cum faceti fata stressului la serviciu..

sictir

iar n-ai de cine sa te iei ?

i-ati dreaq pastilele alea
Anouk_Aimee
Postat pe 4 Februarie 2010 23:00
mai irino! tu cum scrii ori? o-ri

pt ca sau=ori
si ai scris s-au
LILO
Postat pe 4 Februarie 2010 23:01
De la: LILO, la data 2010-02-04 23:01:29mai irino! tu cum scri ori? o-ri

ca sau=ori
si ai scris s-ua
La graba ii buna si ala...De asta ma intrebam..voi barbatii vreti fete cinstite..Dar la voi nu va uitati?
omulsincer
Postat pe 4 Februarie 2010 23:02
De la: buna01, la data 2010-02-04 22:58:16
De la: tutankhamon, la data 2010-02-04 22:55:19kyrutzzo.....somnik pufos....
kiruta cred ca sforaie acum..Pt ca a carait destul



dobitoaco....acuma nu s-a mai luat nimeni de tine, tampita dracului...de ce te legi tu de altii??? de carait a carait ma-ta cand a regulat-o tac-tu si de aia a iesit o imbecila ca tine....mai da-ti seama la ce spui cretinoido, pentru ca te cam infoi in pene ca o gaina dupa ce a facut o margica.....si, de fapt e dit-ai perla de cultura....de cultura a prostiei...respecta-i pe altii si lasa-i sa vorbeasca daca vrei sa fii respectata si sa te aqsculte cineva pe aici...pana atunci du-te dracului cu idiotenia ta cu tot...
tutankhamon
Postat pe 4 Februarie 2010 23:04
Ca ziceati voi barbatii ca nu va plac femeile rele..Dar ce voi barbatii sunteti mai buni?De la voi femeile au invatat sa fie rele..Poate mai sunt si femei bune..Dar sunt naive,pt ca fac compromise,apoi vin si mai multe compromise pana ajung barbatii sa nu mai dea 2 bani pe ele..Pt ca barbatii nu au limita si nici bun simt
omulsincer
Postat pe 4 Februarie 2010 23:05
las-o...nu merita sa iti pui mintea cu ea
Anouk_Aimee
Postat pe 4 Februarie 2010 23:06
De la: LILO, la data 2010-02-04 23:01:29mai irino! tu cum scrii ori? o-ri

pt ca sau=ori
si ai scris s-au
Ca ziceati voi barbatii ca nu va plac femeile rele..Dar ce voi barbatii sunteti mai buni?De la voi femeile au invatat sa fie rele..Poate mai sunt si femei bune..Dar sunt naive,pt ca fac compromise,apoi vin si mai multe compromise pana ajung barbatii sa nu mai dea 2 bani pe ele..Pt ca barbatii nu au limita si nici bun simt...Cu toti vreti femei bune si cinstite..Dar la voi de ce nu va uitati?
omulsincer
Postat pe 4 Februarie 2010 23:06
De la: buna01, la data 2010-02-04 23:06:57
De la: LILO, la data 2010-02-04 23:01:29mai irino! tu cum scrii ori? o-ri

pt ca sau=ori
si ai scris s-au
Ca ziceati voi barbatii ca nu va plac femeile rele..Dar ce voi barbatii sunteti mai buni?De la voi femeile au invatat sa fie rele..Poate mai sunt si femei bune..Dar sunt naive,pt ca fac compromise,apoi vin si mai multe compromise pana ajung barbatii sa nu mai dea 2 bani pe ele..Pt ca barbatii nu au limita si nici bun simt...Cu toti vreti femei bune si cinstite..Dar la voi de ce nu va uitati?
Daca nu va plac femeile rele..Invatata-le sa fie mai bune,nu va mai bate-ti joc de ele..Pt ca nu aveti nici un drept sa le judecati
omulsincer
Postat pe 4 Februarie 2010 23:09
pune mana pe GRAMATICA limbii romane si studiaza..si lasa-ne pe noi in durerea noastra
LILO
Postat pe 4 Februarie 2010 23:09
De la: LILO, la data 2010-02-04 23:09:12pune mana pe GRAMATICA limbii romane si studiaza..si lasa-ne pe noi in durerea noastra
Ca ziceati voi barbatii ca nu va plac femeile rele..Dar ce voi barbatii sunteti mai buni?De la voi femeile au invatat sa fie rele..Poate mai sunt si femei bune..Dar sunt naive,pt ca fac compromise,apoi vin si mai multe compromise pana ajung barbatii sa nu mai dea 2 bani pe ele..Pt ca barbatii nu au limita si nici bun simt...Cu toti vreti femei bune si cinstite..Dar la voi de ce nu va uitati?
Daca nu va plac femeile rele..Invatata-le sa fie mai bune,nu va mai bate-ti joc de ele..Pt ca nu aveti nici un drept sa le judecati
omulsincer
Postat pe 4 Februarie 2010 23:12
Noapte buna,obraznicaturilor
omulsincer
Postat pe 4 Februarie 2010 23:13
mi-e scarba...
sora_ilsi
Postat pe 4 Februarie 2010 23:17
nu esti singura, ilsi

