|
Buna tuturor! De curand mi-am facut si eu un blog:irinaindira.wordpress.com unde prezint propriile mele creatii vestimentare pentru copii.M-ar interesa parerea dumneavoastra in legatura cu ce veti vedea acolo.Produsele sunt realizate in serie mica si chiar unicat.Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati la:[email protected]. |
||
|
irinaindira Postat pe 20 August 2008 01:08 |
||
|---|---|---|
ai si poze cu ele? |
||
|
anamariamerisescu Postat pe 20 August 2008 14:56 |
||
| Buna!Da anamariamerisescu,cauta la pozele inserate la profilul meu. | ||
|
|
||
|
irinaindira Postat pe 20 August 2008 15:16 |
||
|
Buna,sunt superbe pozele mie imi plac tare mult.Ar fi fain daca ai face si pentru vanzare,fetita mea are numai 1,5 ani. |
||
|
ilies8520 Postat pe 12 Decembrie 2008 09:45 |
||
| superbe!!!chiar nu am cuvinte...sunt minunate, imi plac la nebunie, felicitari !!!saunt chiar...altceva.... | ||
|
msh2007 Postat pe 18 Februarie 2009 09:34 |
||
irinaindira hainutele sun absolut senzationale numai ca sunt foarte multe pentru fetite vreau sa vad si de baietei am vazut numai o salopeta |
||
|
SEBY1YEAR Postat pe 21 Februarie 2009 12:27 |
||
Sunt superbe! Felicitari! Esti foarte talentata
|
||
|
anflo Postat pe 21 Februarie 2009 12:42 |
||
cred ca-mi iau o rochita pentru mine si ma fac o printesa iar pe sebi il fac printul cel puternic
|
||
|
SEBY1YEAR Postat pe 21 Februarie 2009 13:18 |
||
| Sunt Superbe Rochitele, dar si Micuta Manechin...sa va traiasca. | ||
|
Kiki_Mic Postat pe 16 Iulie 2009 11:10 |
||
| cine vrea poate sa acceseze www.laredoute.fr, acolo gasiti hainute foarte frumoase,de calitate si ieftine, insa nu puteti comanda din Romania pentru ca si-a deschis site si aici iar preturile sunt de 10 ori mai mari decat cele din Franta, doar daca aveti pe cineva, ca mine, in afara. | ||
|
Natali_kidz Postat pe 3 Octombrie 2009 15:11 |
||
| a | ||
|
kidz004030 Postat pe 9 Octombrie 2009 16:06 |
||
|
buna am si eu de vanzare una alta pe bebe si mami adresa de contact este [email protected] si pozele le gasiti in profilul meu |
||
|
kidz004030 Postat pe 9 Octombrie 2009 16:27 |
||
hm.....si cum facem sa "profitam " de oferta ? cea a lui Natalie, cu laredoute.fr.......
|
||
|
iulia_eu2 Postat pe 11 Decembrie 2009 11:13 |
||
|
buna tuturor mamicilor! este cineva din matca(galati)? ce faceti voi si copilasii vostri?sunt noua pe aici... |
||
|
floryi Postat pe 17 Ianuarie 2010 14:09 |
||
|
fetele pentru cine este interesa - avem site specializat de anunturi de copii, anunturile sunt gratuite - asa ca sa tot postam ca sa vindm chestiile ramase mici de la puii nostri! sau sa cumparam daca e nevoie.... plus ca mai sunt pe acolo si alte chestii ce ne-ar putea interesa - ursitoate, picturi pereti, bone.... era sa uit :) - kidanunt.ro se numeste site-ul salvator :) yupiiii |
||
|
marissax Postat pe 15 Martie 2010 21:36 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Lady Anion - absorbante naturale 100% | 1 | De la: kidz001522 17 Noiembrie 2009 15:57 |
| buna | 3 | De la: reyya 24 Iunie 2010 00:52 |
| Pentru mamicile care vor sa iasa in evidenta de revelion ;) | 1 | De la: tot_adda 25 Noiembrie 2009 23:10 |
|
|
||
| Am descoperit o problema la contract... | 2 | De la: chinabuye 9 Mai 2010 14:15 |
| SIR ELTON JOHN & BAND - World Tour 2010 LIVE | 1 | De la: alexakid 11 Mai 2010 13:09 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună