dilema

Sa va povestesc intamplarea mea si astept pareri.........
am iesit intr-o seara in oras cu niste prieteni f buni, luand si o prietena care se despartise recent de pr ei si am zis sa i ridic moralul incercand sa o cuplez cu cineva... toate frumoase mi-a zis de cine ia placut cat de cat, am luat nr de tel al respectivului am vb cu el in seara respectiva si a ramas ca ne auzim la un tel, cand am vb cu el peste o sapt iam zis k sa ne vedem eu cu el si cu pr mea, a zisk nu vrea k vrea sa ne vedem decat noi 2.
Am vb cu pr mea iam explicat k vrea sa ne vedem decat noi 2, mi-a zis k e ok k oricum nu are nimik impotriva, m-am intalnit cu respectivul iam explicat k eu vruiam sa i fac "lipeala" cu pr mea, mi-a zis k oricum nu-l intereseaza, totul frumos intre noi am iesit neam plimbat cu masina, pana in momentu cand fiind in masina si lucrurile se cam incinsesera lam refuzat, iam explicat motivul, i-am spus k ar fi primul si ca nu as vrea sa se intample din 1 noapte. At s-a stricat totu mi-a zis k nu ma crede m-a dus acasa si nu am mai vb 3 sapt, cand am avut probleme cu calc si am vb cu un pr sa vina sa mi formateze calc, si l-a trimis pe respectivu.
Cand a venit la mine a zis k nu poate sa se abtina cand ma vede, lam intrebat dk e asa de ce nu ma mai cautat si a zis k ma asteptam eu la asta si ca eu de ce nu lam cautat...
In fine nu o mai lungesc cert este k si in noaptea respectiva a venit mai tarziu la mine lam refuzat si at s-a suparat si a plecat.
Nu neam mai vazut o perioada ne-am mai intalnit la ziua unui pr acolo ma tot ataca si apoi s-a combinat cu o alta tipa, pana sa-l vad cu respectiva nu ma interesat dar de cand lam vazut cu ea park nu pot sa mi-l scot din cap, si cel mai multma deranjeaza sa vad k pe ea a scos-o in oras, ia dat o sansa.
Acum nu ma gandesc decat k poate am gresit eu cu ceva sau poate nu am fost suficient de buna pt el incat sa mi dea sansa sa ne cunoastem
el are 27 de ani, eu 24
miki_21_ieee
Postat pe 6 Septembrie 2010 10:50
mai bine nu. mai degraba sa nu te cunoasca. daca vede cum scrii, fuge de rupe pamantul.
si_totusi
Postat pe 6 Septembrie 2010 11:43
stai in banca ta
blondy_made_to_love
Postat pe 6 Septembrie 2010 11:47
mi-a luat ceva timp sa inteleg.....
walkiria
Postat pe 6 Septembrie 2010 11:57
ioi!

poate celalata i-a oferit ce vroia domnu'
zambila
Postat pe 6 Septembrie 2010 11:58
si sansele astea se uita la om, nu se dau asa oricui
blondy_made_to_love
Postat pe 6 Septembrie 2010 12:03
eu cred.....ca indiferent de ceea ce-i oferea...rezultatul era acelasi.....un topic dureros....cu multe dileme....si greu de descifrat.

numai ca in celalalt caz...dilema era....ca desi i-a dat....e tot cu alta in parc!!!
walkiria
Postat pe 6 Septembrie 2010 12:04
si-totusi esti geniala
anmari
Postat pe 6 Septembrie 2010 12:14
Omul e fixat pe un singur obiectiv si nu-l intereseaza sa te cunosca mai mult de atat, ce-i asa greu de inteles?

Tylly
Postat pe 6 Septembrie 2010 12:22
pai l-ai ratat daca nu i-ai indeplinit dorintele omului ,deci concluzia o sti nu?nu esti buna decat la pat,nu meriti sanse si nici scoasa in oras
anaROBERT
Postat pe 6 Septembrie 2010 13:01
ati fost prea dure cu fata
pana la urma poti gandi si asa, nu erai fata pe care o cauta si gata, asa te vei simti si tu mai bine, nu-ti face griji va aparea si printisorul tau intr-o zi
blondy_made_to_love
Postat pe 7 Septembrie 2010 10:05
cine ,mai ???????......... noi????????.......