chiar stateam si ma gandeam cata minte am sa fiu aici si sa suport sa fiu balacarita de...mai bine nu spun...
panty_C
Postat pe 4 Februarie 2010 23:20
fetelor..este o zicere foarte "sanatoasa"

nu te uita la CE zice,uita-te la CINE zice..

nu-i asa ca strabunii nostri erau intelepti?

LILO
Postat pe 4 Februarie 2010 23:23
da, lilo, o zic si eu dar, unde mereu dai de balci si...vorbe ca la usa cortului, ti se apleaca pana la urma si iti este lehamite sa mai intri
panty_C
Postat pe 4 Februarie 2010 23:25
asta SIMT si eu..de multe ori nu intru din acest motiv...
LILO
Postat pe 4 Februarie 2010 23:27
surori, nu?
sora_ilsi
Postat pe 4 Februarie 2010 23:29
da..surori
LILO
Postat pe 4 Februarie 2010 23:30
pupici de noapte buna!!!
sora_ilsi
Postat pe 4 Februarie 2010 23:30
noapte buna, fetelor!
panty_C
Postat pe 4 Februarie 2010 23:32
NOAPTE BUNA!!
somnic pufos..

somn usor,vise placute
ingerii sa ne sarute
LILO
Postat pe 4 Februarie 2010 23:34
De la: anirica, la data 2010-02-04 19:49:56nu fiti rai! lasati omul sa-si spuna parerea, e frumos sa visam.





as vrea sa iti spun ca la mine la institut,suntem o echipa,mentalitatea invechita,nu a existat niciodata,iar expresiile si comportamentul folosit de noi difera mult,de ceea ce se intampla,pe undeva prin minti care nu accepta frumosul ,schimbarea,bunul simt si noua era.la noi nu este un vis ,ci suntem o familie si la munca si in concedii.unul din domeniile care ne preocupa este exact si comportamentul uman care nu accepta,o noua era,o alta viata.au ramas inchistati si poate inversunati pe trecut.de aceea ,in cercetarile noastre ,credem ca totul vine din interiorul sufletulului si dintr-omentalitate care e bine implementata si de neschimbat in conceptul de viata,al multora.la poporul roman nu exista implicare in schimbare si nici nu se vrea.la poporul roman conteaza f mult bunastarea individuala,si restul cerseala.sa cersim de la guvern.dar noi ce facem ,casa prospere aceasta tara si implicit poporul?
alexxandra
Postat pe 5 Februarie 2010 15:06
De la: iulius_cezar, la data 2010-02-05 15:06:33
De la: anirica, la data 2010-02-04 19:49:56nu fiti rai! lasati omul sa-si spuna parerea, e frumos sa visam.





as vrea sa iti spun ca la mine la institut,suntem o echipa,mentalitatea invechita,nu a existat niciodata,iar expresiile si comportamentul folosit de noi difera mult,de ceea ce se intampla,pe undeva prin minti care nu accepta frumosul ,schimbarea,bunul simt si noua era.la noi nu este un vis ,ci suntem o familie si la munca si in concedii.unul din domeniile care ne preocupa este exact si comportamentul uman care nu accepta,o noua era,o alta viata.au ramas inchistati si poate inversunati pe trecut.de aceea ,in cercetarile noastre ,credem ca totul vine din interiorul sufletulului si dintr-omentalitate care e bine implementata si de neschimbat in conceptul de viata,al multora.la poporul roman nu exista implicare in schimbare si nici nu se vrea.la poporul roman conteaza f mult bunastarea individuala,si restul cerseala.sa cersim de la guvern.dar noi ce facem ,casa prospere aceasta tara si implicit poporul?
Pai ei fura unii de la altii..in loc sa cerseasca de la guvern..Cersesc si fura de la saraci..de la oameni cumsecade...
omulsincer
Postat pe 5 Februarie 2010 15:09
De la: LILO, la data 2010-02-04 19:49:30alexandro... ce-ntelegi tu,prin MENTALITATE..
dar TE ROG sa nu COPIEZI







