Invitatii botez

Voi de unde ati comandat invitatiile de botez si cat v-au costat? Eu as vrea sa le comand de pe www.invitatiibotez.wgz.ro. Sunt texte si formate originale, pe nicaieri nu le-am mai vazut, insa se trimit pe mail. Intr-un fel e mai bine, ca e mai usor si e si mai ieftin (3 euro oricate invitatii trimiti), o prietena a apelat la ei si a fost foarte multumita, dar nu stiu daca invitatii vor aprecia. Lumea s-a invatat cu invitatia pe hartie. Voi ce ziceti? Sau le comand la ei si le scot acasa la imprimanta...
smoldoveanu
Postat pe 6 Octombrie 2009 17:31
eu le-am facut singura. in corel. intr-un colt sus am pus capul lui bebe(am decupat dint-o poza) si in greapta jos, pe post de semnatura am luat de pe google o suzeta. intre a fost textul la care m-am inspitar de pe net. le-am printat pe imprimanta alb-negru, nu color. le-am facut in asa fel a sa intre intr-un plic DL, ca cel de la facturi. nu a fost deloc greu. daca ai instalat corelul pe calculator pot sa iti trimit modelul. poate iti vin idei.
oricum, tuturor le-a placut si au zis ca nu au vazut invitatie mai originala, avind poza copilului pe ea.
adrica
Postat pe 6 Octombrie 2009 21:04
Invitatii se pot vace si acasa cu o imprimanta buna si cu coala a4 foto,cu un programel istet,adik Pearl Mountain - Picture Collage Maker Pro 2.0.3 build ,cautat prin torenti ,si cu putina imaginatie ies f.f.f.f frumos.
adrianpanevo
Postat pe 17 Octombrie 2009 23:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
declansarea lactatiei si mentinerea ei 3 De la: Aly_Fab 29 Martie 2010 15:39
bubite 1 De la: mihamedlife 17 Noiembrie 2009 23:47
lapte praf 9 De la: garbo_379627 8 Aprilie 2014 13:33
sal 2 De la: deliarebecca 18 Iunie 2009 20:49
VACCIN 6 De la: office_salinasusesi_ro 16 Septembrie 2010 00:26
Setari Cookie-uri