angajare bona

mamici vreau sa ma ajutati daca vreti si daca puteti ma intereseaza mult daca stiti pe cineva care este in cautare de bona, sunt tanara, nefumatoare, responsabila, calma am mai lucrat cu gemeni timp de 1 an si 2 luni caut sa ma angajez incepand cu luna martie 2010 de preferat in sectorul 4 adresa mea de e-mail este babysitter2417@yahoo.com va multumesc mult
Livia_kidz
Postat pe 16 Februarie 2010 02:51
Buna. Dragi mamici in cautare de bona? Aveti nevoie de cineva sa stea cu beblul vostru pana va intoareti de la munk? Stiu pe cineva disponibil. Mama mea este somera. A crescut 5 copii, acum are si un nepot(baietelul meu de 1 an), este nefumatoare, atenta, grijulie, iubeste copii, ii place sa se plimbe. Daca sunteti interesate contactati-ma pe mail pentru mai multe detalii : marra_81@yahoo.com
P.S. Sa fie in Bucuresti
marinelanitu
Postat pe 4 Martie 2010 18:13
Job Full Time

Descriere: ACCEDA, firma de recrutare si selectie de forta de munca care activeaza in domeniul personalului casnic (bone/bona/babysitter, menajere/menajera, persoane ingrijire bolnavi/batrani)

va faciliteaza gratuit, fara costuri, gasirea un loc de munca in domeniul personalului casnic (bone, menajere, ingrijire bolnavi)



- ACCES LA LOCURI DE MUNCA CU SALARII AVANTAJOASE

- ajutor in gasirea unui loc de munca complet gratuit, FARA COSTURI, FARA COMISIOANE PENTRU DUMNEAVOASTRA

- rapiditate in gasirea unui loc de munca

- selectie a ofertelor de munca in functie de cerintele si dorintele dumneavoastra

- proceduri simplificate, fara nici o cerinta in plus fata de cele strict ale angajatorului

- la noi veti gasi intotdeauna seriozitate si respect

Cerinte: externa / interna

- in putere

- curata

- respectuoasa

- responsabila

- de incredere

- de incredere, care isi respecta cuvantul dat

- maleabila la cerintele familiei

PENTRU MAI MULTE INFORMATII ACCESATI LINK-UL: http://www.jobsinro.ro/candidati/toate-joburile/jsjobs/employer/view_job/lj/65/3360/2.html
Little_Bear
Postat pe 27 Aprilie 2010 00:16
Eu ma recomand bineinteles :D. Sunt sigura ca orice persoana in cautare de bona sau in cautarea unui job de bona, va gasi ca util CautaBona.ro.

Profilele bonelor contin si referinte de la fosti angajatori, interviu audio (foarte apreciat de parinti si oferit gratuit bonelor) si profil psihologic.

Succes tuturor in gasirea bonei perfecte!
CautaBona
Postat pe 21 Mai 2010 11:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pedepse 33 De la: office_salinasusesi_ro 7 Iunie 2010 21:33
Jocurile copilariei 1 De la: SuperMama 11 Octombrie 2010 14:01
cls a.I.a 2 De la: oto_otto 4 Octombrie 2009 10:58
Cand pot sa o pun in funduletz? 25 De la: kidz002109 8 Aprilie 2012 02:45
acte necesare inscrierii la gradinita 6 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 14:38
Setari Cookie-uri