Ceaiul de musetel si decalotarea

Scria undeva pe net ca ceaiul de musetel nu este bun pt infectii, dar dr. mea mi-a spus sa ii pun niste comprese cu ceai de musetel dupa decalotare. Ce parere aveti? Voi cum faceti?
anflo
Postat pe 6 Februarie 2009 09:24
serul fiziologic este preferabil fiind neutru
ion_cristina
Postat pe 6 Februarie 2009 18:26
Ok, eu prefer sa merg pe ser fiziologic...Sper sa nu gresesc.
Merci, Cristina!
anflo
Postat pe 7 Februarie 2009 02:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mai sunt copii care nu vorbesc la 2 ani si 6 luni? 41 De la: kidz_2629 8 Iulie 2018 15:35
mamica dupa nastere 65 De la: irinar2010 13 Aprilie 2010 10:21
scaunul bebelusului meu 6 De la: anaROBERT 1 Aprilie 2010 00:25
Taierea motului la baieti 48 De la: SEBY1YEAR 23 Februarie 2010 15:41
Ablactarea 6 De la: Kiki_Mic 6 Iulie 2009 09:10
Setari Cookie-uri