Ingrijirea pieli copilului

cu ce ingrijiti pielea fina a bebelului?
lalylaly_kidz
Postat pe 7 Septembrie 2008 11:39
buna! eu folosesc cosmetice din gama mustela. sunt foarte multumita de ele.
felideni
Postat pe 8 Septembrie 2008 18:13
Si noi tot Mustela folosim: Sampon, Crema pentru piele atopica si ulei de corp. Chiar si eu le folosesc pentru mine si sunt foarte incantata
shinning
Postat pe 10 Octombrie 2008 20:46
NIVEA de la A la Z .noua ne priesc.....si miros super.
oto_otto2000
Postat pe 12 Octombrie 2008 22:38
Uleiul de la Motherlove - este o gama nou aparuta in Romania, din plante medicinale organice! In Cluj gasiti la magazinul naturist Naturland, str.Regele Ferdinand nr.23.
Trimit si prin curierat rapid. tel. 0742 495 283

http://ro.motherlove.eu

Andy
andyG
Postat pe 24 Octombrie 2008 11:00
salut!
noi folosim gama pt.bebelusi de la oriflame. Sampon, pudra, ulei- sunt pe baza de extract de tei,nu au un miros foarte puternic, suficient cat sa se simta bine. Sunt multumita de felul in care se comporta.
vladutel
Postat pe 3 Decembrie 2008 19:38
Buna mamici
sunt mamica de ceva vreme(cam de 6 luni) si m-am utat ce folositi voi pentru ingrijirea bebelusilor vostri dar as vrea sa va spun ca eu am folosit jonsons pana acum si am fost foarte multumita de el dar la ultima baitza am observat ca fetitei mele au inceput sa ii iasa niste basicute intre picioruse .As vrea sa stiu dk s-a mai confrutat si altcineva cu asa ceva si ce a folosit ca sa ii treca?Va rog ajutati-ma si pe mine poopici si sa va traiasca bebei
cristina_p
Postat pe 11 Ianuarie 2009 23:50
si eu am patit la fel am un bebe de 6 lunisi o sapt si l-amvindecat cu penaten o crema nemteasca ce o gasesti la plus
silviatatu
Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:48
eu folosesc la baita un gel de baie de la aveno iar pt corp o crema de la avene.ma gasesc super bine cu ele
ariana_kidz
Postat pe 18 Mai 2009 12:49
noi folosim produse de la amway de care suntem super incantati.
SEBY1YEAR
Postat pe 10 Iunie 2009 13:21
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl, Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la salina Praid si din Muntii Himalaya.

TARIFE 1. Copii (maxim 14 ani), pensionari
- 20 RON / sedinta
- abonament 12 sedinte - 200 RON (la 10 sedinte primiti 2 sedinte GRATUIT)
Un insotitor al copilului sau al pensionarului beneficiaza de intrare GRATUITA
2. Adulti
- 20 RON / sedinta
- abonament 12 sedinte - 200 RON (la 10 sedinte primiti 2 sedinte GRATUIT)

O sedinta de terapie dureaza 50 minute.
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un interval de circa 5-6 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu programare
Tel. 0725 217 077 ( pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:32
m-ai terminat nervos cu Salinasusesi ok!!!!am inteles toate ca existati in Timisoara bla bla.Uite doar din cauza ca va faceti atata publicitate pe toate topicurile existente si neexistente nu mai sunt curioasa de voi.Eu sunt din Timisoara si m-ai disperat la culme.
alinakatt
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:45
Pacat ca din cauza "nervilor" tai limitezi accesul la un serviciu de sanatate pt copilasul tau. Salinoterapia este extraordinara, mai ales in cazul copiilor, carora le intareste sistemul imunitar, previne o multime de afectiuni respiratorii, alergii si afectiuni dermatologice. Iar pt adultii nervosi este foarte buna in tratarea stressului (prin cromoterapie si audioterapie), in occident existand un curent de opinie foarte favorabil pt acest tip de tratament. Sper sa mai reflectezi la decizia ta. Iti doresc o zi buna si, mai ales, linistita.
office_salinasusesi_ro
Postat pe 13 Decembrie 2009 10:52
``terminat nervos``metaforic. Stau bine cu nervi doamne multam.Ma bucur ca ati reusit sa postati si altceva in afara unui mesaj strict publicitar.
Publicitatea este sufletul comertului daca nu se exagereaza.Poate ati fi mai castigati daca ati fi deschis un topic unde dupa aceasta multa publicitate ati fi antrenat parinti in discutii pro contra/intrebari si raspunsuri despere beneficile produsului pe care il prezentati.Cu toate stim cat este de benefica salina pentru organism sau poate nu ...deci intrebari si raspunsuri
O zi faina!!!
alinakatt
Postat pe 17 Decembrie 2009 14:38
chicco sunt foarte bune
kidz006111
Postat pe 16 Ianuarie 2010 15:14
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute.
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 5-6 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 19 Ianuarie 2010 23:04
office_salinasusesi_ro
Postat pe 7 Martie 2010 07:30







SALINA SUSESI Timisoara va ureaza PASTE FERICIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



************************************************************************************************
office_salinasusesi_ro
Postat pe 2 Aprilie 2010 19:48
office_salinasusesi_ro
Postat pe 21 Aprilie 2010 09:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce mancam 0 De la: 22 Octombrie 2010 10:10
botulism 6 De la: tatusilvia 4 Aprilie 2009 23:23
pozne si gangureli la 5 lunite 13 De la: kidz003510 14 Octombrie 2009 15:40
alaptare si anestezie 5 De la: silvia 6 Noiembrie 2009 16:31
vand carut sport 3 De la: irci 16 August 2009 19:25
Setari Cookie-uri