sex

mai roby, cica ma iumbeste si ma tine-n puf.
si_totusi
Postat pe 22 Septembrie 2010 21:44
De la: roby_cado, la data 2010-09-22 21:41:46
De la: nelly05, la data 2010-09-22 21:04:22altu??


care ce..?


topic tampit depre/cu sex
nelly05
Postat pe 22 Septembrie 2010 21:47
he he..,norocoasa de tine..
iote bre..,cine zicea ca relatiile infiripate pe net nu-s de luat in seama..?
roby_cado
Postat pe 22 Septembrie 2010 21:50
De la: nelly05, la data 2010-09-22 21:47:50
De la: roby_cado, la data 2010-09-22 21:41:46
De la: nelly05, la data 2010-09-22 21:04:22altu??


care ce..?


topic tampit depre/cu sex


mai..,nu-i tampit deloc topicul
daca stam si gandim la dragostea netarmurita ce o nutreste "omu' " fata de totusica..
atat ca a fost mai direct..
ce atatea flori..,poezii..,serenade la lumina lunii..,etc..,cand tot acolo se ajunge..
roby_cado
Postat pe 22 Septembrie 2010 21:56
sa va povestesc povestea cu " cat de norocoasa poti fi tu"

era cam prin 89. am facut o comanda de carti si primeam des, tot felul de cataloage de la tot felul de firme . trebuia sa cumpar cai verzi pe pereti si apoi sa primesc mai stiu ce premiu.

la un moment dat, primesc un plic . in interiorul lui, un fel de certificat .pe el, scris cu litere aurii, ca la premiile nobel:
"cat de norocoasa poti fi !ai castigat o masina."

mi se dadea marca si numarul .trebuia sa aleg doar culoarea. un moft, ce mai?

pe o alta hartiuta, scria cu niste litere mici -de le vedeai cu lupa -ca voi castiga masina, daca o sa am noroc la tragerea la sortz. pentru asta, trebuia sa cumpar:o stea, nu stiu ce echipamente electonice sau o carte, care ma invata cum sa castig la loto.

am pus certificatul acela - care anunta castigul masinii- la vedere. cum trecea un coleg/ colega, citea. unii pricepeau si se distrau, altii se inverzeau numai la gandul, ca a aruncat dumnezeu cu norocul in mine si m-a palit.. la intrebarile curioase, faceam fite; ca nu-mi place marca, ca o sa vad daca vreau masina sau prefer banii, ca o fi , ca o pati. si am tinut-o asa, pana s-a umplut targul de asemenea hartiute si a priceput lumea pacaleala. da, macar am avut o bucurie. pizmasii au cam avut probleme cu ficatul
si_totusi
Postat pe 22 Septembrie 2010 22:08
scuze. am scris 89.
corect, dupa 89
si_totusi
Postat pe 22 Septembrie 2010 22:15
Scumpo, sa inteleg ca asa faci si acum, ha? Il tot fluturi pe sarmanul asta de-a deschis topicul, ca sa moara alea de pe aici de ciuda
Va sa zica d-aia faceai si fitze pe la primele pagini
Thor_again
Postat pe 22 Septembrie 2010 22:15
thoru, cica daca zici "da" din prima, nu esti femeie serioasa. lasa-l sa munceasca, sa transpire. daca obtine greu ceva, inseamna ca a pus mana pe pestisorul de aur
si_totusi
Postat pe 22 Septembrie 2010 22:19
Lasa, mamicule, ca daca-i vorba de-asa, un pestisor ma fac io

Tot am pe aici ceva musterii, una vrea monta, altu' vrea sa iasa rezolvat din perioada rutului
Pe tine te pun direct matroana, nu pestisor
Thor_again
Postat pe 22 Septembrie 2010 22:27
Freya_
Postat pe 22 Septembrie 2010 22:30
nu poci patroana, thoru si nici matroana ca, apare conflictul de enterese
si_totusi
Postat pe 22 Septembrie 2010 22:32
Tu di ce razi, Freyo? Cunosti si tu pe cineva pe aici, care ar avea nevoie de serviciile pestisorului?
Thor_again
Postat pe 22 Septembrie 2010 22:32
Auzi, da-mi place: sarmanul asta si-a pus topicul la "Relatii"... irinuca si-a pus o aberatie de-a ei (nu stiu daca nu cumva ala cu capitala de pana in 1989) la ... "Sex"
Thor_again
Postat pe 22 Septembrie 2010 22:35
Freya_
Postat pe 22 Septembrie 2010 22:38
mey... evident ca ne-am cam abatut de la linia acestui topic.
intrebarea este: cu SECSU' cum ramane???...
sa (ne) revenim, totusi!...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 22 Septembrie 2010 23:53
coane, ti s-a facut de cucui, bag seama
si_totusi
Postat pe 22 Septembrie 2010 23:54
De la: si_totusi, la data 2010-09-22 23:54:44coane, ti s-a facut de cucui, bag seama