mentalitatea este capacitatea de gandire a fiecarui indiv Lilo.
alexxandra
Postat pe 5 Februarie 2010 15:25
De la: Dor_marunt, la data 2010-02-04 20:13:37N-am cum stabili o alta ora de incepere a programului. Daca eu nu ajung la 8.30 nimeni nu incepe programul. Sunt miezul de acolo. Plus ca daca vin mai tarziu, dupa ora 17 tot nu mai am ce face asa ca mi-ar taia din ore.




exista mai multe criterii dupa care poti modifica inceperea lucrului ca orar.depinde si in ce domeniu lucrezi.dar daca ai initiativa,,va puteti alege programul dupa prioritatile fiecaruia,care lucrati acolo.voi trebuie sa schimbai mentalitatea patronului,asa cum se intampla si in tari civilizate ,unde patronul ,impreuna cu cei care lucreaza in firma,sunt ca o familie ,oamenii nu se fac ca muncesc,si beneficieaza de multe stimulente ,cum ar fi trimiteri in concedii de patroni (ei sunt cei care se implica),si multe alte beneficii.si voi va puteti castiga aceste drepturi daca stiti sa negociati si sa va implicati la schimbarea mentalitatii in Romania.numai cu acceptarea unor politicieni pe care ii intereseaza numai bunastarea personala,si fara implicarea in schimbarea acestor lucruri ,asa ca in occident,Romania va ajunge mai involuata,decat este acum.institutul la care eu lucrez este deschis de Elvetia,si acolo noi avem si drepturi nu numai indatoriri.dar voi nu va cunoasteti drepturile.eu incerc sa va explic ,ca schimbarea mentalitatii e de vina.si nu o fac cu rautate.chiar daca voi sariti,fiecare cu modul vostru de comportament,mie nu imi pasa.spre deosebire de voi,eu va vorbesc civilizat si incerc sa va explic ca se poate si o viata civilizata.
alexxandra
Postat pe 5 Februarie 2010 15:44
cre ca lucrezi la fabrica de vise...vezi sa nu ti se transforme visul intr-un cosmar...
sora_ilsi
Postat pe 5 Februarie 2010 15:48
De la: sora_ilsi, la data 2010-02-04 20:54:48aleha e 01?!





indiferent cine sunt,nimic nu itida dreptul,ca om civilizat ce te consideri si care faci milostenii,sa vb.urat cu nimeni si nici sa judeci.Dumnezeultau si preotul duhovnic stie de unelewmiciscapari ,alaturi de cel cu cornite?barfa ,rautatea,sunt pe placul Diavolului.mai ales inganfarea.fi draguta cu toate persoanele ,caci estimilostiva nu Sora Ilsi?eu te admir pt ce faci fata de persoanele nevoiase.este un mare merit al tau.
alexxandra
Postat pe 5 Februarie 2010 15:55
aleho, esti bine, bre?.. vad ca iti cam tremura glasciorul, de-aia...
anakin
Postat pe 5 Februarie 2010 15:58
asta e raspunsul tau la intrebarea mea?! da' eu nu pe tine te intrebam, iulius...deci tu esti si aleha si 01? sa stii ca nu intentionam sa zgarm vreun rahat...scuze,da' pute rau...
sora_ilsi
Postat pe 5 Februarie 2010 15:58
http://www.youtube.com/watch?v=dKtWPOikRNM&feature=related
omulsincer
Postat pe 5 Februarie 2010 16:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Incredere 74 De la: liaiedera 11 Aprilie 2010 23:22
buna 1 De la: garbo016357 25 Iunie 2009 20:47
Cum poti gasi solutii problemelor tale 9 De la: iulia_a 11 Aprilie 2013 12:05
probleme cu vecinii 4 De la: godoblete 15 Martie 2010 15:14
sfatuiti-ma ce sa fac cu viata mea? 4 De la: garbo164720 8 August 2010 00:56
Setari Cookie-uri