oare va trece???????

saracu' de el...si cum statea el asa nevinovat,fara nicio treaba...si cum a venit aia si s-a-npiedecat in mataranga lu nevinovata si flasca....
preci
Postat pe 12 August 2010 22:43
Doara
Postat pe 12 August 2010 22:43
Sincer,imi pare rau pentru tine.Si eu am varsta ta si am fost inselata cu mult timp inaintea ta,mai precis cand aveam 23 ani si un copil de 2 ani.Stiu prin ce treci...e foarte greu sa stii si am iertat totusi.Vrei sa-ti spun ceva?De-atunci nu-l mai iubesc si am ramas alaturi pentru a fi o familie ,pentru copil.Te intreb:ierti...de acord ,dar cum uiti?Nu o sa poti uita niciodata si prima ocazie care-ti va iesi in cale ...n-o vei rata crede-ma.O sa vezi si hai sa fim sinceri cine a mancat un pui mic ...va manca si unul mare ,cu siguranta ,dar numai ca va fi atent sa nu ramana pic de puf...apropo il intreb pe domnul Florin care a postat ceva la subiectul ,,rezista un barbat sa faca sex doar cu sotia sa ,toata viata,dupa casatorie?'' ce parere are ...?
barbati lasi si mincinosi ,care nu au puterea sa spuna ...pana aici! ...stiu doar sa se ascunda.Scuze domnilor,poate gresesc ca va bag in aceiasi oala ,dar e unul care-mi provoaca sila acum si...santeti toti varza,tata! Lasilorrrrrrrrrrr!
matix1
Postat pe 12 August 2010 23:20
si tu,c-ai ramas intr-o caznicie fara iubire,cum esti?
preci
Postat pe 12 August 2010 23:24
."..dar e unul care-mi provoaca sila acum si...santeti toti varza,tata! Lasilorrrrrrrrrrr! .."

'ai dreaq amantii astia..,cum provoaca ei sila...,huoooo...


"..Nu o sa poti uita niciodata si prima ocazie care-ti va iesi in cale ...n-o vei rata crede-ma.."

dar a doua..?dar a treia..?dar....
roby_cado
Postat pe 12 August 2010 23:28


Cado, , tot rau ai ramas...
liaiedera
Postat pe 12 August 2010 23:36

eeuuu...?
roby_cado
Postat pe 12 August 2010 23:38
De la: roby_cado, la data 2010-08-12 23:38:13
eeuuu...?
ingerasule da se te pop eu cum te gandesti tu si la a 2.....3....
garbo074997
Postat pe 12 August 2010 23:40
multumesc mult pt sfaturi,si app am vrut so bat pe respectiva dar am cosiderat ca nu merita nici macar atat din partea mea,nu as vrea sa ma cobor la nivelul ei ,dar nu se stie niciodata in ce fel de conjunctura ne vom intalnii si daca sio va cauta sigur sio va gasii,iar de sotul meu nu am zis ca ma despart,am zis cai acord o sansa si iam acordato,intrebam doar daca va trece vreodata durerea si neincrederea,si nu am ajuns la indiferenta chiar il iubesc ,vroiam doar sfaturi de la doamne ,domni care au trecut prin situatii asemanatoare si care pot sami spuna daca suferinta se va sfarsii vreodata si daca in timp imi voi recapata increderea ,iar sms lui leam citit dupa ce am aflat si mia marturisit tot,erau intrun telefon pe care el nul mai folosea si lam luat eu,va multumesc
optimista_
Postat pe 13 August 2010 15:24
nu fi suparata noi o mai dam pe gluma si sigur ca trece ....dar foarte greu.....trebuie sa fii pregatita si sigur ca respectam hotararea ta de ai mai acorda o sansa este hotararea ta si tu il cunosti cel mai bine .
garbo074997
Postat pe 13 August 2010 16:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu capricorn el capricorn 2 De la: luc70 9 Mai 2009 21:17
buna ziua 5 De la: garbo104802 21 Octombrie 2012 22:38
contraceptie ?! :| 4 De la: cretzo_cretzolina 11 Aprilie 2012 11:12
pastila impotriva jocurilor de noroc 2 De la: fleurdelis 17 Martie 2010 06:14
Dupa 20 de ani 80 De la: nicholas_ 14 Octombrie 2011 19:53
Setari Cookie-uri