OUA DE PREPELITA??

as vrea sa stiu daca ati dat la copii ou de prepelita,cat,de la ce varsta,cat dureaza cura si ce altceva mai stiti??multumim si pupici la pici!
oanaoaky
Postat pe 5 Martie 2009 13:05
deocamdata nu i-am dat ca nu avem decat 9 luni dar maine mergem la controlul periodic la doctorita si o sa o intreb si eu daca stie ceva despre acest subiect si ma poate lamuri cat de cat
SEBY1YEAR
Postat pe 5 Martie 2009 13:08
oua de prepelita proaspete 0740371474 cluj
adiviscan
Postat pe 9 Aprilie 2009 13:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am o sora vitrega 9 De la: mony08 5 Martie 2010 20:58
e balbait!! 1 De la: roxanabr 14 Ianuarie 2010 23:05
imunitate 55 De la: nickoleta99 26 Iunie 2013 10:59
copil in adoptie 1 De la: kidz006573 27 Ianuarie 2010 20:43
hainute copii 1 De la: georgianaalexandramogos 10 Decembrie 2008 19:38
Setari Cookie-uri