primul dintisor.

BUna ziua.Ce ar fi ca aici sa sarbatorim primul dintisor?!
Noi avem 6 luni si jumatate iar la o diferenta de 4 zile ne-au dat cei 2 dintisori de jos.LA MULTI DINTI!!!!!!!!!!!!!!
ina_rebeca
Postat pe 16 Decembrie 2009 11:04
bravoo cat mai8 multe perlute ina si ralucai lla 6 luni si 2 sapt au iesit
raluca08_kidz
Postat pe 16 Decembrie 2009 11:06
bravooo!!! sa va creasca dintisori mari si frumosi si cu cat mai putina durere. si lui Emy,printesa mea la 6 luni si jumate i-au iesit doi dintisori odata
cory_emy
Postat pe 17 Decembrie 2009 20:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bani in plus la medic 1 De la: danielatontsch 23 Octombrie 2009 17:59
inrijoare 6 De la: garbo273075 2 Octombrie 2012 07:53
buna 1 De la: dany_remy73 23 Decembrie 2008 11:27
RH NEGATIV LA VIITOARELE MAMICI 30 De la: adryaana 19 August 2011 08:43
acte necesare pentru concediude crestere a copilului 8 De la: bau 14 Martie 2010 01:53
Setari Cookie-uri