Buna mamici

Buna ziua mamicilor apelez la dumneavoastra pt a ne ajuta si pe noi cu niste hainute pt un baietel de 8 luni am o situatie precara care nu imi permite sa ii iau hainute Cine ma poate ajuta sa-mi scrie pe id-ul purice_ramona2000 Sanatate multa
salirodica
Postat pe 11 August 2009 17:42
buna, de unde esti? din pacate eu personal nu te pot ajuta pt ca bebe al meu are 6 luni, dar am cunostinte care au copii mai mari, daca e, voi vorbi cu ele. Mi-as dori sa te putem ajuta, mai ales ca multe hainute sunt ca si noi si merg refolosite. Pupici.
aly_raz
Postat pe 13 August 2009 11:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lapte Humana 2 cutie de 1500 grame 2 De la: hranacopii 19 August 2008 16:10
Vitamina D3 Injectabil 4 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:21
vand carut disney 1 De la: xenna 5 Februarie 2010 15:48
Concurs interesant 1 De la: Diana_September 25 Decembrie 2011 21:49
Vand scaun masina (scoica) Bertoni Bodyguard 1 De la: ahsoka 16 Ianuarie 2010 15:00
Setari Cookie-uri