dupa 1 an o inceput sa intrebe de mine si tot ii zicea la prietena mea sa ma duc si pe mine la bunici ei,adica in satu ala din care is ei doi.De fata cu "prietena lui' intreba de mine si din astea,am pus ghilimele pentru ca sta cu ea numa cand merge pe acoki, asa si intr-un week-end am mers pe acolo,din pacate el nu a aparut pe acolo,dupa aceia am aflat ca era plecat cu serviciu ei.Asa si a venti si "prietena lui" m-am inteles destul de bine cu ea.Un timp tot am incercat eu sa dau de baiatu acela nu prea am reusti asa ca l-am dat uitari.Iar acuma in sfaritu asta de saptamana prietena mea a fost la bunici acolo si iar a inceput sa intrebe de mine si din nou de fata cu tipa aia .Si chiar azi am vorbit cu un prieten de a lui si mi-a zis ca imi transmite baiatu acela ca ma iubeste.Deci pe bune ca nu mai inteleg nimic,eu cred ca ii numa o copilarie de alui,desi el ii mai mare decat mine,da probabil se considera inca copil,na ce sai faci...deci pls spunetimi parerile voastre....ms moolt
ralluccuttzza
Postat pe 17 Octombrie 2010 20:22
mai da cati de "tz" ai tu acoloo mai?? in numele ala imm??
fleurdelis
Postat pe 17 Octombrie 2010 20:28
ralu, adica tu vrei sa discutam asa, ca sa ne gasim in treaba. la ce-ti foloseste? sau de ce sa raspundem la o aiureala ?
si_totusi
Postat pe 17 Octombrie 2010 21:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relație de cuplu fără intimitate 14 De la: garbo_472262 3 Septembrie 2017 21:01
Iubitul meu..fostul iubit a viitoarei mele cumnate!!!! 12 De la: garbo190789 28 Aprilie 2012 15:36
E bine sa vorbesti cu strainii? 347 De la: alla 8 Septembrie 2010 19:04
Cum pot depasi aceasta problema? 37 De la: izabela92 29 Decembrie 2017 02:53
massturbarea la barbati 222 De la: tatoo 16 Martie 2011 19:54
Setari Cookie-uri