oare nu mai exista bunatate sufleteasca si omenie?

bre samburico tu asta isteata cu multe puncte si atotstiutoarea forumului,unde ai fost pana acum?ai stat in umbra sau esti un vechi si obosit user?ca imi pari cam suspecta bre adik.....esti suspect de suspecta


guri spurcate,gen ameno? pai e prea directa si sincera cu cei ca tine si asta clar nu va pica bine,ea pote duce multe insa nu se murdareste cu persoane dinastea nesemnificative......


jignirile Anei?hm.....imi si arati unde sunt ca le-am cam cautat si nimic,nu vor sa iasa la vedere...pai daca incepeam si imi bagam si eu si din nesimtita,tampita,proasta,agramata si idioata nu le scoteam pe cele gen ''tu'' cum mai era oare?



greseala voastra este ca nebagate in seama o luati prea personal si sariti ca arse exact acolo unde deja iese fumul,cand se lasa cu varsare de sange ca deja multe sunt cu lama la beregata va victimizati.......
anaROBERT
Postat pe 21 August 2010 01:33
Ce este oare bunatatea sufleteasca???
O FRUMUSETE CE O PERCEPI NUMAI CU SUFLETUL. sau, poate mai mult?
sophia1971
Postat pe 21 August 2010 08:53
bre ano, nu mi te mai adresa, ca ramai doar cu atat..nu ma cobor eu la nivelul tau, e mult prea jos mi-e imposibil!

poate te ajuta astea cateva pareri, ale unora din grup al mare din care faci parte...............nu dau nume, sunt printre randurile de pe forum, le gasesti daca ai timp........
-a incerca sa temperezi astfel de persoane este energie consumata in van, ba chiar, de multe ori, este apa la moara gandirii lor limitate.
-unele personaje relativ noi, care la doua cuvinte scapa trei prostii si cinci greseli de ortografie.
-aciditatea si tupeul se poarta in loc de orice
-promovarea nonvalorii, a lustrului exterior, gaunos pe dinauntru, a tupeului extrem fara a fi bazat pe ceva solid

..ar trebui sa te recunosti!

PS: nu te-am jignit, asa-i? ca nu ti-am zis nici nesimtita, tampita, agramata si alte aleanimic direct, mai exact! cum tu doar p-alea directe le consideri jigniri, restul sunt glume.........atunci, ia de-aici si razi!
samburica
Postat pe 21 August 2010 14:59
la fiecare postare de a ta rad,fara sa trantesti cate o prostie sau cate o jignire,directa sau indirecta...
nu ma regasesc in nici o categorie din cele mentionate de tine,ba mai mult te caracterizeaza total....
nu te cobori la nivelul meu dar nu uiti sa ma mentionezi cant gafezi pe aici....

nu ma impresionezi nici tu si nici alta epava nou venita,va dati mari doamne si stati cate juma' de ora sa compuneti un raspuns,sa cititi si va recititi postarea de ''haptiste'' ori sa nu cumva sa fi mancat o litera.....

in subiectele banale si lipsite de orice interes nu va apropiati,cum este o discutie mai aprinsa cum sariti...si de unde apareti asa e tare suspect.....

sunt multe lucruri de aratat cu degetul,nimeni nu este perfect dar....totul are o limita.....
anaROBERT
Postat pe 22 August 2010 00:09
:sml-love0064 Buna dimineata! Va invit la .o cafea delicioasa, naturala sau ,ness, la un lapte sau un ceai de tei sau menta pt, a indeparta stresul din sufletele vs, si a va orienta privirea la tema de pe forum si de a nu discuta in contradictoriu unele cu altele! Parerile fiecareia conteaza, nu merita nici una jignirile pentru ca,, Nimeni nu poate trai si nici progresa pe lumea asta ,daca, nu se simte inteles macar de inca cineva, asa ca trebuie sa ne toleram, iertand nu jignind ,Duminica placuta tuturor!!!!!!
Jojolin
Postat pe 22 August 2010 02:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mitingul lui Badea 386 De la: caleidoscop 17 Decembrie 2010 23:50
Ce sa fac sa aduc la realitate pe fata mea carei indragostita de familia prietenului ei? 14 De la: sora_ilsi 21 Decembrie 2009 23:43
cum poti castiga inima unui player? :) 73 De la: garbo_10179 11 Ianuarie 2013 18:39
Mesaj Made in RomaniCa !!! 3 De la: nathalie 23 August 2011 15:57
Terapie de cupu 15 De la: garbo_489388 16 Mai 2018 01:01
Setari Cookie-uri