tendinte de moda in avatar

Tot ai spus ca daca ,pui o poza cu tine la avatar,ai ce arata ,de ce nu incepi,prima,tu.
scrichy
Postat pe 11 Martie 2010 15:47
keks
Postat pe 11 Martie 2010 15:49
scrichy
keks
Postat pe 11 Martie 2010 15:50
ALEXANDRO,avand in vedere ca ai 37 ani,eii,draga ,esti in floarea varstei,iar o femeie sa de pasionata de calculatoare si internet,cred ca ai multe poze cu tine
scrichy
Postat pe 11 Martie 2010 15:58
unde? pe hi5 ?
Tylly
Postat pe 11 Martie 2010 16:00
...si-i pace...
si linistea se lasa-ncet
aproape parca de regret...
keks
Postat pe 11 Martie 2010 16:02
VREI sa sti,Celleste,probabil pe h5,nu stiu,ce are acolo.
scrichy
Postat pe 11 Martie 2010 16:05
De la: scrichy, la data 2010-03-11 15:47:17Tot ai spus ca daca ,pui o poza cu tine la avatar,ai ce arata ,de ce nu incepi,prima,tu.





era vb de poza desabiata,Scry.incepe tu.vad ca baietii,unii,o fac.si nu au gretzuri!
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 16:47
De la: scrichy, la data 2010-03-11 15:58:26ALEXANDRO,avand in vedere ca ai 37 ani,eii,draga ,esti in floarea varstei,iar o femeie sa de pasionata de calculatoare si internet,cred ca ai multe poze cu tine





hei nu depasi limitele.stai in bancuta ta si fa calcule la asociatii.ok?nu ma face sa vb mai mult.
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 16:49
De la: Celleste_, la data 2010-03-11 16:00:33unde? pe hi5 ?







Cel,eu nu am asemenea cont pe hi5.nu vb ce nu esti sigura.pe tine te stiu o doamna.
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 16:52
De la: keks, la data 2010-03-11 15:50:35scrichy




tu dece bati din palme?esti la vre-un congres Ceausist?ce va mai place sa ganditi raul altora ,asa gratuit!!!
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 16:56
nu sunt la congres...dar eu am facut pace si tu ai continuat...si-acum...te doare?!
keks
Postat pe 11 Martie 2010 17:01
De la: keks, la data 2010-03-11 17:01:12nu sunt la congres...dar eu am facut pace si tu ai continuat...si-acum...te doare?!





nici macar.crezi ca ma biruie cineva,asa usor?insa ma deranjeaza unirea multora,cand e vb sa faca rau,adica mai pe sleau chestia cu paiu si barna,ciobu si oala sparta....etc.pacat pt ca multe dintre fete au un caracter frumos,dar sa te scalzi,in baia altuia,pe mine nu ma caracterizeaza.
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 17:08
aleha! trezeste-te si uita-te in urma...
tu-ncepi razboie si apoi...te dai drept victima...
pacat!
keks
Postat pe 11 Martie 2010 17:11
ALEXANDRO,toata lumea stie ca eu sunt administrator imobile,am spus si pe forum,e o munca ca toate altele,e trecuta in nomenclatorul de munci,care e problema ta,ce sa vorbesti mai mult,nu chiar tu ai incalcat niste reguli aici pe site,toata lumea are un pseudonim,aici,dar tu ,fara acceptul meu,mi-ai scris numele pe forum,putin imi pasa,eu nu ma ascund ca altii.
scrichy
Postat pe 11 Martie 2010 17:14
De la: keks, la data 2010-03-11 14:06:46aleha...nu merita ... nu e asa de "iesit din comun"...
las-o balta!

...nuuu...las/o balta tu!!...e un forum public...poa sa intre oricine si sa vizualizeze....face imprresie proasta....axista...un gen de nuditate...asha/zis non/sexuala....dar exista si cealalta...care afecteaza...adica atenteaza la pudoarea...privitorului...
...n/am vazut poza....dar am vazut o alta pe un alt forum....si cunosc senzatia....cand se afiseaza unu in ...dansa...aproape goala
andreea_n_c
Postat pe 11 Martie 2010 21:05
Ce de detalii,ce de detalii,cred ca ai ramas pironita cu ochii acolo,
Zi lui,ALEHA,cum era,mare,mic,ca te-nvata ea cum sa-l folosesti,are topice cu explicatii,soro,e experta.
scrichy
Postat pe 12 Martie 2010 12:24
De la: andreea_n_c, la data 2010-03-11 21:05:04
De la: keks, la data 2010-03-11 14:06:46aleha...nu merita ... nu e asa de "iesit din comun"...
las-o balta!

