Mame singure

sint tatal fetitei utilizatorului kidz000913 sau ancazmeu si ceea ce spune ea in aceasta scurta poveste.....este o mare minciuna....eu miam dorit copilul de la inceput...si stie si ea asta f bine...dar de 4 luni imi tot spune..e casa mea ..si te dau afara cind vreau..eu ...nici asa nu se poate sta...plina de rautate..si ura..ca vezi doamne am plecat si am lasato balta...NU ESTE ADEVARAT!! CREDETIMA...IMI DORESC FETITA LA NEBUNIE...SI VAS RUGA CARE VRETI SA VB...INTRATI PE ALEXZANDER27 ID DE MES...VA ASTEPT ...PE ORICCARE DIN VOI...ACEASTA FEMEIE MIA RUPT INIMA IN DOUA....BUCURIA SI FERICIREA...IN PLUS SCRIE AICI CEEEA CE NU ESTE ADEVARAT...NU AM PLECAT DE RESPONSABILITATI.NICI MACAR NU AM INSELATO....IMI DORESC ACEASTA FETITA EU SI CIT FAMILIA MEA...ASA CA ....DIN CAUZA PROBLEMELOR FINANCIARE...PE CARE EA LE-A INTELES PINA LA UN ANUMIT PUNCT...PE URMA AU INTERVENIT PROBLEME...CA NUMAI AVEM BANI...ETC..CA CE O SA FACEM....EU NU MAM DAT INAPOI NICIODATA .....SI AM FOST CU EA SI LA BINE SI LA RAU...DECI...MOR DUPA FATA MEA...MIO DORESC LUME..NUMAI CA EA...E PLINA DE RAUTATE SI URA...CEEA CE IN MOMENTELE ASTEA ACEST COPIL AR TREBUI SA SE NASCA LINGA CEI DOI PARINTI NATURALI...NUMAI CA EA NUMAI VREA..SA FIE CU MINE...SI SCRIE PE ACEST SITE NUMAI PROSTII....!!DECI...CINE VREA SI DORESTE SA STEA DE VB CU MINE SA VADA..IN CE SITUATIE SINT EU ..CIT SI FAMILIA MEA...MA GASESTE PE ALEXZANDER27 ID DE MES...!!ASA CA ADEVARU ESTE ...NU STIU DACA IMI VOI PUTEA CUNOASTE FETITA VRE-O DATA DIN CAUZA EI...
alexzander27
Postat pe 16 Mai 2009 20:50
sint tatal fetitei utilizatorului kidz000913 sau ancazmeu si ceea ce spune ea in aceasta scurta poveste.....este o mare minciuna....eu miam dorit copilul de la inceput...si stie si ea asta f bine...dar de 4 luni imi tot spune..e casa mea ..si te dau afara cind vreau..eu ...nici asa nu se poate sta...plina de rautate..si ura..ca vezi doamne am plecat si am lasato balta...NU ESTE ADEVARAT!! CREDETIMA...IMI DORESC FETITA LA NEBUNIE...SI VAS RUGA CARE VRETI SA VB...INTRATI PE ALEXZANDER27 ID DE MES...VA ASTEPT ...PE ORICCARE DIN VOI...ACEASTA FEMEIE MIA RUPT INIMA IN DOUA....BUCURIA SI FERICIREA...IN PLUS SCRIE AICI CEEEA CE NU ESTE ADEVARAT...NU AM PLECAT DE RESPONSABILITATI.NICI MACAR NU AM INSELATO....IMI DORESC ACEASTA FETITA EU SI CIT FAMILIA MEA...ASA CA ....DIN CAUZA PROBLEMELOR FINANCIARE...PE CARE EA LE-A INTELES PINA LA UN ANUMIT PUNCT...PE URMA AU INTERVENIT PROBLEME...CA NUMAI AVEM BANI...ETC..CA CE O SA FACEM....EU NU MAM DAT INAPOI NICIODATA .....SI AM FOST CU EA SI LA BINE SI LA RAU...DECI...MOR DUPA FATA MEA...MIO DORESC LUME..NUMAI CA EA...E PLINA DE RAUTATE SI URA...CEEA CE IN MOMENTELE ASTEA ACEST COPIL AR TREBUI SA SE NASCA LINGA CEI DOI PARINTI NATURALI...NUMAI CA EA NUMAI VREA..SA FIE CU MINE...SI SCRIE PE ACEST SITE NUMAI PROSTII....!!DECI...CINE VREA SI DORESTE SA STEA DE VB CU MINE SA VADA..IN CE SITUATIE SINT EU ..CIT SI FAMILIA MEA...MA GASESTE PE ALEXZANDER27 ID DE MES...!!ASA CA ADEVARU ESTE ...NU STIU DACA IMI VOI PUTEA CUNOASTE FETITA VRE-O DATA DIN CAUZA EI...


