Castiga o tricicleta cu copertina Chipolino oferita de www.strollers.ro

Strollers.ro este unul dintre cele mai mari magazine online pentru bebelusi. Aici puteti gasi o gama variata de articole si accesorii pentru bebelusi si copii.
Aveti al dispozitie multiple modalitati de a comanda precum si multiple modalitati de a face plata. Venim in intampinarea dumneavoastra cu oferte multe pentru sezonul de vara si asteptam cu interes orice intrebari referitoare la gama de produse comercializate.
Pe Strollers.ro gasiti cele mai mari brand-uri din lume cum ar fi: Chicco, Inglesina, Jane, Nurse, Graco, Peg-Perego, ABC Design, Britax, Nania, Romer, etc.

Acum aveti posibilitatea sa castigati pentru copilul dumneavoastra o tricicleta cu copertina Chipolino daca ne spuneti pe forum AICI ce va place cel mai mult la site-ul www.strollers.ro.

Concursul se desfasoara in perioada 23 iunie - 5 iulie 2009, iar castigatorul va fi ales si anuntat pe data de 6 iulie 2009. Va fi premiat cel mai interesant raspuns.
ConcursKidz
Postat pe 23 Iunie 2009 14:08
am descoperit site-ul abia azi, recunosc. Cu ocazia concursului. Si recunosc ca ceea ce m-a indemnat sa scriu este faptul ca am gasit rubrica pentru tati;am mai intrat pe alte site-uri de nisa si nu era asa ceva pe acolo; va felicit pentru chestia asta, pentru ca nu toti barbatii se uita la fotbal cate ziua de lunga; sunt si unii care se implica maxim in viata de familie si au si ei nevoie de un sfat si de un umar pe care sa planga.
krystyana84
Postat pe 24 Iunie 2009 09:34
Am descoperit site-ul abia azi, recunosc, cu ocazia concursului. Chiar mi-ar trebui o tricicleta cu copertina Chipolino, ca sa-i plimb pe piticii mei pe afara, mai ales acum cand e o vreme atat de placuta.
Imi place la acest site faptul ca:
1) Exista multiple modalitati de a comanda precum si multiple modalitati de a face plata;
2) Sunt discutii interesante pe forum;
3) Am gasit rubrica pentru tati;
4) Sunt comercializate branduri cunoscute;
5) Se incarca usor site-ul;
6) Are niste culori placute si un limbaj pe intelesul tuturor.
si multe altele...
ailieseianca
Postat pe 24 Iunie 2009 16:59
Strollers.ro este un magazin online pentru bebelusi, ne scuteste de umblatul prin magazine gasind o gama variata de articole si accesorii pentru bebelusi si copii.
Avem la dispozitie multiple modalitati de a comanda si de a face plata
iuliaiulia
Postat pe 24 Iunie 2009 20:21
Strollers.ro este un magazin online pentru bebelusi, ne scuteste de umblatul prin magazine gasind o gama variata de articole si accesorii pentru bebelusi si copii.
Avem la dispozitie multiple modalitati de a comanda si de a face plata
iuliaiulia
Postat pe 24 Iunie 2009 20:21
Imi place ca gasesec o gama variata de produse incepand de la carucioare si pana la tetine,ofera garantie pentru orice produs achizitionat,sunt usor de cautat in functie de brand sau de pret,accesare usoara a site-ului, iar pretul de expediere al pachetului este de doar 25 Roni indiferent de marimea pachetului
garbo031743
Postat pe 25 Iunie 2009 00:03
Buna ziua tuturor mamicilor, taticilor si picilor. Am gasit intamplator site-ul , am citit despre produse(sunt f bune, de calitate) si m-as bucura sa castig premiul pentru piticul meu. Mult succes tuturor!
kidz001440
Postat pe 25 Iunie 2009 10:48
se pare ca luat de valul citirii articolelor de pe kidz.ro, am raspun la o intrebare gresita, spunand ce anume mi-a placut mie pe kidz.ro. De strollers nu stiam nimic pana ieri si , chiar daca am 22 de ani, am zabovit ceva pe site; sufletul meu de copil e inca atras de jucarii; o gama mai mult decat completa, de jucarii si accesorii bebe, pentru diferite varste si promotii mai mult decat speciale, culori vii atragatoare, informatie usor de gasit, atat prin butonul de cautare cat si prin gruparea produselor pe categorii
krystyana84
Postat pe 25 Iunie 2009 10:58
Buna ziua!

Cunosteam de mai multa vreme site-ul www.strolles.ro si l-am apreciat pentru mai multe facilitati ce le ofera...
Este foarte prietenos si e de admirat faptul ca are o gama variata de produse si ca li se ofera garantie.
Modalitatile de plata sunt diverse (3) si iti dau dreptul la alegere.
Nu voi ezita sa amintesc rubrica special creata pentru cei care doresc sa afle mai multe informatii prin acel ''suport online'' ce te redirectioneza pe messenger unde poti comunica cu cineva specealizat .Este de-a dreptul o idee geniala!
Faptul ca brand-urile sunt unele cunoscute iti sporesc increderea...E un site de memorat si ''apelat'' atunci cand ai nevoie de cele mai bune produse,de economisit timp si rabdare.
yoana_yd
Postat pe 25 Iunie 2009 11:52
Buna ziua
Strollers e un magazin pentru copii cu ajutoru caruia noi parintii economisim timp pentru copii nostri.Am vizitat de mai multe ori situ dar din pacate pina acum nu am achizitionat nimic de la ei ,sper ca in viitor
kidz001448
Postat pe 25 Iunie 2009 15:45
Am descoperit site-ul strollers.ro cautand frenetic un carucior. De atunci a fost o referinta in alegerea caruciorului perfect, cu detalii interesante si specificatii tehnice la obiect.
chinty
Postat pe 25 Iunie 2009 21:30
cam curioasa treaba:de ce toti care au postat aici sunt noi pe forum?
silviatatu
Postat pe 25 Iunie 2009 23:30
Strollers este un site care cred ca ar trebui sa-l cunoasca orice om, mai ales mamica sau tatic. Este un site de bun gust, cu preturi acceptabile, marfa de calitate, de unde ii poti procura copilului tau majoritatea lucrurilor necesare din prima zi a lui, pana la prima zi de scoala si chiar dupa. Este un site usor accesibil, foarte rapid si bine structurat, de unde poti cumpara multe cu minim de efort, chiar cu un simplu telefon. Parerea mea personala este un site de nota 10
lyapos
Postat pe 26 Iunie 2009 00:20
Mie imi place pe www.strollers.ro oferta foarte larga de produse frumoase de buna calitate . Practic gasesti orice ai nevoie pentru copilasul tau de la carucioare, patuturi, triciclete si masinute pentru plimbare pana la piscine pentru copii.Eu am un baietel si mai astept o fetita si imi plac aceste produse care sunt deosebite-au un design frumos, sunt rezistente si mai iesite din comun.
daniela_83
Postat pe 26 Iunie 2009 08:04
Buna ziua,