nuuuuuuuuu .., am fost niste finute ......... viata e dura
jeanette40
Postat pe 7 Septembrie 2010 10:15
si tu-i plangi urmele?!?
Adica te-a vazut,te-a placut...nu te vede(te cauta) 3 saptamani...te revede si iar te place
Spune-mi ca glumesti atunci cand spui ca te gandesti la el!!
chanty
Postat pe 7 Septembrie 2010 10:30
heloo chanty

fata ai 24 de ani ce mama zmeului, credeam ca ai ceva in capsorul ala pe care il ai pe umeri,dar se pare ca nu...... judeci un pic mai mult decat o pustoaica de 13 ani care acu se indragosteste prima data
revino-ti
tusi_Oli
Postat pe 7 Septembrie 2010 10:43
hy tusi
Cam asa este cum spui.Mi-e tare greu sa inteleg daca-i naivitate sau prostie
chanty
Postat pe 7 Septembrie 2010 10:51
prostie mai degraba decat naivitate
vorba aia la 24 de ani ai ceva in cap nu numai fluturi

tusi_Oli
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:00
da...........depinde de ..........cap......
jeanette40
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:10
tusi hai sa-ti zic un secret
Cand aveam si eu vreo 13 anisori mai tare ma impresiona baietandru "cel cu oglinda la pantof de se uita sub fustele noastre, decat cel cuminte cu carare pe mijloc ce umbla pe coridoarele scolii cu vraful de carti sub brat
Acu" sa nu ma judeci gresit tusi
chanty
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:19
sa va povestesc io o faza!
vin la colega mea doi nuntasi sa plateasca nunta ce o avut loc la noi la restaurant in weekend....buuuun!!!
numara el banii si ii spune si doamnei sotii sa numere si ea, dar ea tot refuza
pana cand s-o enervat domnu sot, si de fatza cu colega mea ii zice proaspetei sotii: numara-i daca ti-am zis, ca-ti dau acum un cap in gura!
cum asa ceva???
zambila
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:35

asta cu " un cap in gura" era adoua zi dupa nunta asta ca un avertisment ca sa stie ce o asteapta pe parcursul casniciei nu de alta dar na.... sotia trebuia pusa la curent cu obiceiul sotului
tusi_Oli
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:41
De la: chanty, la data 2010-09-07 11:19:42tusi hai sa-ti zic un secret
Cand aveam si eu vreo 13 anisori mai tare ma impresiona baietandru "cel cu oglinda la pantof de se uita sub fustele noastre, decat cel cuminte cu carare pe mijloc ce umbla pe coridoarele scolii cu vraful de carti sub brat
Acu" sa nu ma judeci gresit tusi


bine mai aveai 13 ani dar cred ca la 24 te-ai dezmeticit
tusi_Oli
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:41

da,da claro!
La 24 l-am ales pe cel cu vraful de carti
chanty
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:43
De la: chanty, la data 2010-09-07 11:43:17
da,da claro!
La 24 l-am ales pe cel cu vraful de carti



tusi_Oli
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:57
si de cel cu oglinda ce sa ales
beyyy nu mai povestiti doar jumatati de masura

auzi la ala un cap in gura asta da declaratie de dragoste
ameno
Postat pe 7 Septembrie 2010 12:27
Pai ameno el a crecut mare si iete ca-i face necazuri la domnisoara de pe topicul "cesta miki 21 yeee...
chanty
Postat pe 7 Septembrie 2010 12:37
el este doamnul ?????
ameno
Postat pe 7 Septembrie 2010 12:41
daca nu e el .......... e fra-su........

intrebarea e .............cum accepta fetele astea asemenea lichele???????????
jeanette40
Postat pe 7 Septembrie 2010 12:45
Ziua buna! eu nu am mai intrat de mutisor pe forum si scum cand intru vad ca s-au schimbat o multime de lucruri, interesant... si amuzant,i-mi place !
diana_maria_kidz
Postat pe 7 Septembrie 2010 12:46
si de fapt ce vrea fatuca ,nu se intelege,
MONIKA112511
Postat pe 7 Septembrie 2010 12:50
De la: diana_maria_kidz, la data 2010-09-07 12:46:05Ziua buna! eu nu am mai intrat de mutisor pe forum si scum cand intru vad ca s-au schimbat o multime de lucruri, interesant... si amuzant,i-mi place !

chanty
Postat pe 7 Septembrie 2010 12:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat...cum sa faci fata unei despartiri in timpul sarcinii??? 51 De la: garbo_4771 13 Iulie 2012 13:20
Eu as vrea 21 De la: garbo_460201 18 Ianuarie 2017 11:03
Din 1944 nu mai exista patriotism la romani?Pt ca se mananca ca cainii prin garduri 97 De la: xenaluptatoareainimoasa 5 Octombrie 2010 11:11
dieta 1 De la: medeea46 9 Noiembrie 2010 10:51
bancurile cu ' blondele sunt proaste'-o frustare? 5 De la: anakin 8 Octombrie 2010 15:27
Setari Cookie-uri