alexzander27
Postat pe 16 Mai 2009 20:57
sint tatal fetitei utilizatorului kidz000913 sau ancazmeu si ceea ce spune ea in aceasta scurta poveste.....este o mare minciuna....eu miam dorit copilul de la inceput...si stie si ea asta f bine...dar de 4 luni imi tot spune..e casa mea ..si te dau afara cind vreau..eu ...nici asa nu se poate sta...plina de rautate..si ura..ca vezi doamne am plecat si am lasato balta...NU ESTE ADEVARAT!! CREDETIMA...IMI DORESC FETITA LA NEBUNIE...SI VAS RUGA CARE VRETI SA VB...INTRATI PE ALEXZANDER27 ID DE MES...VA ASTEPT ...PE ORICCARE DIN VOI...ACEASTA FEMEIE MIA RUPT INIMA IN DOUA....BUCURIA SI FERICIREA...IN PLUS SCRIE AICI CEEEA CE NU ESTE ADEVARAT...NU AM PLECAT DE RESPONSABILITATI.NICI MACAR NU AM INSELATO....IMI DORESC ACEASTA FETITA EU SI CIT FAMILIA MEA...ASA CA ....DIN CAUZA PROBLEMELOR FINANCIARE...PE CARE EA LE-A INTELES PINA LA UN ANUMIT PUNCT...PE URMA AU INTERVENIT PROBLEME...CA NUMAI AVEM BANI...ETC..CA CE O SA FACEM....EU NU MAM DAT INAPOI NICIODATA .....SI AM FOST CU EA SI LA BINE SI LA RAU...DECI...MOR DUPA FATA MEA...MIO DORESC LUME..NUMAI CA EA...E PLINA DE RAUTATE SI URA...CEEA CE IN MOMENTELE ASTEA ACEST COPIL AR TREBUI SA SE NASCA LINGA CEI DOI PARINTI NATURALI...NUMAI CA EA NUMAI VREA..SA FIE CU MINE...SI SCRIE PE ACEST SITE NUMAI PROSTII....!!DECI...CINE VREA SI DORESTE SA STEA DE VB CU MINE SA VADA..IN CE SITUATIE SINT EU ..CIT SI FAMILIA MEA...MA GASESTE PE ALEXZANDER27 ID DE MES...!!ASA CA ADEVARU ESTE ...NU STIU DACA IMI VOI PUTEA CUNOASTE FETITA VRE-O DATA DIN CAUZA EI...