...nuuu...las/o balta tu!!...e un forum public...poa sa intre oricine si sa vizualizeze....face imprresie proasta....axista...un gen de nuditate...asha/zis non/sexuala....dar exista si cealalta...care afecteaza...adica atenteaza la pudoarea...privitorului...
...n/am vazut poza....dar am vazut o alta pe un alt forum....si cunosc senzatia....cand se afiseaza unu in ...dansa...aproape goala


ce-ai domnita?!
cine-a zis ca nu-i forumul public?!
si ma rog cu ce te afecteaza o poza_avatar?!...mai, ca multi sunt asa intelijenti...
ok...frate!
nu mai pune nici o poza...nici o magarie la avatar...ca se sfiesc ce pudici asa ...nene!
mie daca nu-mi place "mutra" ta...o ocolesc!
hai pa!...ca m-am `nervat deja!
si voi...continuati cu legile...ca nu sunteti singurii carora le place sa faca legi!
sunt asa de curioasa unde, cand si cum s-or respecta toate?!....cand si cele existente sunt incalcate cu "rigurozitate "
keks
Postat pe 12 Martie 2010 12:36
ce de lume nervoasa
zambila
Postat pe 12 Martie 2010 12:41
De la: keks, la data 2010-03-11 17:11:14aleha! trezeste-te si uita-te in urma...
tu-ncepi razboie si apoi...te dai drept victima...
pacat!




nu ma dau victima niciodata,dar nu accept neadevarurile si mojiciile,si cred ca nimeni cu mintea intreaga,nu ar accepta ca niste necunoscuti sa vb vrute si nevrute,despre oricine,fara sa-l cunoasca in realitate.asta e cea maimare tampenie sa crezice spun unii despre altii,cu rautate,cand ei nici macar nu se cunosc.pai fiecare poate spune vrute si nevrute,despre oricine.eu numa amestec,pt ca sunt constienta ca celcare face asa cevaoface din foartemulte motive ,dar nu din cunoastere reala.
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 12:42
da "se merita"...zambilut...ia zi si tu?!...ca io-s blonda rau de-o vreme!
keks
Postat pe 12 Martie 2010 12:43
aleho, ai un mod tare ciudat de a te exprima... alambicat, greoi, "de dupa visin" ca sa intelegi mai bine... cu ce spuneai ca te ocupi?
sper ca nu esti jurnalist sau psiholog... ar fi pacat de anii pierduti cu studiul.
Tylly
Postat pe 12 Martie 2010 12:48
De la: scrichy, la data 2010-03-11 17:14:09ALEXANDRO,toata lumea stie ca eu sunt administrator imobile,am spus si pe forum,e o munca ca toate altele,e trecuta in nomenclatorul de munci,care e problema ta,ce sa vorbesti mai mult,nu chiar tu ai incalcat niste reguli aici pe site,toata lumea are un pseudonim,aici,dar tu ,fara acceptul meu,mi-ai scris numele pe forum,putin imi pasa,eu nu ma ascund ca altii.





Scry gresesti,la inceput am incercat sa iti acord incredere,cand mi-aicerut prietenia,insa am intrat sa vad cu cine mai esti prietena si am constat ca erau persoanele care nu ma agreaza.e problema lor.nu ma intereseaza.si totusi ti-am dat acceptul sa vad pana unde vei merge cu interesele ascunse.ai inceput sa imi pui intrebari personale,ti-am raspuns atat cat am considerat ca imi este permis.apoi si tu ai spus ca esti administrator de asociatii de proprietari.ok este o functie ca oricare alta.si am inceput sa iti pun unele intrebari ,legate de legislatia conducerii asociatiilor de proprietari.tu nu aveai de unde sa sti ca eu sunt si cenzor in asociatia mea.apoi ti-am spus,acest lucru.nu ma intereseaza ca nu prea sti noua legislatie sau nu ai raspuns la unele nereguli,de care noiam vb,cem-a deranjat este ca ai cerut prietenia ,trimisa de altcineva .ei bine "'spionajul''virtual,ma face sa rad.pt ca ai incercat la o persoana la care,nu merg chestiile astea.ar trebui sa iti dea de gandit,de ce nu merge sa fiu pacalita!!!de aceea ti-am scris candva ca nu imi plac tradatorii.ai dreptate am avut o"scapare"' atunci la nume.regret si imi cer scz.nu s-a observat.dar fata de gestul tau fals de a deveni prietena,pt a satisface dorintele altora,e un gest murdar,urat daca vrei.d-astea eu mananc pe paine.munca,scumpo munca....
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 13:05
arunca ancora ! aleho!
ingroapa securea si daca vrei conversatie,
cauta un subiect dragut...sau nu...dar care sa nu atace persoanele sau functiile lor in viata de zi cu zi...ceea ce faci acum...nu pare nici corect , nici drept...si nu stiu cui ajuta...si nici pe cine intereseaza...
lasa lumea in "pace"...
aceepta ca ai atacat mult prea agresiv un subiect, care poate daca era tratat altfel...primea mai multe pareri...
acum Gata! ca ai depasit limita virtualului.
keks
Postat pe 12 Martie 2010 13:16
bla-bla, bla-bla... vorba multa si fara noima.
alehandro, luand in considerare (prin absurd) toate cele spuse de tine in postarea precedenta, tu de ce mi-ai cerut sa te includ in lista de prieteni, de doua ori, stiind ca nici eu nu te agreez?
aud...
Tylly
Postat pe 12 Martie 2010 13:16
De la: Alexxandra, la data 2010-03-12 12:42:54
De la: keks, la data 2010-03-11 17:11:14aleha! trezeste-te si uita-te in urma...
tu-ncepi razboie si apoi...te dai drept victima...
pacat!




