va rog ajutati'ma cu un sfat!

am 15 ani si problema mea este cam am sanii mici..am colege care au sanii mai mari decat ai mei si mi'ar placea sa ii am si eu la fel.am citit pe diverse site-uri ca tincuta de marar mareste sanii.nu stiu ce sa fac.cred ca o sa incerc.dar va rog ajutati'ma cu ce mai stiti legat de chestia asta.vreau sa imi maresc sanii pe cale naturala.poate mai stiti si alte metode.
garbo121894
Postat pe 6 Iunie 2010 18:45
tinctura de marar:d scuze
garbo121894
Postat pe 7 Iunie 2010 16:31
Ai prea putina incredere in tine, asta e problema, nu alta.Invata sa te apreciezi cu adevarat si sa doresti ce e mai bun pentru tine. Succes!
lusel
Postat pe 9 Iunie 2010 18:14
da e adevarat si ce spui tu..dar crezi ca ma ajuta cu ceva?eu tot cu sanii mici raman indiferent de cata incredere am in mine..si pana la urma sunt si eu fata si as vrea sa am sani frumosi si mari ca alte prietene..:(
garbo121894
Postat pe 13 Iunie 2010 15:35
hai mai...da chiar cat de mici poti sa-i ai???
fleurdelis
Postat pe 13 Iunie 2010 15:40
5 motive pentru care ar trebui sa preferi sanii mici:
1. poti purta orice bluza, fara sa te chinui cu hamurile de la sutien
2. daca pui sutien, baretele acestuia nu iti intra in carne, pentru ca e tras in jos de "balast"
3. nu te doare spatele pentru ca trebuie sa invingui greutatea sanilor care te trag in jos
4. faptul ca sunt mai mici ii va face sa stea mai drepti - adica greutatea lor nu ii va intinde ca niste placinte
5. nu transpiri sub ei.

si daca tot iti mai doresrti sanii mari, gandeste-te bine ca un baiat care te merita cu adevarat trebuie sa observe marimea mintii tale si nu a bustului....

p.s. ti-o spune o femeie cu sanii mici...
tutankhamon
Postat pe 13 Iunie 2010 15:55
sa fii sexy si frumoasa nu inseamna sa ai sanii mari...si ai abia 15 ani...lasa deocamdata sa ti se maturizeze trupul, asteapta 3-4 ani.o prietena de varsta ta avea probleme cu menstruatia, hormonii, etc, dezechilibre specifice varstei si a mers la un control si i-a prescris niste anticonceptionale si i-a crescut f mult sanii.inainte de a le lua nu avea mai deloc, acum la 30 de ani e f multumita si are niste sani frumosi si destul de mari...
dar, o femeie frumoasa si sexy nu are nevoie de sani mari...doar ca asta v-a intrat in cap de ceva timp, prin promovarea asta nesanatoasa si imbacsita a femeii tip de azi.
poti avea niste sani imensi si atat.fii feminina, finuta, ai incredere in tine, respecta-te, sa ai o tinuta frumoasa a corpului, fa sport, miscare, zambeste si toate astea vor face de zece ori mai mult decat niste sani mari!
magdabeauty
Postat pe 13 Iunie 2010 16:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parere medic 5 De la: garbo_12342 26 Martie 2013 17:10
va rog sa ma ajuta-ti 2 De la: vieru_cezar_iasi 21 Iulie 2010 01:27
totul despre devierea de sept 1 De la: crin_regal 30 Ianuarie 2011 15:24
mihai eminescu si veronica miclea 267 De la: curentat_mare 6 Decembrie 2010 17:17
cum putem indeparta(scapa) de grasimea din jurul burtii??? 37 De la: garbo133204 1 Noiembrie 2010 08:47
Setari Cookie-uri