alexzander27
Postat pe 16 Mai 2009 21:38
sint tatal fetitei utilizatorului kidz000913 sau ancazmeu si ceea ce spune ea in aceasta scurta poveste.....este o mare minciuna....eu miam dorit copilul de la inceput...si stie si ea asta f bine...dar de 4 luni imi tot spune..e casa mea ..si te dau afara cind vreau..eu ...nici asa nu se poate sta...plina de rautate..si ura..ca vezi doamne am plecat si am lasato balta...NU ESTE ADEVARAT!! CREDETIMA...IMI DORESC FETITA LA NEBUNIE...SI VAS RUGA CARE VRETI SA VB...INTRATI PE ALEXZANDER27 ID DE MES...VA ASTEPT ...PE ORICCARE DIN VOI...ACEASTA FEMEIE MIA RUPT INIMA IN DOUA....BUCURIA SI FERICIREA...IN PLUS SCRIE AICI CEEEA CE NU ESTE ADEVARAT...NU AM PLECAT DE RESPONSABILITATI.NICI MACAR NU AM INSELATO....IMI DORESC ACEASTA FETITA EU SI CIT FAMILIA MEA...ASA CA ....DIN CAUZA PROBLEMELOR FINANCIARE...PE CARE EA LE-A INTELES PINA LA UN ANUMIT PUNCT...PE URMA AU INTERVENIT PROBLEME...CA NUMAI AVEM BANI...ETC..CA CE O SA FACEM....EU NU MAM DAT INAPOI NICIODATA .....SI AM FOST CU EA SI LA BINE SI LA RAU...DECI...MOR DUPA FATA MEA...MIO DORESC LUME..NUMAI CA EA...E PLINA DE RAUTATE SI URA...CEEA CE IN MOMENTELE ASTEA ACEST COPIL AR TREBUI SA SE NASCA LINGA CEI DOI PARINTI NATURALI...NUMAI CA EA NUMAI VREA..SA FIE CU MINE...SI SCRIE PE ACEST SITE NUMAI PROSTII....!!DECI...CINE VREA SI DORESTE SA STEA DE VB CU MINE SA VADA..IN CE SITUATIE SINT EU ..CIT SI FAMILIA MEA...MA GASESTE PE ALEXZANDER27 ID DE MES...!!ASA CA ADEVARU ESTE ...NU STIU DACA IMI VOI PUTEA CUNOASTE FETITA VRE-O DATA DIN CAUZA EI...

alexzander27
Postat pe 16 Mai 2009 21:40
buna, nici eu n-am mai intrat de mult............ce se intampla????? au aparut taticii in propozitie.......
intodeauna adevarul este undeva la mijloc, daca se mai poate impacati-va oameni buni!!!!!!! este pacat, dar tb sa va si iubiti
asteptam vesti, daca s-a remediat situatia, ma uitam la varstele voastre, eu si ex-sotul meu avem aceasi varsta cu a voastra, respectiv eu cu mamica, si el cu taticul,,zbuciumat,,
ericuta
Postat pe 17 Mai 2009 16:01
si daca citesc mai bine povestile voastre se aseamana cu ale noastre, doar ca fetita mea a venit pe lume, tati a stat 8 luni langa ea, apoi s-a intors la vechile obiceiuri, motivand ca am devenit eu imposibila..........adik versiunea lui seaman cu a taticului de mai sus, in fine, fiecare situatie in felul ei
eu am trecut peste, fiica mea imi da o putere imensa, si acum la 8 luni dupa separare suntem ffffffff bine, iar el o vede din ce in ce mai rar, fiindca-i un LAS.......
ericuta
Postat pe 17 Mai 2009 16:04
citesc si ma minunez.........cand te gandesti ca viata e atat de scurta si noi o umplem cu ura si dusmanie,cand ai atat de putin timp in care ar trebui sa faci f multe ,cand te binecuvanteaza dumnezeu cu un copil.....nu stii sa apreciezi si sa primesti acest dar .....suntem preocupati de micile rautati cotidiene care ne distrag atentia de la lucrurile cu adevarat importante.....oameni buni nu va irositi timpul asa in detrimentul copiilor vostri .recomand celor in astfel de situatii sa fie parinti adevarati de dragul copiilor lor si sa treaca peste ura si dusmanie.......o zi faina tuturor!
