De ce exista amantele??

si concluzia care este ???
ameno
Postat pe 20 August 2010 14:15
poi.............concluzia este ca..........pentru ca sa exista
jeanette40
Postat pe 20 August 2010 14:39
dar de ce?....... trebuie aprofundat subectul
ameno
Postat pe 20 August 2010 14:43
ca sa aiba sotii altora ce f... bre..,ce dreaq e greu asa..
roby_cado
Postat pe 20 August 2010 14:46
pfffoooiiiii de asta bre
io ma gandeam ca-i spala si ii calca
ameno
Postat pe 20 August 2010 14:49
...de calcat ii calca...in picioare!!!Iar de spalat....poate Dunarea-i mai spala!!!
walkiria
Postat pe 20 August 2010 14:51
De la: ameno, la data 2010-08-20 14:49:54pfffoooiiiii de asta bre
io ma gandeam ca-i spala si ii calca


spalat de creier..,calcat in picioare..(vorba lui walki)..,esti pe aproape..
roby_cado
Postat pe 20 August 2010 14:54
deci in concluzie...sunt bune la ceva amantele!Mai razbuna sotiile....ca atare...nu le mai condamnati!!!!

....ups....tin cu ursul???sa nu dati......
walkiria
Postat pe 20 August 2010 14:59
cerc vicios domnle....
eu cred ca ar trebui discutat subectul cu atentie

deci:ANUNT IMPORTANT

Doamnelor amante avem rugamintea sa va prezentati in fiecare luni miercuri si vineri pe garbo indiferent de ora, pentru o rescolarizare.
In ultimul timp au fost depuse mai multe plangeri de catre nevestele inselate ca barbatii lor vin acasa calcati si spalati intr-un fel de nedescris.
la incheierea contractului de catre amante , neveste si sotii ati incalcat urmatoarele clauze;
1.Nevestele nu trebuiau sa simta in nici un fel vreo diferenta de la contactarea amantei, nici finaciar ,sexual, moral samd
2.amantele trebuiau sa-si exercite datoria in liniste sa satisfaca nevoiele barbatiilor dispusi sa-si insele nevestele fara sa faca eventuale victime colaterale samd.
3.barbatii aveau atributia de a intra in casa amnatei si pleca acasa multumiti, niciodata fericiti pentru ca exista riscul de incalcare a contractului mai sus mentionat.
Va multumesc!
ameno
Postat pe 20 August 2010 15:06
esti cam exigenta.....asa...macar un strop de fericire,se poate???!!!

io am venit la curs????
walkiria
Postat pe 20 August 2010 15:12
ok dar doar un strop, totusi sa ne gandim si la posibile victime

azi se fac inscrierile dar avem o problema mare...din cauza lipsei de fonduri nu avem posibilitatea sa angajam o amanta cu norma intreaga pentru a preda acest curs intensiv.eventual se ofera vreuna voluntar
ameno
Postat pe 20 August 2010 15:17
zambila
Postat pe 20 August 2010 15:18
ok..,vad ca nu se imbulzeste nimeni..
sa incercam atunci cu o sotie..,care in timpul liber e si amanta..?
care,chiar daca nu e "profesionista",are cat de cat cunostinte in materie...
roby_cado
Postat pe 20 August 2010 15:25
nehhhh...ar fi neprofesional mai asteptam inca, postul e liber
ameno
Postat pe 20 August 2010 15:32
mai...........eu , una m-as risca sa le predau niste ore.............cu parul , asta la primul curs , .........apoi ceva box as incerca ............si , mai cautam
las lista deschisa.................completati voi
jeanette40
Postat pe 20 August 2010 15:55
a mai fost acest subiect,dar in alta varianta.va raspund la fel,stimate neveste.invatati de la amante,sa fiti in primul rand femei siu apoi sotii.invatati sa aveti timp liber si pt voi.invatati cele trei reguli de baza,sa fiti doamne dar nu numai in societate,ci doamne in adevaratul sens,invatati ca nu sunteti bucatarese angajate cu ziua la cratita familiei.incercati sa va faceti viata usoara,folosind numai aparatura moderna,in gospodarie.in timp ce masinile automate functioneaza,va mai culturalizati,ca sa nu le fie rusine barbatilor culti cu voi,cand deschideti subiecte intr-o discutie,nu vorbiti numai despre ce puneti in cratiti si cate rufe ati spalat.invatati sa fiti doamne,sa aratati frumoase si in bucatarie si pe strada,invatati ca si voi sunteti oameni nu servitori si slugi.ingrijiti-va,masajele,cremuirile si infrumusetarile se pot face si acasa in lipsa sotului.exista aparate ieftine,care va ajuta in acest sens.si revenim si la ultima regula.fiti nonconformiste.incercati sa aveti o zi libera pe saptamana ,cand sa mergeti cu fetele la o gradina,la moll ,sau unde va simtiti bine.se cheama ziua "fetelor",cand fac ce vor.exista si in alte tari.prin nonconformism ,ma refer si la sex.invatati de la amante,de ce barbatii vostrii le prefera.sunt libere de prejudecati.apoi incercati sa comunicati cu sotul vostru.lui nu-i trebui numai ,mancat ,spalat si sex,ii trebuie o nevasta cu care sa se simta bine si cand fac lucruri importante ,adica de exemplu luarea de decizii.aratati ca sunteti inteligente si practice.usor ,usor veti invata si alte trucuri feminine,pt a deveni "femei" si nu muieri cu bigudiuri.va doresc sa fiti fericite in familie,alaturi de sotii vostri,si invatati ca voi trebuie sa fiti si amantele lor.viata lunga,dragoste alaturi de soti mandri de voi si incaodata fiti si "femei" nu numai femei la cratita ,cu bigudiuri.in cap.
vuvuzela
Postat pe 20 August 2010 15:56
vuvuzeao ....ma....tu esti amanta bag sama