deh, mamy... cateodata ma napadesc amintirile...
=))=))
eu_geminy
Postat pe 22 Septembrie 2010 23:58
si_totusi
Postat pe 22 Septembrie 2010 23:59
bun... da' SECSU', cand incepe???...
ca de aia intru aici!....:P
=))
eu_geminy
Postat pe 23 Septembrie 2010 00:02
De la: si_totusi, la data 2010-09-22 23:59:18


mamy, scuze... abia acum am citit inceputu' de topic si mi-am dat seama ca esti protagonista...
:)))))

eu_geminy
Postat pe 23 Septembrie 2010 00:05
De la: garbo161128, la data 2010-09-20 21:38:08si_totusi o punem in seara asata?





'and yet we put it tonight ' ? daca vrei si ai vointa poate reusesti sa te rezolvi,intr-un fel sau altul.mai ales ca 'you agree the sex',asa de parca ai 'pune de una mica pa dupa blocuri".se pare ca in cap ai numai fumuri.prostia asta cu'sa pari smecher's-a dus de mult.desi exista aceasta tema pe acest site,el nu este folosit pt cautarea de'fetitze',cauta pe site-urile de gen.ca sa intelegi totusi de ce exista aceasta tema aici,iti dau niste indicii.gandeste-te ca unele persoane au probleme,in acest domeniu.si incearca sa comunice cu userii ,in acest sens.depinde de problema.daca este de medic ,i se spune sa mearga la medic.daca e vb de varsta,fiecare incearca sa il ocroteasca,cu cv de inbarbatare.daca e o problema de suflet cu o fata,cu o doamna,la fel,i se raspunde in functie de problema omului.cred ca acest raspuns ,te-a lamurit,ca ai facut o greseala,prin modul cum te-ai exprimat,mai ales ca acest site este prin excelenta adresat genului feminin.insa acceptam si barbati,dar care au bun simt si nu folosesc astfel de exprimari.poate nu ai stiut,poate ai gresit involuntar.acum sper ca te-ai elucidat.o zi placuta!
vuvuzela
Postat pe 23 Septembrie 2010 02:57
Si_totusi,nu esti singura patita,cu asemenea "castiguri".altii au platit destul de scump ,naivitatea ,lacomia,necunoasterea.......desigur ca existau mai multe forme de inselaciune,prin trimiterea de asemenea plicuri.nu te-ai intrebat niciodata cine era unul dintre vinovati,in patania ta?stii doar ca nici politia nu poate da nimanui date personale despre nici un cetatean,fara acordul lui.insa serviciile pe care le folosesti,cum este de pilda telefonia,nu tine cont de aceasta lege.iti dau un ex;de curand Romtelecomul a trimis odata cu factura si un contract de asigurare a casei in care locuiesti,incheiat intre beneficiar,romtelecom si Astra(firma de asigurari).deci romtelecomul a pus la dispozitie datele personale cunoscute de ei.culmea este ca i-a nimerit aproximativ,pe cei care nu aveau asigurari.ofertele erau avantajoase dar cu vicii ascunse.si cum printre abonatii romtelecom sunt multi batrani,ei nu au citit ca nerspunzand intr-un anumit termen,se subintelegea tacit ca ti-ai dat acordul.infractiunea are multe fatete.noroc ca a fost descoperita la timp.pacat ca nu se fac cunoscute astfel de cazuri.s-au spus 2 vb la o televiziune,si apoi tacere,iar treaba mergea ca pe roate daca nu se intervenea la timp.asa ca atentie la ce primiti in plicuri.sau sub orice alta forma.mai bine cititi si intrebati.necunoasterea,neatentia,dezinteresul pt inscrisuri,va poate costa destul de scump.
vuvuzela
Postat pe 23 Septembrie 2010 03:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 4 De la: alfheim 4 Septembrie 2011 14:44
oare nu mai exista bunatate sufleteasca si omenie? 35 De la: Jojolin 22 August 2010 02:19
Relatia cu un barbat de o alta religie (baptist) 181 De la: adriana78 1 Octombrie 2013 22:53
ce urasc barbatii la femei 113 De la: roby_cado 24 Iunie 2010 23:23
ETNOBOTANICE 2 De la: zambil 27 Martie 2011 09:52
Setari Cookie-uri