oto_otto2000
Postat pe 17 Mai 2009 17:15
Nu mai fi deprimata, eu nu m-am casatorit din dragoste cu "bebe mic"- sotul meu si am o fetita si nu stiu ce se va intampla pe viitor, dar cred ca voi lua decizia corecta, si atunci vreau sa fii tare sa ma sustii, ca am sa intru pe forum cu pareri de rau si va trebui sa-mi spui TU ca am facut alegerea corecta.Fruntea sus si sanatate la bebe mic.
fifty1980
Postat pe 17 Mai 2009 23:39
DRAGELE MELE MAME SINGURE,
NU ESTE PACAT SA NE PLANGEM TOATE DE MILA?SI EU SUNT O MAMA SINGURA.DIFERENTA ESTE CA SUNT O MAMA ADOPTIVA SINGURA.VREAU SA VA SPUN CA SINGURELE LUCRURI IMPORTANTE DIN VIATA NOASTRA CA FEMEI SUNT COPIII.
"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE AGATAM DE RAI " , ESTE SAU NU ASA?VIATA ESTE FRUMOASA CAND AVEM LANGA NOI UN INGERAS.CE ESTE MAI FRUMOS PE LUME DECAT SA-L PRIVESTI CAND DOARME,CAND SE JOACA,SAU CAND FACE LUCRURI DE "OAMENI MARI".FETITA MEA ESTE DEJA MARE,ARE 7 ANISORI,DAR GANDIREA ESTE DE OM MARE.ASA CA FRUNTEA SUS,MAMICI SINGURE.NU SUNTEM SINGURE PE LUMEA ASTA.CU RESPECT PENTRU TOATE MAMICILE,
CORINA
bcorina
Postat pe 18 Mai 2009 15:56
ce poti sa intelgi despre o mamica insarcinata si plina de ura ..dusmanie...si vorbesc de mama copilului meu...sincer numai stiu ce sa mai fac sa o aduk pe drumul cel bun.
alexzander27
Postat pe 19 Mai 2009 20:26
dragul meu,
daca intr-adevar o iubesti,si vrei sa-ti petreci toata viata alaturi de mama fetitei tale,vorbeste cu ea,cu multa rabdare si dragoste.in timpul sarcinii orice femeie este mai irascibila.dar dragostea face sa miste si muntii din loc.incercati sa vedeti unde ati gresit fiecare si asumativa impreuna rolul de parinti.intelegerea,comunicarea si dragostea pot face lucruri extraordinare intr-o relatie/casnicie.ce pot sa-ti spun,multa bafta si sa va ajute Dumnezeu sa va impacati pentru bebele care va veni.numai bine,si sper din suflet sa fiti impreuna daca asa va doriti.cu respect,corina
bcorina
Postat pe 20 Mai 2009 00:03
buna.....si eu sunt o mama singura o cresc pe fetizza mea de la 8 luni cand el si-a pus picioarele pe spinare si a plecat,uite ca sunt 2 ani de cand a plecat ,fetizza mea are acum 2 ani si 4 luni,el,ce pot sa spun se multumeste sa plateasca pensie si are pe altcineva,mi-a spus ca nu vrea sa isi bata cuie in talpa,ca fata poate sa creasca si fara el ,si ca el nu renuntza la viazz alui,ce pot sa zic imi este f greu,il iubesc ,inca il mai iubesc si zilnic ma intreb uitandu-ma in ochii fetizzei care este o frumusete si o dulce,de ce..de ce a trebuit sa renunte la o familie pe care o avea ,ca sa isi faca viazza cu altcineva...de ce mi-a zis ca acum este linistit ,fericit ,si sustine ca iubeste fata,dar sta la 2 statii de noi si nu ne cauta deloc.
