tendinte de moda in avatar

srichy~...nu merita!

da stai sa-ti zic: ...
eu sunt gardian la penitenciarul de rautate
...si iti spun ca zilnic scapa liberi astia, asa prin lume...in proportie de 90%

keks
Postat pe 12 Martie 2010 13:54
KEKS,daca scapa nu-i bai,vedem care sunt cei mai periculosi,dar vin rachetzii si fac curatenie
scrichy
Postat pe 12 Martie 2010 13:57
keks
Postat pe 12 Martie 2010 14:00
Mie mi se pare ca se acorda o prea mare importanta acestor chestiuni, cand exista o gramada de lucruri mult mai bune de facut si batut capul cu ele

Pai atunci nu mai dati detalii adevarate din viata reala, si nu va mai certati chiar din nimicuri...chiar nu are sens
blue_dream
Postat pe 12 Martie 2010 14:00
VARZUTZOOOO,BLUE,unii se ataca,noi ne distram,ca ne doare la basca
scrichy
Postat pe 12 Martie 2010 14:06
Pai asa si trebuie
blue_dream
Postat pe 12 Martie 2010 14:07
De la: andreea_n_c, la data 2010-03-11 21:05:04
De la: keks, la data 2010-03-11 14:06:46aleha...nu merita ... nu e asa de "iesit din comun"...
las-o balta!

...nuuu...las/o balta tu!!...e un forum public...poa sa intre oricine si sa vizualizeze....face imprresie proasta....axista...un gen de nuditate...asha/zis non/sexuala....dar exista si cealalta...care afecteaza...adica atenteaza la pudoarea...privitorului...
...n/am vazut poza....dar am vazut o alta pe un alt forum....si cunosc senzatia....cand se afiseaza unu in ...dansa...aproape goala



ai sa iti spun una si mai tare.un barbat sau ce-o fi fost,mi-a trimis o saptamana niste flori superbe.mereu imi trimitea flori.apoi cand dau drumul la net......sa lesin.printre flori era el cand ii facea sex oral lu una si ii arata si [pupaza lu aia.doamne nu imi venea sa cred.si spuneam mereu vai ce domn!ca imi trimitea niste flori superbe.ce ironia soartei!
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 14:22
De la: scrichy, la data 2010-03-12 12:24:16Ce de detalii,ce de detalii,cred ca ai ramas pironita cu ochii acolo,
Zi lui,ALEHA,cum era,mare,mic,ca te-nvata ea cum sa-l folosesti,are topice cu explicatii,soro,e experta.[/qu





NU MERITI ATENTIA NIMANUI.CE COMPORTAMENT MIZER AI!DOAMNE CATA PERVERSITATE ESTE IN MINTEA TA.
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 14:28


Adevarul este ca sunt o gramada de ciudatenii si chestii sexuale pe net ar trebui sa va mai asteptati la una-alta
blue_dream
Postat pe 12 Martie 2010 14:29
De la: Celleste_, la data 2010-03-12 12:48:23aleho, ai un mod tare ciudat de a te exprima... alambicat, greoi, "de dupa visin" ca sa intelegi mai bine... cu ce spuneai ca te ocupi?
sper ca nu esti jurnalist sau psiholog... ar fi pacat de anii pierduti cu studiul.





Cel.gata mi-am aranjat tastatura.ok.acum merge.asa, desi imi esti simpatica ,nu iti voi spune de ce sunt pe internet,niciodata.e mai bine pt unii,iar pt altii,e neinteresant.sunt un user oarecare,ca si voi.
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 14:35
De la: keks, la data 2010-03-12 13:16:39arunca ancora ! aleho!
ingroapa securea si daca vrei conversatie,
cauta un subiect dragut...sau nu...dar care sa nu atace persoanele sau functiile lor in viata de zi cu zi...ceea ce faci acum...nu pare nici corect , nici drept...si nu stiu cui ajuta...si nici pe cine intereseaza...
lasa lumea in "pace"...
aceepta ca ai atacat mult prea agresiv un subiect, care poate daca era tratat altfel...primea mai multe pareri...
acum Gata! ca ai depasit limita virtualului.





trebuie sa spui ce te deranjeaza,si in viata se procedeaza asa.subiectul exista si trebuie corectat.eu doar am atras atentia.fiecare trebuie sa aiba curajul de a spune ,ceea ce considera ca il deranjeaza,mai ales ca pe acest site nu e permis,sa te expui dezbracat,indiferent daca semi.de ce crezi ca a existat acea zisa revolutie,ca sa stam iara cu frica sa vb liber?iti poti exprima neplacerile si in limitele bunului simt.
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 14:44
De la: Celleste_, la data 2010-03-12 13:16:46bla-bla, bla-bla... vorba multa si fara noima.
alehandro, luand in considerare (prin absurd) toate cele spuse de tine in postarea precedenta, tu de ce mi-ai cerut sa te includ in lista de prieteni, de doua ori, stiind ca nici eu nu te agreez?
aud...





