apropo de concediul de maternitate


buna seara,

nu am avut continuitate indeajuns ca sa iau concediul de maternitate, asa ca o sa-l ia viitorul tatik,cu care sunt impreuna de multi ani- cu care am si avut acte,dar nu mai avem,ne-am impacat si nu le-am mai facut-

deci, stie cineva, dak poate el sa ia concediul fara ca sa avem acte oficiale impreuna?

el zice ca da, dar.....vreau sa stiu dak mai stiti pe cineva in situatia asta.

multumesc, sarcina usoara si sanatate mamicilor :)
kidz001722
Postat pe 6 Octombrie 2009 19:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand clexane 3 De la: kidz004405 18 August 2013 22:42
idei de cadou pt botez baietel 10 De la: garbo_383493 28 Septembrie 2017 17:03
concediu maternal 1 De la: claudiagaal 14 Februarie 2009 11:58
Dana Sorica 1 De la: Dana_Sorica 14 Decembrie 2017 11:12
nasterea la Spitalul Universitar 1 De la: laulica26 19 Mai 2010 19:33
Setari Cookie-uri