friica

buna seara!sunt intr-o mare dilema,as dori sa imi trimite-ti sfaturi.anul trecut am fost angajata la o firma din care erau patronii sot si sotie.el,sa dat la mine si am acceptat.nu mi-am dat seama si ma filmat si a inceput sa ma santajeze,dar nici pina acum nu a aflat sotul meu.am uitat,sunt casatorita de 10 ani,am o fetita de 7 ani.am lucrat timp de 9 luni si m-a datafara pe motiv ca sunt proasta si le raspund.in momentul cind ma dat afara eram speriata ca poate il suna pe sot si ii spune,sau ii spune sotiei lui.dar asta nu sa intimplat.de atunci a trecut vreo 2 luni,ma sunat cu motiv sa-l ajut in privinta de tras la masina ceva de care el nu stia sa o faca si nici sotia lui,doar sunt patroni...!?bun mi sa dat masina de cusut acasa si dupa o perioada a venit si mi-a luato,inapoi.acum in momentul de fata doreste sa ma duc la firma la el sa ii fac treaba,dar va spun ca imi e frica ca se iar de mine si vrea ceea ce a vrut mereu,sa fac sex cu el.mie,nici nu imi mai arde de asa ceva,nu e bine sa iti inseli partenerul de viata,pt ca incepi sa minti.minti 1 data,si inca o data si ce anume am rezolvat nimic,nu te mai crede nimeni.multumesc ca mi-ati citit mesajul.
spataru
Postat pe 19 Februarie 2010 18:23
De la: spataru, la data 2010-02-19 18:23:02buna seara!sunt intr-o mare dilema,as dori sa imi trimite-ti sfaturi.anul trecut am fost angajata la o firma din care erau patronii sot si sotie.el,sa dat la mine si am acceptat.nu mi-am dat seama si ma filmat si a inceput sa ma santajeze,dar nici pina acum nu a aflat sotul meu.am uitat,sunt casatorita de 10 ani,am o fetita de 7 ani.am lucrat timp de 9 luni si m-a datafara pe motiv ca sunt proasta si le raspund.in momentul cind ma dat afara eram speriata ca poate il suna pe sot si ii spune,sau ii spune sotiei lui.dar asta nu sa intimplat.de atunci a trecut vreo 2 luni,ma sunat cu motiv sa-l ajut in privinta de tras la masina ceva de care el nu stia sa o faca si nici sotia lui,doar sunt patroni...!?bun mi sa dat masina de cusut acasa si dupa o perioada a venit si mi-a luato,inapoi.acum in momentul de fata doreste sa ma duc la firma la el sa ii fac treaba,dar va spun ca imi e frica ca se iar de mine si vrea ceea ce a vrut mereu,sa fac sex cu el.mie,nici nu imi mai arde de asa ceva,nu e bine sa iti inseli partenerul de viata,pt ca incepi sa minti.minti 1 data,si inca o data si ce anume am rezolvat nimic,nu te mai crede nimeni.multumesc ca mi-ati citit mesajul.
Pai vezi patesi daca nu esti cuminte...Spune-i ca si tu il spui la sotia lui...Ca a inselat-o.Nu te lasa santajata de el...Asta sa fie invatatura de mine..Nu mai merge la firma la el...Spune-i ca si tu te duci la politie,sa il reclami ca seduce angajatele.Daca el iti face rau si tu ii faci rau..Sa te lase in pace.Si fii mai hotarata Dumnezeu sa fie cu tine cu tine
garbo099788
Postat pe 19 Februarie 2010 18:28
"...am uitat,sunt casatorita de 10 ani,am o fetita de 7 ani.."





pai.. asta explica totul...
crezi ca-ti vei mai aminti vreodata..?
roby_cado
Postat pe 20 Februarie 2010 02:57


... mi-a dat masina de cusut, mi-a luat-o, m-a dat afara pe motiv ca-s proasta (nuuuu ) ....
E un fel de "gluma", nu?

cat_13
Postat pe 20 Februarie 2010 04:15
aoleuuuuu....poi dak erai desteapta nu te mai facea el....cum te-a facut....adik u vrei sa zici ca el a cautat doar sex????si tu nu ti-ai dat seama????haida bre....pana sa term de citit tot msj tau....am crez ca ati avut o relatie de suflet...ca stii vb aia...ce nu ai acasa gasesti in alta parte.....da tu nu ai stiut sa faci diferente dintre neghina si grau....
sheika29
Postat pe 20 Februarie 2010 10:00
"sa dat la mine si am acceptat"- no, asta spune tot...
orice actiune are si consecinte, iar consecintele actiunii tale sunt de durata.
dar ai si alternative... poti sa-i marturisesti totul sotului sau sotiei patronului.

si incearca sa-ti notezi undeva ca esti maritata si ai un copil.
Tylly
Postat pe 20 Februarie 2010 10:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BRBAII RZBUNTORI... 24 De la: sophia 24 Septembrie 2009 22:53
FEMEILE SI RAZBUNAREA LOR... 142 De la: LILO 9 Septembrie 2009 06:12
RECUNOSTI CA TI-AI INSELAT SOTUL? 334 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:48
TOPIK ANTI-FLORINUCA(irinuca24/florinel_c76/garbo...119....etc) 36 De la: Anouk 12 Ianuarie 2010 17:48
amanta - sotie 1098 De la: garbo108099 21 Martie 2010 17:31
Setari Cookie-uri