am invatat ceva bun de la PIK-NIK.sa copiez.asa ca pot demonstra cine cui i-a cerut prietenia dintre noi doua.
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 14:47
De la: Celleste_, la data 2010-03-12 13:16:46bla-bla, bla-bla... vorba multa si fara noima.
alehandro, luand in considerare (prin absurd) toate cele spuse de tine in postarea precedenta, tu de ce mi-ai cerut sa te includ in lista de prieteni, de doua ori, stiind ca nici eu nu te agreez?
aud...




nu,cumine nu merg minciunile.ti-am explicat ca am apasat gresit si ti-am cerut si scuze.am totul copy-paste,vroiam sa iti trimit doar mesaj.reciteste.
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 14:50
aiurea! lasa-ma cu povestile! cine te crede?
Tylly
Postat pe 12 Martie 2010 14:54
De la: scrichy, la data 2010-03-12 13:38:45ALEHO,eu sunt cenzor,la unii,administrator la altii,am studii in domeniu,atestare,idem,dau consultanta la asociatii,dau consultamta la locatari,am practica de 20 ani in domeniu,care e problema ta,in privinta prieteniei pe GARBO,eu am fost cu CEZAR,un personaj creat de tine,ca si multe altele,cu tine in linie dreapta,nu a fost vorba de asa ceva,in antecedente,sti prea bine si au citit si altii pe forum,ca ti-am lansat o confruntare in real,daca te tin muschii,nu ascunsa dupa un monitor.
Spionajul virtual,de care pomenesti,in postare,e un raspuns foarte bun,asa se mai lamuresc si altii,aici,cine esti de fapt,recunoscand ceva,nu ceia ce te dai ca esti.
Iar in legatura cu ce mananci pe paine,esti libera sa mananci orice,chiar orice,era o vorba din popor odata.
Iar in legatura cu amenintarile sau calomniile la adresa mea,ma lasa rece.




Scry nu te mai chinui ca nu iti citesc postarile.repet pt nume ,ti-am cerut scz.nu cred insa ca a observat cineva.gata noi doua ramanem la necunoscute.nu ma interesezi .
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 14:55

ai sa iti spun una si mai tare.un barbat sau ce-o fi fost,mi-a trimis o saptamana niste flori superbe.mereu imi trimitea flori.apoi cand dau drumul la net......sa lesin.printre flori era el cand ii facea sex oral lu una si ii arata si [pupaza lu aia.doamne nu imi venea sa cred.si spuneam mereu vai ce domn!ca imi trimitea niste flori superbe.ce ironia soartei![/quote]

vad ca ti-a ramas in memorie,te obsedeaza,dar puteai sa te abtii,cu fanteziile tale erotice,sa o lasi linistita pe fata asta,cui te-ai adresat,tu ori dai copy/paste,de pe Google,ori umpli forumul cu obscenitati.
scrichy
Postat pe 12 Martie 2010 14:56
De la: blue_dream, la data 2010-03-12 13:44:16Ce de "interese ascunse", ce de "spionaje virtuale" ...e totusi o lume virtuala, oameni buni

L.E: iar legat de subiectul cu avatarele: acei baieti/barbati este clar ca lumina zilei ca pun mare accent pe relatiile fizice ...iar in ceea ce priveste postarea acelor avatare, mie una mi se pare chiar ok - tocmai pt ca denota ceea ce isi doreste fiecare (si e dreptul oricui); si astfel chiar sunt si mai usor de triat si evitat -sau fiecare ce isi doreste




de acord cu parerea ta.asa puteau sa si-o exprime si altii.un raspuns de bun simt.
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 14:58
De la: keks, la data 2010-03-12 14:00:29





asa mai rad unii,poate de ce isi aduc aminte ...
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 15:05
ALEHO,lasa mama nu te supara,ca le citesc altii
scrichy
Postat pe 12 Martie 2010 15:06
KEKS,eiii,rad,plang,unii trebuiesc chiar exorcizati,de ce isi aduc aminte,deeeeee,ca a trecut vreme lunga,
scrichy
Postat pe 12 Martie 2010 15:10
De la: Celleste_, la data 2010-03-12 14:54:23aiurea! lasa-ma cu povestile! cine te crede?




iti aduc ce ai scris si tu si eu,in copy -paste
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 15:36
De la: Celleste_, la data 2010-03-12 14:54:23aiurea! lasa-ma cu povestile! cine te crede?