"stimate neveste.invatati de la amante" adicalea stimabilele neveste ar trebui sa fie prietene la catarama cu amantele si sa faca schimb de experienta eventuale sfaturi
iote trima lectie sa predat are careva ceva de adaugat ma gandeam eu....
ameno
Postat pe 20 August 2010 16:00
dupa cate vad eu ............ti s-a cam urat cu binele ............cu dinti in gura, cum s-ar spune.............ma gandeam eu ca esti una de aia
jeanette40
Postat pe 20 August 2010 16:02
pe cine impusti cu atata dorinta vuvu stie....
ameno
Postat pe 20 August 2010 16:03
ce desteapta esti tu, mai vuvuzelo!
da' pt domnii n-ai nici o recomandare? gen: intructiuni pt cuptorul cu microunde, frigider, aragaz....
zambila
Postat pe 20 August 2010 16:06
ameno
Postat pe 20 August 2010 16:07
si ca sa-i raspund la intrebarea lui thor: mai, voi barbatii, ca sa generalizez, v-ati obisnuit ca femeile sa faca toata treaba, voi doar sa existati, doar sunteti buricu pamantului, ce naiba!!
acum, cand s-au mai trezit cate unele la realitate, nu va mai convine regimu!!

femeile, astea! ar trebui legate, mama lor!
care nu vor sa mai gateasca, sa spele, sa calce! s-au modernizat!
zambila
Postat pe 20 August 2010 16:09
De la: vuvuzela, la data 2010-08-20 15:56:22a mai fost acest subiect,dar in alta varianta.va raspund la fel,stimate neveste.invatati de la amante,sa fiti in primul rand femei siu apoi sotii.invatati sa aveti timp liber si pt voi.invatati cele trei reguli de baza,sa fiti doamne dar nu numai in societate,ci doamne in adevaratul sens,invatati ca nu sunteti bucatarese angajate cu ziua la cratita familiei.incercati sa va faceti viata usoara,folosind numai aparatura moderna,in gospodarie.in timp ce masinile automate functioneaza,va mai culturalizati,ca sa nu le fie rusine barbatilor culti cu voi,cand deschideti subiecte intr-o discutie,nu vorbiti numai despre ce puneti in cratiti si cate rufe ati spalat.invatati sa fiti doamne,sa aratati frumoase si in bucatarie si pe strada,invatati ca si voi sunteti oameni nu servitori si slugi.ingrijiti-va,masajele,cremuirile si infrumusetarile se pot face si acasa in lipsa sotului.exista aparate ieftine,care va ajuta in acest sens.si revenim si la ultima regula.fiti nonconformiste.incercati sa aveti o zi libera pe saptamana ,cand sa mergeti cu fetele la o gradina,la moll ,sau unde va simtiti bine.se cheama ziua "fetelor",cand fac ce vor.exista si in alte tari.prin nonconformism ,ma refer si la sex.invatati de la amante,de ce barbatii vostrii le prefera.sunt libere de prejudecati.apoi incercati sa comunicati cu sotul vostru.lui nu-i trebui numai ,mancat ,spalat si sex,ii trebuie o nevasta cu care sa se simta bine si cand fac lucruri importante ,adica de exemplu luarea de decizii.aratati ca sunteti inteligente si practice.usor ,usor veti invata si alte trucuri feminine,pt a deveni "femei" si nu muieri cu bigudiuri.va doresc sa fiti fericite in familie,alaturi de sotii vostri,si invatati ca voi trebuie sa fiti si amantele lor.viata lunga,dragoste alaturi de soti mandri de voi si incaodata fiti si "femei" nu numai femei la cratita ,cu bigudiuri.in cap.