Am aflat de acest site www.strolles.ro de ceva vreme, este un site unde poti gasi tot ce-ti doresti mai bun si calitativ pentru copilasul tau!!! Imi place enorm, cei care comanda au o gramada de facilitati: economisesc timp, pot opta cum doresc sa plateasca, si incea ceva, am observat o rubrica, care nu este pe alte site-uri cea despre tatici, chiar interesant si ce pot spune... sa o tineti tot asa, sunteti cei mai tari la ora actuala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
manolecarmen
Postat pe 26 Iunie 2009 13:29
Pe www.strollers.ro , gasesc absolut tot ce am nevoie pentru bebelusul meu, lucruri la preturi acceptabile, lucrusoare pe care deja le-am cumparat pentru baietelul meu le-am regasit aici la preturi mai mici si produsele mai de calitate, ceea ce este foarte important. Imi place cum este organizat site-ul, daca caut ceva anume in cateva minute am gasit, am comandat si astept coletul .
mamamia1
Postat pe 26 Iunie 2009 13:33
Mi-a placut foarte mult la site-ul www.strollers.ro felul in care sunt grupate produsele, diversitatea si calitatea acestora.
goian_livia
Postat pe 26 Iunie 2009 14:46
Uau! M-a surprins in mod foarte placut acest site. Parca e facut pentru copii nu sa caute parintii lor, desi acusica voi privi impreuna cu bebeul meu si o sa ne dam cu parerea impreuna asupra a ceea ce ne dorim. Sunt culori vii, placute si are link-uri f. bune, din cate imi dau seama. Imi pare rau sa va spun ca , in schimb, nu am reusit sa intru decat pe pagina principala, fiecare link pe care doream sa intru danadu-mi eroare. E posibil sa fie chestie de moment. Oricum la prima vedere pare ochios.
adivera
Postat pe 26 Iunie 2009 14:55
Este un site nou pentru mine; mi se pare interesant, cu o gama variata de produse. Singurele produse pe care nu le-am gasit pe site ar fi: incuietoarele pentru dulapuri si protectiile pentru priza; ma intereseaza sa achizitionez asa ceva si nu stiu de unde sa le procur.
symona_nedelcu
Postat pe 26 Iunie 2009 20:49
Strollers.ro are o gama variata de articole si accesorii pentru bebelusi si copii, dar si articole interesante pentru mamici si tatici. Ofertele pentru sezonul de vara sunt reprezentate de cele mai mari brand-uri din lume. Strollers.ro este un site interesant atat din punct de vedere al graficii cat si al continutului. Am accesat destul de des acest site, pentru ca imi place sa fiu aici, pe Strollers.ro.
elilavi
Postat pe 27 Iunie 2009 05:35
Am intrat din nou pe site pentru ca am nevoie sa cumpar un scaun auto pentru bebe-ul meu si am asa cum ma asteptam de data aceasta am accesat foarte usor site-ul. Se navigheaza foarte usor , nu obosesc asteptand sa se incarce pagina, produsele au o prezentare super, gasind link-uri la toate informatiile de care aveam nevoie. Am fost foarte multumita. Si oferta e variata, fiind pentru toate buzunarele.
adivera
Postat pe 30 Iunie 2009 22:59
pt tatusilvia..........ai observat bine chiar sunt noi si incearca sa faca reclama la un site dar ce te faci ca nu la toata lumea prinde ......eu in locul lor as fi procedat altfel ....pup ingerasii tai!
oto_otto2000
Postat pe 1 Iulie 2009 09:35
Mie chiar mi se pare ca le iese foarte bine!

Un site frumos cu o gama variata de articole si produse!

Din partea mea : bravo strollers!

Va pupic!
kidz001392
Postat pe 1 Iulie 2009 12:19
In sfarsit un site pe placul meu, si al prichindelului meu ,avem de unde alege , produsele sunt foarte variate si de calitate (plus garantie). Motorul de cautare este foarte bun, se incarca repede .
Produsele calitative ce provin din brand-uri foarte cunoscute sporesc increderea in acest site, si ajuta la alegerea cu usurinta a ceea ce dorim . Din partea noastra nota +10 cu
Multiplele modalitati de a comanda si de a face plata este un real avantaj.

semnat
mami si Andrei
sweetyA
Postat pe 3 Iulie 2009 00:46
am intrat si eu pe site....si ce dac isi fac reclama? foarte bine sa vedem chestia cu concursul cit e de valabila.Despre produse nimic de zis, am ceva produse(aparatoare de pat JANE, Interfon Monitorizare,etc)ce au si ei pe site dar achizitionate de pe alt site ( nu dau nume )de care sunt foarte multumita.Din pacate echipei de la strollers nu va cunosteam pe vremea aceea dar pe viitor am sa apelez si la voi cu incredere
De la ei as vrea scaunul de masina Scaunul auto Key 2-3 (15-36 kg - aprox. 3-12 ani)chicco cel vechi a inceput sa fie neincapator.Bravo lor pentru site
alinakatt
Postat pe 3 Iulie 2009 13:50
buna.
si eu sunt noua pe acest site in sensul ca m-am inregistrat de curand pentru a participa la acest concurs. pe forumul acestui site pe care il am in favorites am intrat de nenumarate ori pentru a capata info de la mamici cu pitici.
apropo de pitici, am si eu doi: un baietel de 5 ani si jumatate si o fetita de 1 an.
am gasit acest concurs cautand cu Alex baietelul meu o tricicleta pentru surioara lui Clarisa, pentru a-i face un cadou de ziua ei. am baiat mare acum si trebuie sa ne consultam in alegerea oricarui lucru.nu?
acestea fiind spuse, cautam o tricicleta care sa indeplinesca cateva criterii: siguranta, rezistenta(pentru baietel am avut o tricicleta la care s-a rupt tija din spate si facea si un zgomot ingrozitor datorita rotilor din plastic),sa fie usor de manevrat.
pe site-ul strollers am vazut cateva modele care indeplinesc cerintele noastre si ne-a impresionat descrierea in amanunt a fiecarui produs.

