VIITORUL COPILULUI NOSTRU STA IN MAINILE NOASTRE SA-I DAM O SANSA!!!

scumpe mamici am o intrbare pentru voi
cat de mult va iubiti voi copii?
pentru ca la randul meu am fost si eu intrebata de catre cineva si mi-am pus un semn de intrebare pentru ca fetita mea este aerul pe care il respir dar nu este de ajuns deoarece ii fac toate poftele o rasfat cum nimeni altcineva o poate face fac tot posibilul sa nu-i lipseasca nimic dar vine o perioada in care nu voi mai putea face lucrurile astea si am gasit si raspunsul intrebarii si problemei,fricii de a nu-mi mai putea ajuta copilul sa se dezvolte pe plan profesional ca m-am gandit ca nu pot mereu sa tin pasul cu noutatile de care are nevoie copilul meu si asa m-am hatarat sa-i fa O RENTA DE STUDII LA OMNIASIG pentru ca , copilul meu sa aibe un viitor asigurat.Daca doriti informatii puteti sa mi le cereti si vi le voi da cu cea mai mare placere
jitaruandreea
Postat pe 5 Iulie 2010 16:09
ei... ca sa vezi! ce draguta esti tu!...
moniq_
Postat pe 5 Iulie 2010 16:26
e oferta bre da facusi atata reclama si ce iti dadura astia bre de plictisesti romanu tu nu auzisi e criza
anaROBERT
Postat pe 6 Iulie 2010 01:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vin sărbătorile! Noi ce facem? 125 De la: garbo_458802 19 Decembrie 2016 23:09
Copilul meu de 15 ani a avut o tentativa de sinucidere 63 De la: garbo_452574 6 Septembrie 2016 21:40
Din cauza ei nu ma mai inteleg cu fratele meu! 12 De la: garbo_1663 7 Martie 2016 01:02
Mucegai , Igrasie 3 De la: Isac_Laurentiu_1 3 Aprilie 2013 13:56
Cum poti pastra o relatie, sa fii un cuplu fericit ,chiar daca timpul a trecut si sa nu dam voie plictiselii si monotoniei sa ne cuprinda 31 De la: elodia 24 Aprilie 2010 20:23
Setari Cookie-uri