kikina_kidz
Postat pe 29 Mai 2009 10:51
draga kikina, daca omul iubeste fata, nu inseamna ca te poate iubi si pe tine nu?logic. daca el e fericit in bratele altei persoane si nu cu tine, de ce il judeci? nu confunda dragostea fata de fetita cu ceea ce simte el acum, fiind linistit, ferict..etc.
stefystefy_kidz
Postat pe 12 August 2009 18:04
Buna fetelor , da nu e usor sa cresti un copil singura dar de o 'doza' de liniste ai parte , fetitza mea are 4 ani si e un ingerash de care ma bucur in fiecare zi .As propune si alte subiecte fetelor la ce insemana sa fi mama singura in ziua de azi , de ex : 1 . Cum faceti fata stresului ca maine poimanine nu sti cand inveti sa 'zbori' de la servici ? ( ce solutii ati gasi ) mintiuta mea lucreaza ... inca n-am gasit raspunsul. 2. In caz ca gasiti un barbat cum organizati intalnirea ? cu bebei cum faceti ? cum evaluati persoana din fata voastra ? 3. Finaciar cum va decurcati ? am obs ca odata cu cresterea in varsta sant si mai multe nevoi si micutzele 'pretentii' , de ex vrea tort cu printese de ziua ei care si dc il fac acasa ma costa cam 70 lei sa nu spun la un laborator ( cca 120 lei ) si lista poate continua ... dar revin . as dori sa discutam si aspecte cu care va confruntati in fiecare zi ... poate o idee sau sugestie poate salva o situatie . Va mutumesc ! si bafta cu ingerashii !
jayx
Postat pe 13 August 2009 13:52
desi sint barbat ,mi-as fi dorit sa fiu fericit alaturi de fiul meu.as fi vrut sa-l cresc singur fara mama lui care are un impact negativ asupra lui.a avea un copil treb.sa faci sacrifici pt.el,nu sa fie o sursa de venit
kidz003679
Postat pe 9 Septembrie 2009 17:48
o mama care isi vrea binele la copil nu-l transforma intr-o sursa de venit.c-am asa a facut ea cu copilul.eu munceam sa le ofer multe,chia am ridicat si casa pt ei.ea nu a stiut sa ma ajute ci a fugit cu un altul ...nu stiu dar parca lumea ae itoarsa cu capul in jos.ca oameni mari trecem mai usor peste astea dar in final copii au de suferit.
kidz003679
Postat pe 9 Septembrie 2009 17:57
noi ne-am impacat si suntem super bine acum toti 3....de 3 luni (cca) suntem super oki, va poopam pe toti si va dorim fericire si numai bine.....
ericuta
Postat pe 20 Decembrie 2009 14:31
: lam cunoscut la botez la o prietena dea mea....statea aproape de ea....mie mia placut de el cand lam vazut apoi prietenul prietenei mele ma intrebat de cine imi place si iam zis....aoi am facut cunostinta...prietena mea sa dus cu fetita ei sa o culce....si cand a venit inapoi eu dansam alaturi de EL si de prietenul ei....nu ma dadeam la el doar dansa in apropierea mea.si prietena mea a sarit la mine ca il las sa se dea la mine si una alta.apoi am iesit de acolo....a iesit un scandal monstru.a iesit si el....apoi mai tarziu am plecat de acolo.....am plecat cu el cu inca doua prietene deale mele si ceva baieti sa bem un suc in alta parte.: apoi am mers la el toti cu care am fost la suc....si neam combinat(cum se zice)....eu am ramas peste seara la el....si neam culcat impreuna....a doua zi la pranz mam dus acasa....si seara din nou am mers la el....neam culcat din nou....neam mai intalnit de doua ori dar nu prea il intelegeam ce zice....tot imi spunea sa ii mai zic ceva...la inceput am crezut ca incep sa simt ceva pt el...dar dupa 5 zile mam saturat si nu mam mai intalnit cu el...un timp nu am mai dat nici un semn de viata ...apoi iam spus pe net ca nul mai vreau.nu stiam ca sunt gravida...dupa vreo doua saptamani o prietena dea mea sa imbatat si am mers iar la el...el vroia sa mai fim impreuna....zicea sa ma mut la el sai las pe parinti si am iesit din casa....ma strangea de mana sa nu plec...a vrut sa ma tina cu forta la el....iam zis ca asa nu merge.eu nu voi fii cu cineva cu forta