nu ma dau victima niciodata,dar nu accept neadevarurile si mojiciile,si cred ca nimeni cu mintea intreaga,nu ar accepta ca niste necunoscuti sa vb vrute si nevrute,despre oricine,fara sa-l cunoasca in realitate.asta e cea maimare tampenie sa crezice spun unii despre altii,cu rautate,cand ei nici macar nu se cunosc.pai fiecare poate spune vrute si nevrute,despre oricine.eu numa amestec,pt ca sunt constienta ca celcare face asa cevaoface din foartemulte motive ,dar nu din cunoastere reala.

Nici eu una nu accept,sa se spuna vrute si nevrute,la adresa mea,sau sa-mi spuna,sa-mi posteze numele pe forum,cum ai facut,tu,ca sa creezi confuzii,ca ne cunoastem bine,aici insa pe GARBO,sunt totusi persoane care ma cunosc bine de tot,de multa vreme,asa ca degeaba te agiti
scrichy
Postat pe 12 Martie 2010 13:20
ALEHO,eu sunt cenzor,la unii,administrator la altii,am studii in domeniu,atestare,idem,dau consultanta la asociatii,dau consultamta la locatari,am practica de 20 ani in domeniu,care e problema ta,in privinta prieteniei pe GARBO,eu am fost cu CEZAR,un personaj creat de tine,ca si multe altele,cu tine in linie dreapta,nu a fost vorba de asa ceva,in antecedente,sti prea bine si au citit si altii pe forum,ca ti-am lansat o confruntare in real,daca te tin muschii,nu ascunsa dupa un monitor.
Spionajul virtual,de care pomenesti,in postare,e un raspuns foarte bun,asa se mai lamuresc si altii,aici,cine esti de fapt,recunoscand ceva,nu ceia ce te dai ca esti.
Iar in legatura cu ce mananci pe paine,esti libera sa mananci orice,chiar orice,era o vorba din popor odata.
Iar in legatura cu amenintarile sau calomniile la adresa mea,ma lasa rece.
scrichy
Postat pe 12 Martie 2010 13:38
Ce de "interese ascunse", ce de "spionaje virtuale" ...e totusi o lume virtuala, oameni buni

L.E: iar legat de subiectul cu avatarele: acei baieti/barbati este clar ca lumina zilei ca pun mare accent pe relatiile fizice ...iar in ceea ce priveste postarea acelor avatare, mie una mi se pare chiar ok - tocmai pt ca denota ceea ce isi doreste fiecare (si e dreptul oricui); si astfel chiar sunt si mai usor de triat si evitat -sau fiecare ce isi doreste
blue_dream
Postat pe 12 Martie 2010 13:44
De la: blue_dream, la data 2010-03-12 13:44:16Ce de "interese ascunse", ce de "spionaje virtuale" ...e totusi o lume virtuala, oameni buni

De acord cu tine,dar cand minti sau susti cu tarie aberatii,se schimba situatia,de forma atacului la persoana,dar sunt multe persoane aici,care sunt prieteni,rude,in lumea reala,asa ca se schimba situatia
scrichy
Postat pe 12 Martie 2010 13:49
blue...treci la fazan ca ai o injectie...
keks
Postat pe 12 Martie 2010 13:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Moda toamna-iarna 2012/2013 1 De la: garbo_8002 30 Septembrie 2012 18:45
produse cosmetice Mineralium de la Marea Moarta 5 De la: Rotty 4 Iulie 2012 17:15
Rochia rosie, arma secreta a femeii independente! 22 De la: garbo_463394 8 Iunie 2017 17:18
Chiloti cu fese push-up pentru un fund bombat? Voi ati purta? 1 De la: Chiloti_Cu_Fese_Push_up_1 30 Mai 2012 14:57
Rochii de ocazie lungi in culorile toamnei 1 De la: CocaLica 3 Octombrie 2014 00:53
Setari Cookie-uri