copii mici cu mamici tinere

adica eu daca am nascut la 25 de ani ce....sunt babaciune?:(
dancris
Postat pe 12 Iunie 2010 09:19
hai lasati-ma si pe me k sunt si eu tanara
dancris
Postat pe 12 Iunie 2010 09:20
buna, mamici tinerici! si noi ne regasim in acest topic. am 22 de ani,iar in septembrie, pe 15, voi implini 23. iar bebele meu va veni pe lume la inceputul lui octombrie. acum avem 5 luni si ne luptam din rasputeri cu caldura asta urata... voi cum rezistati? pupici
simona_matei_kidz
Postat pe 13 Iunie 2010 22:51
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 18 Iunie 2010 10:21
buna mamici tinerici
ce mai faceti? cand vad cat de tinerele sunteti
ma intreb cand au trecut ani?
lizy_kidz
Postat pe 20 Iunie 2010 11:17
Sa fiti sanatoase ca sa va cresteti bebeii frumos
vaiiii, cate poze cu bebei si ce frumosi sunt hehehe
persidadamian
Postat pe 20 Iunie 2010 11:20








-----------------------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 20 Iunie 2010 20:17
mamicilor tinere...am si eu o intrebare..nu va e greu cu copii stiind ca altele de varsta noastra se distreaza prin cluburi...adica eu inainte de al avea p Luca eram foarte..hmmm...cum sa zic...animal party si acum brusc mi s a shimbat viata plus ca m am si mutat la ai mei in apropierea bucurestiu;ui...unde nu cunosc pe nimeni..dei tot ce fac e sa stau in curte singura sau cu parintii cu care nu prea ma inteleg...avem caractere si personalitati diferite ca sa nu zic si obiceiuri....cateodata intru in depresii...cand ii zic sotulyui spune ca exagerez...i am spus..."tie nu ti s a schimbat viata cu nimc" se duce la munca comunica ...vb...vine aasa se joaca un piuc cu bebelu si gata asata a fost tot pt el..dar eu..mi am pierdut prietenele ceea ce era si normal...avnd vieti diferite acum si am ramas cu un mine un suflet gol si trist...plus ca i am propus sotului sa ma lase la sala desi n am nevoie...la o plimbare singura la munca voluntara ..as face orice numai sa mai schimb viata...si el refuza sa ma lase...din egoism...gelozie...sau naiba stie ce motiv...ajutati ma va rog ca jur ca am ajuns la captul puterii..m am gandit chiar si la sinucidere...dar apoi ma razgandesc gandindu ma la Luca.Acum am ineput sa ma prefac ca mi e bine si ca imi convine situatia asta de casnica dar nu este deloc asa.Nimeni din cei cunoscuti nu ma intelege sau...nimeni nu are cum sa ma salveze din asta stiu....intrebarea mea este: sunteti in aceeasi situatie ca mine?o iau razna?Va rog sfatuiti ma cumva...sunteti ultima mea sansa!
abriana
Postat pe 27 Septembrie 2010 14:17
inainte de a deveni mama si eu eram tare zurlie, munca,iesiri in oras, serate doar cu fetele....dupa ce am nascut eram ca un leu in cusca Mai ales in primele trei patru luni cand bb doar dormea manca si pisu...incet incet m-am adaptat la noua mea viata dar!!! pentru ca exista si un dar, mi-am zis mie insumi :dupa ce creste bebelina cat de cat primul lucru care il fac iau copil il proptesc la mama si ies in oras intr-un club si atata ma dansez pana imi sare capacele.
Ce zice sotul tau e cam aberant, nu i9nseamna ca daca te-ai maritat si ai facut un copil gata ti-ai pus cenusa in cap.
Ai un pic de rabdare sa mai creasca bb si incearca sa-i schimbi opinile sotului, mai mult propteste-il in bratelui sau soacrei...mamei ce stiu eu pe cine ai pe langa tine si fuga in oras.Nu neaparat in club dar macar sa bantui un pic magazinele si sa casti ochii ca tare o sa-ti faca bine.
ameno
Postat pe 27 Septembrie 2010 15:01
Ameno ai mare dreptate , nu trebuie sa ne lasam coplesite de meseria de mamica ; cateodata mai trebuie sa evadam pentru binele nostru si al copiilor nostri . Cateodata si eu ma simt epuizata pentru ca doar eu am grija de fetita mea ,dar nu trebuie sa ne lasam prada disperarii . Pupici !
garbo_Nico
Postat pe 27 Septembrie 2010 15:23
reyya,baga si aici un sfat bun la mamica noastra
ameno
Postat pe 27 Septembrie 2010 15:33
ameno , inca nu sunt .....mamica :-)
reyya
Postat pe 27 Septembrie 2010 15:40
ma gandeam ca un sfat ar merge, chiar daca nu esti mamica
ameno
Postat pe 28 Septembrie 2010 11:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand carucior Cosatto Cabi Pitch 2 in 1 NOU cu garantie si ieftin 1 De la: neagum 10 Februarie 2011 11:06
mamici in targoviste 6 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 10:20
vand hainute copii second-hand calitate foarte buna, preturi mici 1 De la: haineieftinecopil 19 Iulie 2010 12:08
Vine bebica si cautam locuinta 1 De la: lidia2 18 Mai 2009 12:09
Clubul baietilor nascuti in Septembrie 2 De la: new_mary_2007 7 Iulie 2009 17:09
Setari Cookie-uri