dorim succes tuturor participantilor si ..........sanatate multa la pitici!!!
carmenbogdan76
Postat pe 3 Iulie 2009 15:39
Ce imi place la acest site? Inca din prima clipa am fost placut impresionata de numele ales- strollers. Eu ii vorbeam adesea sotului despre acest site, spunandu-i strongers. Asocierea s-a realizat rapid, dupa primele secunde de accesare. Culorile de fond reprezinta si ele un element esential in a ma face sa desemnez acest site ca fiind printre cele mai placute. Culorile alease - portocaliul in combinatie cu galben sunt calde, expansive i insufletesc dorinta cititorului de a mai zabovi si a cauta informatiile necesare. Efectele psihologice ale culorilor pentru care s-a optat sunt caldura, satisfactie sublima, admiratia, nviorarea, oferind senzatie de apropiere n spatiu, stimuleaz si ntretine starea de vigilent, sporeste capacitatea de concentrare si mobilizeaz atentia, predispune la comunicativitate profunda. Ma indeamna parca sa fiu expansiva.
Apoi organizarea site-ului mi se pare a fi inspirata oferind informatii utile fara prea multa dificultate. Posibilitatea de a sorta produsele dupa mai multe criterii este adesea foarte utila. Si stiu ca exista o categorie de consumatori care aleg produsele in functie si de frecventa cu care au mai fost achizitionate de alti cumparatori, avand astfel incredere ca alegerea facuta este una buna.
Am remarcat cu incantare faptul ca domeniile principale se regasesc atat pe orizontala cat si pe verticala- (ma refer la Carucioare, in masina, etc) ceea ce poate parea inutil la o prima vedere, insa este o alegere inteleapta. Sunt persoane care s-au obisnuit cu o anumita structura a paginilor de net si care regasesc rapid infromatiile in acest mod. Pe de alta parte, sunt incepatorii, care nu au rabdarea de a cauta pe indelete ceea ce-si doresc si trec rapid la alt site daca nu vizualizeaza in prima clipa informatia/obiectul cautat.
Un mare plus il reprezinta modalitatile multiple de rambursare, care se adreseaza atat celor care au deja incredere in platile on-line/op cat si celor mai sceptici care prefera plata la livrare.
Brand-urile cu care se colaboreaza confera notorietate si incredere firmei, iar notele pe care le au produsele sunt de asemenea un indiciu al calitatii si performantei.
Imi plate strategia de promovare a produselor (Ce va recomandam, promotii, Noutati), mix-ul comunicrii ales, mesajul general transmis, faptul ca suntei creativi, originali.
anemonaa
Postat pe 4 Iulie 2009 16:51
Salutari la toata lumea,