si nu mea mai intalnit....ma lasat in pace.cand intram pe net...intra pe mine si ma facea in toate felurile....el credea ca miam batut joc de eldupa cateva saptamani imi vine ciclul dar foarte putin...mama imi zise ca ceva nu e bine cu mine...greturi nu aveam....ma simteam bine.a doua zi miam luat un test de sarcina....de 2 saptamani imi intarziase ciclul...iam zis prietenei mele ca sunt insarcinata ...nu a crezut....miam facut testul....nu mia iesit chiar bine...dupa cateva zile mi lam mai facut o data cu ajutorul surorii mele....a iesit pozitiv...imi tot zise sa fac avort...am zis nu....am mai facut un avort nu mai am curaj...ramane...mia facut aproape toata lumea morala...prietenele erau langa mine.....dupa toate astea am ramas cu copilul.....inaintea tipului astuia am mai avut un prieten cu care am avut o relatie de aproape doua luni.....si cand am aflat ca sunt gravida am crezut ca copilul este al primului prieten.....si am asteptat pana am nascut....la nastere nu mi-am dat seama din cauza culorii....la inceput era mai inchis la culoare....apoi s-a deschis.....apoi iar sa inchis si asa a ramas.....nu am mai avut curaj sa zic la nici unu din ei nimik....mai ales nu la adevaratul tata...de el imi era umpic frica....acum in 27decebrie mi-am facut putin curaj si i-am spus despre copil....mi-a spus ca vrea sa-l cunoasca ,sa-l vada.....a doua zi neam intalnit....neam distrat impreuna...apoi dupamasa...spre seara mia spus ca vrea sa ma ia de nevasta dar imi da timp de gandire....apoi pe la 22 seara am inceput sa-i pun cateva intrebari despre religia lui...si am aflat ca daca ma marit cu el trebuie sa-i schimb religia copilului meu...si eu nu sunt de acord cu acest lucru....chiar nu mai stiu ce sa fac...imi puteti da un sfat?
scolaritzas
Postat pe 29 Decembrie 2009 19:25
apropo micutul meu andrei s-a nascut pe 20mai anul asta.eu mamica cea singura am 20 de ani.nu vreau sa ma plang de nimic.....doar nu prea am cu cine povesti....si nu am cui sa zic povestile mele...
scolaritzas
Postat pe 29 Decembrie 2009 19:30
Eu imi cresc singura copilul dar nu stiu cum voi razbi in viitor pt ca sunt mutata in alt oras de cand am ramas insarcinata si nu cunosc pe nimeni,nu am cunostinte,am mai avut si probleme grave cu bebe.M-am adunat psihic dar deja peste 6 luni trebuie sa ma angajez,trebuie sa las copilul undeva,trebuie sa mergem mai departe si nu stiu cum.Nu am solutii,nici macar un umar...
ginutavrabiuta
Postat pe 3 Ianuarie 2010 10:10
imi pare rau pt tine, dar in ce oras esti?
lidya
Postat pe 3 Ianuarie 2010 11:22
TARGOVISTE
ginutavrabiuta
Postat pe 4 Ianuarie 2010 08:48
dupa atata timp am decis sai spun adevarul despre copil....am reusit....acum urmeaza sa mergem sa-si recunoasca copilul si apoi urmeaza sa ne casatorim...sper ca fac bine...el e musulman deci va trebui sa ii schimb religia micutului....asta imi va fi greu...dar inteleg...asta trebuie...daca sar intampla ceva rau cu micutu doamne fereste numa tatal lui lar putea ajuta:Xvoi ce ziceti?