si pe tine ,de ce te-ar crede cineva?aaaaa "'grupul voua'',da am uitat ca exista pe site.
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 15:39
De la: scrichy, la data 2010-03-12 14:56:35
ai sa iti spun una si mai tare.un barbat sau ce-o fi fost,mi-a trimis o saptamana niste flori superbe.mereu imi trimitea flori.apoi cand dau drumul la net......sa lesin.printre flori era el cand ii facea sex oral lu una si ii arata si [pupaza lu aia.doamne nu imi venea sa cred.si spuneam mereu vai ce domn!ca imi trimitea niste flori superbe.ce ironia soartei!


vad ca ti-a ramas in memorie,te obsedeaza,dar puteai sa te abtii,cu fanteziile tale erotice,sa o lasi linistita pe fata asta,cui te-ai adresat,tu ori dai copy/paste,de pe Google,ori umpli forumul cu obscenitati.[/quote]




esti rau bolnava,de invidie,fata.trateaza-te!pai pe tine te intereseaza numai promiscuitatea vad.traieste in ea ,daca vrei.eu am alt concept despre viata.
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 15:47
De la: Alexxandra, la data 2010-03-12 15:47:45
De la: scrichy, la data 2010-03-12 14:56:35
ai sa iti spun una si mai tare.un barbat sau ce-o fi fost,mi-a trimis o saptamana niste flori superbe.mereu imi trimitea flori.apoi cand dau drumul la net......sa lesin.printre flori era el cand ii facea sex oral lu una si ii arata si [pupaza lu aia.doamne nu imi venea sa cred.si spuneam mereu vai ce domn!ca imi trimitea niste flori superbe.ce ironia soartei!


vad ca ti-a ramas in memorie,te obsedeaza,dar puteai sa te abtii,cu fanteziile tale erotice,sa o lasi linistita pe fata asta,cui te-ai adresat,tu ori dai copy/paste,de pe Google,ori umpli forumul cu obscenitati.





esti rau bolnava,de invidie,fata.trateaza-te!pai pe tine te intereseaza numai promiscuitatea vad.traieste in ea ,daca vrei.eu am alt concept despre viata.[/quote]




mai tu esti femeie?cum poti accepta,sa traiesti in asemenea conditii promiscue?pfffffff.....
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 15:51
De la: scrichy, la data 2010-03-12 15:06:07ALEHO,lasa mama nu te supara,ca le citesc altii






luati exemplu de femeie care e de acord sa traiasca in promiscuitate!
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 15:53
De la: scrichy, la data 2010-03-12 15:06:07ALEHO,lasa mama nu te supara,ca le citesc altii







luati ex de femeie care accepta sa traiasca in promiscuitate
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 15:55
De la: Alexxandra, la data 2010-03-12 15:55:45
De la: scrichy, la data 2010-03-12 15:06:07ALEHO,lasa mama nu te supara,ca le citesc altii







luati ex de femeie care accepta sa traiasca in promiscuitate





in locul tau nici nu as fi deschis gura.rusine de mizeriile pe care le gandesti.atata poti.ce pretentii.ei bine vei aparea in multe reviste cu cele scrise de tine.adica esti de acord cu poze in semi-nud.pe site-uri?oksa vedem Andra ce zice?
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 16:00


SFARSIT.ASTEPTAM DECIZIA ADMINISTRATORULUI!TRAIM INTR-O LUME PROMISCUA???
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 16:21
ALEXANDRO,bati campii,cand am scris ca:lasa ,ca le citesc ,altii;,am raspuns la postarea ta min care spuneai,ca nu te obosesti sa citesti,ce iti scriu,dar,stupoare raspundeai la obiect,acum cand vad ca ti s-a intunecat mintea cred ca esti cam furioasa,promiscuitate,nu cred,daca sunt barbat,ar fi mai bine pentru tine,varianta asta??
scrichy
Postat pe 12 Martie 2010 17:01
De la: Alexxandra, la data 2010-03-12 16:21:37

SFARSIT.ASTEPTAM DECIZIA ADMINISTRATORULUI!TRAIM INTR-O LUME PROMISCUA???
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 17:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
toata familia s-a nascut in aceeasi zi si luna. 11 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 13:07
Rochia rosie, arma secreta a femeii independente! 22 De la: garbo_463394 8 Iunie 2017 17:18
ACCESORIILE,,,LA MARE CAUTARE VARA ASTA!!! 1 De la: andra_racing 4 Iulie 2010 02:49
vedete in galben pe covorul rosu 2 De la: fleurdelis 1 Iulie 2010 04:14
Cum va imbracati prin casa??? 223 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 13:07
Setari Cookie-uri