Navigand pe magazinul online al celor de la strollers.ro nu am putut sa nu remarc culorile vii pe care le-au folosit la organizarea paginii lor de web, culori atat de necesare in a fura "privirea" atat a celor mici cat si a mamicilor ce sunt la cumparaturi pentru prichideii lor. Organizarea paginii de web pe categorii si subcategorii este la cel mai inalt nivel profesional precum si prezentarea produselor lor este de cea mai mare calitate. Navighez destul de des pe astfel de pagini de cumparaturi online, dar sincer rar mi-a fost dat sa beneficiez de un cautator de produse in interiorul paginii care sa functioneze cu o asemenea acuratete. Am fost deosebit de placut surprinsa si declar acest lucru fara nici o rezerva.
Este de admirat deasemenea si ca exista asa o mare diversitate de produse pentru toate gusturile si buzunarele, deasemenea fiind placut surprinsa sa descopar si sectiunea de promotii. Adica sincera sa fiu care dintre noi nu vrea oriunde mergem la cumparaturi sa nu gasim si coltisorul nostru de promotii ? Eu una personal ma fost cucerita de aceast magazin online si garantez ca pe viitor nu voi ezita sa fiu clienta lor.
Totul este clar organizat pana in cel mai mic detaliu, de la prezentarea produsului si pana la detaliile de transport. Pur si simplu nu ai cum sa dai gres cu echipa de la strollers.ro si nu ai cum sa fii dezamagita in cazul in care doresti sa achizitionezi produsul dorit.
Pupici dulci si cumparaturi placute :)
lavi_dj
Postat pe 5 Iulie 2009 16:08
O prezentare general a sistemului Marketing n reea, MLM, Multi-Level Marketing sau Network Marketing, este o afacere n care companiile pltesc pentru reclam numai dup ce produsele lor sunt vndute. Prin aceast strategie original, extraordinara putere a reclamei prin viu grai este pus la lucru n mod sistematic i profitabil pentru toi participanii la afacere.
Deoarece nu se cheltuie milioane de dolari pe reclame riscante n pres, radio, televiziune, companiile i folosesc bugetul de publicitate pe retribuirea unei reele de distribuitori independeni. Aceti distribuitori provin din toate mediile de via: profesori, ingineri, muncitori, avocai, mecanici, doctori, casnice, omeri, etc. Ei i ntregesc veniturile printr-o afacere de marketing n reea.
MLM sau Network Marketing nseamn construirea unei reele personale de parteneri, care consum produsele firmei la care colaboreaz i care recomand aceste produse altor oameni prin viu grai. Aceti parteneri se numesc distribuitori MLM.
Comisioanele, bonusurile, n general ctigurile, provin din recompensarea distribuitorilor MLM, de ctre firm, pe baza volumului vnzrilor. Dac produsele nu se mic de la furnizor la consumatori, nimeni nu ctig!
Atenie! n MLM, Nu se atribuie niciun comision pentru recrutarea oamenilor!
Dar, se ctig foarte mult, dac se construiete o reea personal de parteneri de afaceri.

Cum se face acest lucru?

continuarea pe :

http://4life-romania.blogspot.com
silviu_m74
Postat pe 5 Iulie 2009 16:59
STROLLERS - UNIVERSUL PRETURILOR MICI pentru CEI MICI...

Strollers este universul produselor destinate dezvoltarii si cresterii armonioase a copiilor nostri si care satisface toate gusturile. Produsele comercializate si prezentate pe acest site sunt de cea mai buna calitate ... pana si cel mai pretentios parinte va gasi obsolut tot ce isi doreste pentru bebelusul sau. Garantia calitatii produselor comercializate este data de numele unor brand-uri de top: Chicco, Graco, Baby Relax, etc. Este un site bine structurat si usor de urmarit. Shoppingul este mult mai placut si relaxat daca apelam la filtrele de pret si brand. Este un site deschis catre client, pana si comunicarea nu are bariere, pe messenger un consilier este intotdeauna pregatit sa ne raspunda la orice intrebare legata de produse, preturi si conditii de achizitionare si/sau plata Nu poate trece neobservata rubrica: PROMOTII SPECIALE, imi place ca produsele aflate in promotie sunt corelate cu perioada si pot achizitiona o piscina gonflabila in plina canicula si la un pret mai mic. SINCERE FELICITARI si cati mai multi clienti sa va treaca pragul si sa va descopere minunatul univers al preturilor mici pentru cei mici!
dela_kidz
Postat pe 5 Iulie 2009 22:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mami vinde tot: carucior, tricicleta, marsupiu, hainute, sterilizator, cadita, etc! 2 De la: madubody 25 Iunie 2013 15:22
aveti grija de voi si de bebici vostri 60 De la: cimuca_lumi 23 Martie 2010 16:43
Vand aspirator nazal electric 7 De la: grety81 17 Februarie 2009 10:32
ALEXANDRA ANA MARIA 1 De la: garbo025327 26 Septembrie 2015 12:42
Vand carucior bebe 14 De la: emam2005 25 Aprilie 2012 17:40
Setari Cookie-uri