scolaritzas
Postat pe 7 Ianuarie 2010 09:29
imi pare rau,sa aud de oameni care asi doresc o familie....si eu miam dorit o familie ,dar nu am fost lasat la spital sa imi recunosc copilul...si mama fetitei mele nu a facut decit sa ma indeparteze de copil...credema ca sufar enorm..sint un om terminat psihik ca stau si ma gindesc ca viata mea fara copilul meu nu are nici un rost!!..cine doreste sa vb cu mine macar sa ptr sfaturi sa pot trece mai usor peste ..ma poate gasi la roberto30gsm id de mes
roberto30gsm
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:56
Buna tuturpr si La Multi Ani! M-am decis sa va scriu si eu dupa ce am citit mesajele voastre iar ieri am aflat ca voi deveni o mama singura...eu sunt in 2 luni si 3 saptamani, m-am mutat in Bucuresti in speranta de a-mi finaliza studiile si de a fi mai aproape de omul iubit...povestea e mai complicata dar in concluzie...va trebui sa imi cresc copilul singura cu ajutorul lui D-zeu...am crezut sincer in puterea dragostei dar se pare ca am primit lovitura de gratie! Poate merit din plin tot ceea ce mi se intampla...nu siu...insa...micutul cu ce a gresit? stau si ma intreb....sper sa fiu mai vesela si mai optimista dupa ce imi revin...asta e firea mea si asa l-am cunoscut si pe tatal viitorului meu copil, mi se parea prea trist si serios asa ca am incercat sa-l fac sa zambeasca...fara sa-mi dau seama cand, m-am indragostit de el desi stiam ca nu e bine...au trecut 10 luni de atunci!
mienuk
Postat pe 9 Ianuarie 2010 14:46
am ajuns sa imi vad copilul doar pe un cont de hi5.....ce suflet sa aibe oamenii astia.....sa nu poti trai alaturi de copilul tau care mi lam dorit si am fost bucuros ca a benit pe lume,dar unii din cauza problemelor financiare numai tin cont de nimeni si nici macr de copilul asta nu a mai tinut cont.....a facut in asa fel sa ma indeparteze cu orice ptr...ptr ca....:nu avem domne cu ce ,nu avem bani: de parca eu as fi fost ciung sau orb si numai puteam face nimik ptr fetita mea.....doamne doamne....cum poti gindi macar sa inlaturi un parinte de un copil.....ceea numai Dumnezeu este singurul care poate face lucrul asta .in rest nimeni....asa gindesc eu ....numai ca altii numai au frika de Dumnezeu si ajung sa asi bata jok si de copil si de parintele copilului ...mai exact de tot....ptr ca vezi domne...nu sint bani....ce sa mai zicem de altii care au 7-8 copii...si sint cu toti la bine la greu...toti ptr unu si unu ptr toti...nu sint si eu tot oameni?.....sint dar mai exista si alti care daca nu ai....numai esti bun...gata ar trebui sa mori ..ca na te judeca omu ...vor o mamica cu suflet sa ma ajute cu orice lukru bun sa pot ajunge sa imi vad fetita sa pot avea parte de acest copil ,mor de doru ei si daca Dumnezeu nu ma pedepsit pina acum......pot spune ca ma pedepsit o persoana sa imi pot vedea copilul DOAR PE UN CONT DE HI5.....VOI MAMICI ,TATICI...CIT OARE ATI SUPORTA SITUATIA ASTA ??? SA VA PUTETI VEDEA COPILUL DOAR PE INTERNET...PE UN SITE...??....OARE CIT?....EU AM AJUNS DIN OM NEOM...ASTA VA POT SPUNE EU!!!!