io mi-o scot pe imprimanta pe vuvu si schimb rugaciunea la noapte, dorm cu testu sub cap de azi inainte...



vuvuzeao....ceva mai original nu sti fato?chestia cu femeia 3 in 1 este deja un cliseu obosit nevasta mama amanta bla bla bla...vino si tu cu ceva mai palpabil
la naiba imi strici ora de amanteala
ameno
Postat pe 20 August 2010 16:11
De la: ameno, la data 2010-08-20 16:03:54 pe cine impusti cu atata dorinta vuvu stie....



la mine in familie,alaturi de cosortul meu,sunt si doamna,si femeie in adevaratul sens al cuvantului,si gospodina cu aparatura in bucatarie,sunt si sotie si amanta.la fel si sotul meu.imi este cel mai bun amant.odata fetelor,ne vom intalni si vom gungurii ca intre noi fetele,fara soti.avem si noi drepturile noastre,chiar daca suntem maritate.important este sa inveti apropo de subiect sa fii tu inusuti ,amanta sotului tau.
vuvuzela
Postat pe 20 August 2010 16:12
acum vreo 10 ani , s-a mai " riscat " una la barbatul meu..............si cand si-a dat seama ca am aflat .................tine-te , frate s-a mai oprit in Torino
binenteles , ca si el si-a luat sapuneala de rigoare ............a " bantuit " vreo trei ani prin Europa
pana arevenit " nebuna" la ganduri mai bune
jeanette40
Postat pe 20 August 2010 16:13
da, bre, zambilutzo!
a dreaq chelea pe tine, ca te-a molipsit irinuca
a, apropos de gatit, spalat, calcat... mai bine ma abtin in a comenta. din nou!
spun doar de spalat, ca spala masina automata...
Thor_again
Postat pe 20 August 2010 16:13
i-auzi la vuvu, viseaza ...intalniri intre fete
ioi!
mi-e rau!
mai plec plec!
weekend fain!
zambila
Postat pe 20 August 2010 16:15
he he he... si zi asa, janeto, ha?
a bantuit si el prin iuropa aia... da' dupe ce a plecat netrebnica la torino?
Thor_again
Postat pe 20 August 2010 16:17
nu Thorele.............prin Olanda
jeanette40
Postat pe 20 August 2010 16:18
De la: zambila, la data 2010-08-20 16:06:13ce desteapta esti tu, mai vuvuzelo!
da' pt domnii n-ai nici o recomandare? gen: intructiuni pt cuptorul cu microunde, frigider, aragaz....



ba da draga mea,tu dispui si el isi goleste contul.ca doar si el mananca si restul....nu e pe gratis,scumpo invatati sa il faceti pe sot,diplomatic, sa faca el propunerea cumpararii aparatelor care sa iti usureze munca.induceti-le ideea,dragostea face minuni.mai ales cand ii esti si o adevarata amanta,te imbraca in blanuri,scumpo."succesuri".
vuvuzela
Postat pe 20 August 2010 16:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mincinos , tradator dar bun actor !! 76 De la: garbo_405684 14 Iulie 2017 00:55
IUBIREA BAT-O VINA!!!- 162 De la: garbo071325 3 Iulie 2010 17:47
asociere afacere 1 De la: marianadinubz_yahoo_com 13 Septembrie 2009 10:44
vand casa zona demolabila astept fraierul 28 De la: yanyacharberet 25 Iulie 2009 00:30
ce sa ,mai fac....m-a inselat so iert sau sa o las in pace.... 80 De la: bellamy 11 Martie 2011 06:12
Setari Cookie-uri