Poveste zic eu tare de tot merita citit si dat cu parerea :))

In urma cu cativa ani am fost cuplat cu o fata, ce a fost intre noi 2 nu a durat mai mult de cateva saptamani, fata avea o prietena tare *draguta*. Acum cateva saptamani vorbind cu cu prietena(*draguta*) ei pe net mi-a spus ca e este cuplata cu cineva ca tine la el bla bla bla, povestea perfecta de dragoste, din vorba in vorba eu acum i-am spus fetei ca o admir, o sipatizez, pe scurt ca imi place de ea de cand am fost cuplat cu prietena ei. Ea a cam avut un soc cei drept dar la sfarsitul conversatiei m-a intrebat daca bem o cafea a2a zi. Bineinteles ca am fost de acord si chiar ne-am vazut, dupa ce am baut noi cafeaua am invitat-o pe la mine la o sticla de vin, bineinteles ca nu m a refuzat, dupa aceea sticla a iesit o nebunie cei drept :)). De atunci ma cauta ne mai vedem etc, in cei 26 de ani ai mei mi s-a mai intamplat asa ceva sunt eu nemernic sau sunt femeile pe care le intalnesc eu cam usoare? S-o intoarce toata chestia asta impotriva mea cand o sa fiu cu o fata si o sa cred ca am o relatie ca tinem unu la altul etc toate chestiile astea...ASTEPT PARERI SINCERE...MERCI
garbo099510
Postat pe 4 Martie 2010 03:09
buna poate se va intoarce poate nu toate acestea impotriva ta dar fiecare avem un trecut al nostru,sincer nu cred k exista om care nu are un secret nedescoperit.asteapta si vezi ce se mai intampla.nu putem sti ce ne rezerva viitorul dar tind sa cred k nu iti va afecta o viitoare relatie serioasa.parerea mea
Iryna_Iry
Postat pe 4 Martie 2010 05:42
problema ta nu e ca te/ai cuplat cu prietena fostei tale prietene...problema ta e parerea ca femeile sunt cam ushoare....
andreea_n_c
Postat pe 4 Martie 2010 09:02
din moment ce nu mai esti cu fosta prietena nu vad care e problema.
Pina la urma, toata lumea se cupleaza cu cine vrea, e dreptul fiecaruia - verticalitatea consta in a nu minti... Nu minti pe nimeni, no problem.
quasaria
Postat pe 4 Martie 2010 09:06
NU TOATE FEMEILE SUNT USOARE CUM LE SPUI TU SI NU NEAPARAT EA ESTE UNA DINTRE ELE, LA FEL DE ADEVARAT ESTE CA NU E NORMAL CE A FACUT EA(PARCA ERA INDRAGOSTIATA) DAR ASTA NU INSEAMNA CA TREBUIE SA ITI PIERZI INCREDEREA IN TINE SAU IN FAPTUL CA LA UN MOMENT DAT AI SA GASESI O FATA CU CARE SA AI UN VIITOR LA VARSTA TA EU NU MI-AS FACE GRIJI.IA-O CA UN SFAT PRIETENESC DE LA O PERSOANA CU CEVA MAI MULTA EXPERIENTA
ALINA_MAGDALENA
Postat pe 5 Martie 2010 15:51
ALINA_MAGDALENA Merci pentru sfat :*
garbo099510
Postat pe 8 Martie 2010 00:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce intelegeti voi prin faptul daca cineva iti da o palma trebuie sa ii intorci si celalalt obraz? 20 De la: ingerasulluptator 13 August 2013 14:06
Gradinita Constanta 1 De la: garbo248877 9 Aprilie 2013 21:05
pistrui.... 5 De la: Iryna_Iry 27 Mai 2012 12:30
portretul barbatului roman 601 De la: Axl_22 22 Iunie 2011 16:38
Oare de ce e asa greu sa trecem peste o relatie esuata?? 59 De la: flaminia28 30 Septembrie 2011 17:03
Setari Cookie-uri