cine ma poate ajuta .....ma poate gasi pe roberto30gsm id de mes sau 0745.98.44.74
roberto30gsm
Postat pe 11 Ianuarie 2010 12:19
am ajuns sa imi vad copilul doar pe un cont de hi5.....ce suflet sa aibe oamenii astia.....sa nu poti trai alaturi de copilul tau care mi lam dorit si am fost bucuros ca a benit pe lume,dar unii din cauza problemelor financiare numai tin cont de nimeni si nici macr de copilul asta nu a mai tinut cont.....a facut in asa fel sa ma indeparteze cu orice ptr...ptr ca....:nu avem domne cu ce ,nu avem bani: de parca eu as fi fost ciung sau orb si numai puteam face nimik ptr fetita mea.....doamne doamne....cum poti gindi macar sa inlaturi un parinte de un copil.....ceea numai Dumnezeu este singurul care poate face lucrul asta .in rest nimeni....asa gindesc eu ....numai ca altii numai au frika de Dumnezeu si ajung sa asi bata jok si de copil si de parintele copilului ...mai exact de tot....ptr ca vezi domne...nu sint bani....ce sa mai zicem de altii care au 7-8 copii...si sint cu toti la bine la greu...toti ptr unu si unu ptr toti...nu sint si eu tot oameni?.....sint dar mai exista si alti care daca nu ai....numai esti bun...gata ar trebui sa mori ..ca na te judeca omu ...vor o mamica cu suflet sa ma ajute cu orice lukru bun sa pot ajunge sa imi vad fetita sa pot avea parte de acest copil ,mor de doru ei si daca Dumnezeu nu ma pedepsit pina acum......pot spune ca ma pedepsit o persoana sa imi pot vedea copilul DOAR PE UN CONT DE HI5.....VOI MAMICI ,TATICI...CIT OARE ATI SUPORTA SITUATIA ASTA ??? SA VA PUTETI VEDEA COPILUL DOAR PE INTERNET...PE UN SITE...??....OARE CIT?....EU AM AJUNS DIN OM NEOM...ASTA VA POT SPUNE EU!!!!
cine ma poate ajuta .....ma poate gasi pe roberto30gsm id de mes sau 0745.98.44.74
roberto30gsm
Postat pe 11 Ianuarie 2010 12:20
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl, Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute.
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un interval de circa 5-6 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu programare
Tel. 0725 217 077 ( pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 14 Ianuarie 2010 15:20
Si eu sunt o mamica care isi creste baietelul singura de la 3ani.Acum copilasul meu are 8anisori si nu mi_a f usor pt ca este cam bolnavior, dar pt el sunt in stare sa_mi dau si viata.
kidz007093
Postat pe 12 Martie 2010 19:57
Si eu fac parte din categoria mamelor singure de foarte multi ani. Am incercat sa-mi refac viata sa-i pot oferi copilului meu un camin, stabilitatea necesara dar nu a fost asa si dupa un nou esec m-am hotarat mai bine singura decat cu cineva care sa nu stie sa te respecte, sa-ti respecte copilul.
Asta este sunt foarte multi tatici care dau bir cu fugitii in momentul in care afla ca vor avea un copil. Deci mamici capul sus si sa ne crestem copiii frumosi, sanatosi, veseli, sa ne bucuram de ei caci sunt cea mai mare realizare din viata fiecaruia. Sa ajungi sa-l vezi OM
tusi_Oli
Postat pe 12 Martie 2010 20:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Invitatie la Asociatia Familiilor Monoparentale din Romania 1 De la: garbo242027 23 Aprilie 2012 12:22
divortul pt mine a fost o solutie 3 De la: ella28 10 Iulie 2009 11:50
cabinet specializat copii 0-6 ani 1 De la: irinae 2 Octombrie 2009 12:14
Aparat pt aerosoli. 1 De la: alex2007 15 Iunie 2010 14:23
"pe langa plopii fara sot..." 15 De la: tatoo 18 Martie 2011 16:23
Setari Cookie-uri