iote cutremuru' sa fim intelesi : nu eu am deschis topicu'
|
||
|
bluelight Postat pe 2 Martie 2010 20:21 |
||
|---|---|---|
nu va cutremurati nici unii???
|
||
|
bluelight Postat pe 2 Martie 2010 20:34 |
||
cred ca stiu cine l-a deschis
|
||
|
|
||
|
reyya Postat pe 2 Martie 2010 20:37 |
||
2012???
|
||
|
reyya Postat pe 2 Martie 2010 20:37 |
||
| lanterna, am zis sa te lasam sa te cutremuri in liniste, sa nu dam buzna si sa-ti luam caimacu'... | ||
|
zambil Postat pe 2 Martie 2010 20:38 |
||
haide, bre..
|
||
|
ex_ Postat pe 2 Martie 2010 20:40 |
||
oi..oi...uite cum simt unda...... ioi ce ma zgaltaie..... ioi ce am ametit.....
|
||
|
tutankhamon Postat pe 2 Martie 2010 20:42 |
||
tutanco, ce faci fata ? se simte pan` la mine !
|
||
|
ex_ Postat pe 2 Martie 2010 20:44 |
||
kyrutzooo.....ma ajunsa si pa mine unda......da la seism......bre.....
|
||
|
tutankhamon Postat pe 2 Martie 2010 20:46 |
||
cate grade pe Richter?? sa stiu fratilor..ce iau ..ce las iau doar paltonul si cardul sau doar cardul?
|
||
|
reyya Postat pe 2 Martie 2010 20:52 |
||
... eu am zburat sa-mi termin ciorba . |
||
|
bluelight Postat pe 2 Martie 2010 20:53 |
||
| reyyyaaaa....ia cardu'.....ala goldeanu......ala cu meleoanul de dolari......... | ||
|
tutankhamon Postat pe 2 Martie 2010 20:56 |
||
asa-i Tuth ..da-l drakului de palton, macar haina de nurca si cardul...
|
||
|
reyya Postat pe 2 Martie 2010 20:58 |
||
aham....si niiika pe dedesubt.....
|
||
|
tutankhamon Postat pe 2 Martie 2010 21:18 |
||
si-atunci sa vezi cutremure!!!
|
||
|
bluelight Postat pe 2 Martie 2010 21:20 |
||
da, vine, acusi, acusi.
|
||
|
Ciresica Postat pe 3 Martie 2010 05:38 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| SUPERVIZARE IN PSIHOLOGIE CLINICA: 4 mai 2011 | 1 | De la: CLINICAAQUAMARIN 10 Aprilie 2011 08:48 |
| INVITATIE la o Suuuper Petercere KANGOO JUMPS !!! | 1 | De la: aerobicclass 2 Octombrie 2009 18:28 |
| Curs Qigong CEZAR CULDA Dezvoltarea Fortei Gandului si Medicina Traditionala Chineza | 1 | De la: Marcel_D 16 Mai 2012 22:59 |
|
|
||
| LA MULTI ANI! 2010 | 7 | De la: iulius_cezar 1 Ianuarie 2010 06:53 |
| CURS FORMARE DIAGNOSTIC SI EVALUARE CLINICA: 3-5 IUNIE 2011. | 1 | De la: CLINICAAQUAMARIN 10 Aprilie 2011 08:49 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună