FRAUDA CONCURS

mai, aia verde cu imprimeu leopard era a mea!

mi-o da?
Tylly
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:48
I-am spus si Danei, dar vad ca nu o intereseaza decat sa faca scandal. Mesajul a fost postat pe 30 martie. Astept dovezi pentru acuzatii, nu vorbe goale.
AndraMicu
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:50
neeeee
tu ai rochitza muov, scurta si stramta, cu toace de 12 si picioare lungi
zambila
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:50
si ce? mai vreau!

buna Andra!
Tylly
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:52
ceao
andra_eli
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:54
Bine Celleste, vreau si eu o rochie leopard si vreau si in Guatemala
AndraMicu
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:54
De la: andra_eli, la data 2010-04-07 15:54:35ceao


Ia sa strigam nume mai des sa convingem oamenii sa scrie pe forum

Salut, tizo!
AndraMicu
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:56
Andra, ne pare rau.
biletele pentru Guatemala au fost deja trimise catre castigatori. daca tu nu ai vazut lista nu inseamna ca aceasta nu exista.

mai avem bilete doar pentru Chinaaaaaa!!!!!
te bagi?
Tylly
Postat pe 7 Aprilie 2010 16:00
si cine o CASTIGAT?
io n-am vazut
imi ziceti si mie???
LILO
Postat pe 7 Aprilie 2010 16:04
Hai ca merge si asta. Dau bilet numa cu dus sau ma mai si intorc?
AndraMicu
Postat pe 7 Aprilie 2010 16:05
dus-intors, musai!
doar daca nu te fura vreun chinez.

Tylly
Postat pe 7 Aprilie 2010 16:07
Io tot nu inteleg de unde pana unde a aparut 26 martie de care vorbeste Dana07. Dana, ma lamuresti si pe mine?
AndraMicu
Postat pe 7 Aprilie 2010 16:48
Buna ! .inca de la inceputul concursului am stat on pe acest site, muncind neincetat pt acel tel..obs mereu cine se mai inscrie in concurs si stiu sigur ca party s-a inscris pe 26 , daphne imediat dupa..ziua cand party a inceput sa faca salturi spectaculoase !
...ma rog, faptul e consumat !
Daca Daphne a fost corecta, imi retrag acuzatiile si ii doresc sa se bucure de premiu !
Nu sunt egoista si nici avida dupa bunuri materiale ! ..as vrea sa umblu prin gunoaie, numai sa fiu sanatoasa..eu si familia mea !
Recunosc, la inceputul concursului, imi doream acel tel pt mine, pt ca pe al meu il defectase copilul ! ..apoi, pe la final, am cunsocut o mamica, al carei caz m-a impresionat foarte mult si motivatia mea de a castiga tel era mult mai puternica de data asta..voiam sa vand tel si sa donez mamicii bolnave banii..nu erau multi fata de cat are ea nevoie, insa era un pas inainte !
a fost si ea candva ca noi..avea un par frumos, un zambet frumos, isi permitea sa viseze..acum insa, zambetul i-a parasit chipul si lacrimile ii brazdeaza obrazul pe zi ce trece ! Nici nu imi pot imagina prin ce chinuri groaznice trece! ...poate, numai gandul ca intr-o zi , copilul ei va ramane singur ... acest gand o inspaimanta !..de 4 ani se lupta cu o boala necrutatoare- cancer limfatic, il redusese pt ceva timp la tacere si de cateva luni a revenit !
..e distrusa psihic, dar are inca putere sa lupte, putere care ii este data de copilul ei, un baietel de 12 ani care de 4 ani a uitat ce inseamna sa fii copil, a uitat sa rada si sa se joace...sufera si el alaturi de mamica lui si ii este teama ca intr-o zi sa nu mai aiba cui spune "mama" !

Imi cer scuze ca intru in detalii si ca relatez aici cazul mamicii respective, insa vreau sa stiti motivul "scandalului" . asa cum afirma Andra..ma gandeam ca nu se poate ca o perosoana sa stea non-stop la calc ..mai si doarme..
Din fericire, ieri am castigat o excursie la Paris pt 2 persoane..si am renuntat la ea ; nu stiu inca nimic daca dpdv legal se poate vinde si banii sa fie donati in contul mamicii bolnave..inca astept raspuns din partea organizatorilor !
dana07
Postat pe 8 Aprilie 2010 14:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
''Arta de a sta in rand" 56 De la: tutankhamon 26 Noiembrie 2009 14:22
Felicitari pentru forum 24 De la: delly003075 6 Februarie 2010 17:20
Carnavalul clatitelor, Prejmer, 2009 1 De la: Ridhima 11 Februarie 2009 13:54
Evenimente 12 De la: Ridhima 3 Mai 2010 22:14
Iar frauda 1 De la: garbo110667 1 Aprilie 2010 22:11
Setari Cookie-uri